Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    slask
    Posty
    6
    Witam , mam male problemy w platnosciach przez MB , szukam osoby , ktora przelewa kase w ten sposob . Musze sie poradzic w pewnej kwestii.
    Jesli jestes w stanie mi pomoc zapraszam na pw.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    130
    Na everescie nie ma zadnego problemu z przelewami MB.

  3. #3
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Dokladnie, trwa to 20 sekund i NIGDY nie mialem z tym klopotu

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Też mam pytanko co do MB:
    Mam konto na pokerromie na EMAIL: ADRES2
    NA MB mam EMAIL: ADRES1
    Ale na MB mam też drugi EMAIL: ADRES2

    ustawiłem na MB EMAIL: ADRES2 jako "podstawowy", próbowałem zalogować się od nowa ale moge to tylko zrobić wpisując EMAIL: ADRES1 (czyli ten co zakładałem na niego konto)
    I teraz pytanko, jeżeli system na MB widzi jako główny EMAIL: ADRES1 to czy przelewając kase z Pokerroomu na MB nie będzie jakiegoś konfliktu adresów.

    I jeszcze dwa pytanka
    Co w przypadku gdy emaile nie pasują, czy wtedy będą robione jakieś problemy ze strony Pokerromu czy poprostu cofną wypłatę.

    Na MB mam nazwisko z "polskimi" literkami "ę" natomiast na pokerromie nie, czy to stwarza jakiś problem ?

    Wiem, że mam problemy jak kobieta w ciąży :twisted: ale wybaczcie taki już jestem :wink:

  5. #5
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Polska literka nie robi roznicy, w banku tez masz polska literke a za granica jej nie ma

    Co do maili to nie mam pojecia

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    slask
    Posty
    6
    Witam sprawa zostala juz wyjasniona, a jednak i tam problemy wystepuja., na przyszlosc jesli komus nie dotrze kasa piszcie do obslugi i nie dajcie sie splawic sa bardzo pomocni kiedy odpowiednio sie ich zmotywuje Pozdrawiam