Strona 6 z 12 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 119
  1. #51
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    ok, dam znać. Jednego maila w tej sprawie juz napisałem, wyśle drugiego.

  2. #52
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    Padl na ostatnim turnieju pomysł: pula Pucharowa aby była wypłacona w calości graczowi który zajmie pierwsze miejsce w klasyfikacji po 12 turniejach. Prosze o komentarze, ew. za i przeciw.

  3. #53
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    64
    Ja jestem jak najbardziej za, moze byc to przekazane w postaci wpisowego do jakiegos turnieju albo zwyklej gotowki, to juz sie okaze. Skaro w mastersie wszyscy zaczynaja z rownym stackiem to chociaz tak mozna uhonorowac najlepszego w przeciagu calego sezonu

  4. #54
    Tez jestem za

  5. #55
    Jak najbardziej jestem za

    PS ile sie czeka na kase na unibecie ?

  6. #56
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    W niedziele wyslalem liste osob, mowiles ze masz ten sam nick wiec podalem s3l3r. Ja tez nic nie otrzymalem, powinno przyjsc dzisiaj.

    Opoznienia pewnie sa zwiazane z USOP-em, poniewaz Dominika ktorej to przesylam jest odpowiedzilana za wiele rzeczy, m.in. za ligi i USOP.

  7. #57
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2
    Witam!mam pytanie chciałbym zagrać w pokera tylko czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak przyjde na daną godzine to bede mógł zagrać odrazu czy musze sie rejestrowc na jakiejs stroniebo coś takiego słyszałem??

  8. #58
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    przyjdź o 15:50 w sobotę, i możesz się wpisać przed turniejem. Jednak wolelibyśmy abyś wszedł na strone dlp.info.pl , zarejestrował się i po zalogowaniu w zakładce terminarz dopisal do turnieju. I to wszystko.

  9. #59
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    dostalem potwierdzenie od Unibet ze zostalo wyslane zlecenie na wyplacenie euro za 2 i 3 turniej. Wiec dzisiaj wieczorem / jutro beda pieniadze na kontach.

  10. #60
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    Szybki update, bo na www jeszcze nie miałem czasu:

    Turniej Omaha niestety nei był zbyt udany, przyszło 6 osób. Co nabardziej rozczarowało to brak Anoxica, który strasznie lobbował za Omahą. Mam nadzieje że powodem był termin.

    Graliśmy 40zł buy in (bez mastersa etc.) w formule winner takes all. Stwierdzam ze Omaha turniejowa jest duzo ciekawsza niż holdem, szkoda że malo osób było.

    Punkty będą wliczone, jednak jeżeli na kolejnym turnieju Omahy frekwencja również nie dopisze, ranking Side Event zostanie anulowany.

    W najbliższych dniach pojawi sie na stronie modyfikacja która będzie zliczać punktacje z Omahy i ostatni turniej zostanie przeliczony.