Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 119
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Ale w zasadzie każda śląska liga odvbywa się co tydzień.

    Jeśli by się odbywała co tydzień to rozegralibyśmy do wakacji 2 sezony.

    Nie ode mnie to zalezy ale ja wolałbym co tydzień.

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    sitouty prosta rzecz - robisz late reg do wprowadzenia ante - 3-4 levele - i po klopocie
    wolalbym lige co tydzien i przynajmniej 2 osoby prowadzace - jak jedna nie moze 2 prowadzi - zawsze pozostaje jeszcze seba

  3. #23
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    64
    godzina w sobote raczej mi jest obojetna, czy co tydzien czy co dwa...to tez zalezy, nie kazda sobota pasuje ale moze sie tez tak zdazyc ze nie bedzie komus pasowac 2-3 soboty co 2 tygodnie i nie bedzie go 6 a to wydaje mi sie bez sensu, mysle ze liga co tydzien jest dobrym rozwiazaniem. Omaha jak najbardziej to wiadomo. Chyba tyle xD

  4. #24
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    Chciałbym uniknąć tego że ktoś nie będzie grał 4 razy w miesiącu ponieważ nie będzie go stać na wydatek 220 miesięcznie, i po kilku turniejach zacznie chodzić w kratkę. A i tak ze względu na różne święta nie będzie zawsze co tydzien ligi.
    Widzę że do tej pory osoby wypowiadające się strasznie chcą co tydzień grać. Ja jako gracz (nie organizator) wolalbym co dwa tygodnie, ale wy podejmiecie decyzję. Mogę tylko w takim układzie zaproponować 3 razy w miesiącu, czy taki kompromis może być czy bardzo wolicie co tydzień?
    Martwi mnie też to że na razie wypowiada się garstka osób, więc sądzę że dyskusję będziemy kontynuować na turnieju. I w sobotę podejmiemy demokratyczną decyzję.

  5. #25
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    3 razy w miesiącu jest ok
    2 to za mało

  6. #26
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    538
    Anoxic, dużo gadania, a dziś znowu Cię u nas nie ma. Bawimy się nieźle. Polecam najpierw wziąć czynny udział, później się udzielać. Bo to już nie pierwszy temat... A w AllInClub Cię jeszcze nie widziałam....

  7. #27
    Witam Chcialbym zagrac znowu w tej lidze ale jak bedziecie grali co 2 tygodnie to nie dam rady zagrac ani razu Tak mi wypada ze pracuje co 2 weekend i tak sie zlozylo ze akurat wtedy wybraliscie terminm gry.

    PS. wiadomo ze przez jedna osobe nie zmienicie calej ligi ale jakby dalo rade grac co tydzien to jestem regularnie na co 2 spotkaniu BTW mniejsza tam o godzine rozpoczecia turnieju

  8. #28
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    OSTATECZNE USTALENIE: proszę wszystkich o przybycie do AllInClubu na godzinę 16:00 ! Będziemy mieli organizacyjne spotkanie i gdy wszystko zostanie ustalone rozpoczniemy turniej. PUNKT 16:00, ewentualne spóźnienia proszę zgłaszać tel. 600 913 717.

    Adres strony ligi to http://www.dlp.info.pl . Proszę o zarejestrowanie się na stronie i zalogowanie, i zapisanie się do turnieju (po zalogowaniu wejść w zakładkę terminarz ). Wszystko dość intuicyjne, dacie radę. Ewentualne problemy zgłaszajcie SMS-em lub PW.

    I uprzejmie proszę o wszelkie sugestie odnośnie strony. Nie czepiajcie się grafiki, bo ona się zmieni, jedynie całej mechaniki, czy chcecie coś mieć jeszcze na stronie odnośnie funkcjonalności.
    Ostatnio edytowane przez piter84 ; 08-10-2009 o 01:51

  9. #29
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez AllInClub Zobacz posta
    Anoxic, dużo gadania, a dziś znowu Cię u nas nie ma. Bawimy się nieźle. Polecam najpierw wziąć czynny udział, później się udzielać. Bo to już nie pierwszy temat... A w AllInClub Cię jeszcze nie widziałam....
    Ale temat jest przecież o DLP ?
    Dziś mnie nie ma bo dziś nie ma DLP prawda? ;p

    A jeśli o nią chodzi to pojawiałem się raczej często.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 08-10-2009 o 10:54

  10. #30
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    Prosze wszystkich o przeczytanie regulaminu na stronie i przygotowanie ewentualnych pytan na spotkanie, chyba ze danej osoby na spotkaniu nie bedzie to mozecie je zadawac tutaj.

    Przypominam - jezeli chodzi o punktacje to jest wszystko do ustalenia, i nawet po turnieju mozna punktacje zmienic i przekalkulowac wynik. Jednak ostateczny wyglad punktacji musimy ustalic w sobote.

    I przypominam ze przy logowaniu sie na strone Nick ktory podajecie powinien byc taki sam jak macie na Unibecie. Jest tam gwiazdka przy formularzu i wyjasnienie ponizej, jednak zdaje sobie sprawe ze mozna to przeoczyc. Jezeli ktos tak nie zrobil a jest juz zalogowany, na PW prosze o info i zmienie dane w bazie.

    Kurier od Unibetu dzisiaj przyszedl, niestety nie zastanie mnie w domu, ale jutro odbieram paczki. Wiec na turniej mamy zetony,karty oraz nagrody pocieszenia dla bubble

    Wyglada na to ze wszystko idzie zgodnie z planem, liczba zarejestrowanych graczy do turnieju rosnie wiec powinno byc dobrze