Strona 9 z 12 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 119
  1. #81
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    Miło mi zakomunikować wyniki Mastersa

    1. TheBullets
    2. Mikołaj
    3. Hajduk

    Teraz chwila przerwy, pogadam z Unibet o kontynuowaniu sponsoringu, i powiadomie mailowo lub telefonicznie czy będziemy grac dalej.

    Dziękuję wszystkim za cały sezon, i mam nadzieje że wkrótce się znowu spotkamy

  2. #82
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    Nowa osoba została przydzielona do lig Unibet, jestem w trakcie "komunikacji". Wyrazili chęć dalszej współpracy, to jest najważniejsze.

    Pomniejszone wypłaty za Mastersa są w trakcie wyjaśniania. Zaszła po prostu pomyłka.

  3. #83
    Dołączył
    Sep 2009
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    116
    Piotrek a tak ogolnie to kiedy planujecie z ruszeniem nowego sezonu?
    Pzdr

  4. #84
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    nie wiem kiedy ponieważ nie mam potwierdzone jeszcze nic z unibetem. Czekam na info od nich.

  5. #85
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    Powiem tyle - będzie 3 sezon DLP. Wszelkie szczegóły będą na stronie ligi, muszę ją tylko przebudować. Cierpliwie czekajcie na info, zakładam że w lutym ruszymy.

  6. #86
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    8
    Witam,
    Jestem wraz z kolegą zainteresowany w grze w DLP. Oboje mamy konta na unibet(jeżeli jest to potrzebne), tylko nie mamy jeszcze skończonych 18 lat. Czy jest możliwość, abyśmy wniej zagrali ?

  7. #87
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    Na razie liga nie ruszyła. Gdy to się stanie będziemy myśleć.

  8. #88
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    DLP będzie, spodziewam się gdzieś w marcu. Info będzie.

  9. #89
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    Nie będę zakładał nowego wątku odnosnie trzeciego sezonu na razie.
    Proszę zainteresowanych o wypowiedzenie się czy wolicie grać w sobotę po południu (tak jak w poprzednim sezonie), czy bardziej wam pasuje 19:00+ w dni powszednie (pon-czw, na razie bez wyszczególniania który dokaldnie dzień).

  10. #90
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    94
    pon-czw 19:00+