Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 119
  1. #11
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    Kwestie wcześniejszego grania musiałbym ustalić z AllInClubem. Dlatego zostało to ustawione na 19:00 ponieważ w tam wszystkie turnieje generalnie o tej godzinie się zaczynają. Jeżeli jest zgoda na wcześniejsze granie to musi się wypowiedzieć na ten temat AllIn.

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    100
    Kurcze, musicie zaczynać już w tę sobotę? W sobotę to się jedzie do Pragi na meczyk a nie w pokera gra
    Dlatego też, jako że mnie nie będzie na pierwszym turnieju, to pozwolę sobie tutaj napisać za czym bym ja optował.
    Do uzgodnienia na spotkaniu organizacyjnym:
    - co ile tygodni będzie odbywać się turniej
    - czy wprowadzamy inne formuły turniejów, Omaha, Double Chance, Rebuy, Terminator
    - struktura i wysokość wpisowego na pozostałe turnieje
    ad 1. turki co 2 tygodnie
    ad 2. można troche urozmaicić wprowadzając Omahe czy też DC, ale bez przesady, powiedzmy ze cztery turnieje innego typu niż freeze.
    ad 3. Wpisowe takie jak na pierwszym turnieju, ewentualnie 60 zł, tak żeby 45 zł szło do puli.

    Pozdrawiam

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Co tydzien?

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    538
    Dla mnie możecie grać od 7 rano

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Ja optuję za 16... nie wiem jak inni.

  6. #16
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    Faktycznie od 16:00 się lepiej gra i więcej czasu na cash zostaje, mi to też pasuje, ale mamy demokrację, więc niech się więcej osób wypowie odnośnie godziny. Daje czas do jutra rano.

    Strona www dzisiaj w nocy stanie, niestety na razie pod starą szatą graficzną, ale mało czasu dość miałem więc najważniejsze żeby była i działała. Potem zmienie jej oprawę.

    Co do częstotliwości grania, ja optuje za turniejami co 2 tygodnie, a w niektóre miesiące 3 razy w miesiącu. Trzeba sobie od czasu do czasu zrobić weekend w górach, i zmniejszy to szanse że ktoś zagra w mniejszej ilości turniejów bo mu wypadnie coś innego.

    Strona www będzie dawała możliwość robienia tzw. ustawek, czyli turniejów nie liczących się do ligi. Więc w te wolne soboty możecie sobie poza ligowe turnieje ustawiać na dowolnej strukturze, formule i wpisowym.

    I od razu napiszę jeden bardzo ważny warunek grania w AllInClubie. Zakazane będzie wnoszenie własnego picia do klubu pod rygorem kar turniejowy, począwszy od 20 minutowego sit out'u. Będzie to napisane w regulaminie. Sądzę że dla większości jest to oczywiste.

    I jeszcze miałbym prośbę do wszystkich żeby się zastanowili nad jedną rzeczą. Czy pasuje Wam sposób liczenia punktacji z zeszłego sezonu, czy wolicie bardziej przejrzystą strukturę punktacji w postaci klarownej tabelki? Wadą punktacji z zeszłego sezonu jest na pewno jej lekkie skomplikowanie, i ciężko w trakcie turnieju sensownie obliczyć sobie prowizoryczną punktację. Osobiście jestem za jej zmianą na strukturę w której nie ma punktów "ułamkowych", i nie wszyscy w każdym turnieju dostają punkty. Bardziej "wyostrzy" to rywalizację. Na pierwszym turnieju użyje swojej punktacji, ale jeżeli na spotkaniu organizacyjnym wyrazicie chęć innego systemu, to po turnieju zmienie algorytm na stronie i przeliczę punkty za ten turniej.
    Ostatnio edytowane przez piter84 ; 07-10-2009 o 07:56

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Czyli sugestia: godzina 16:00
    I teraz wypowiadajcie się czy ta godzina wam pasuje.
    Mnie jak najbardziej

    a) po odpadnięciu z turnieju jest czas na 1-2h cashówek na jakieś micro 0,5/0,5 do 1/1

    b) potem jeszcze cała noc przed nami

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    mnie 15-16 bardziej odpowiada
    nie podoba mi sie gra co 2 tyg - przerwy dobrze ligom nie służą a tak mozna w ciemnona lige jechac
    moze w koncu jakas cashowka w omahe?
    turnieje w omahe ze 2 na cala lige wystarcza
    punktacja - jeden pieron i tak zawsze ktos bedzie mial jakies ale

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez palo Zobacz posta
    mnie 15-16 bardziej odpowiada
    16 jest dobra w sumie

    nie podoba mi sie gra co 2 tyg - przerwy dobrze ligom nie służą a tak mozna w ciemnona lige jechac
    +1

    moze w koncu jakas cashowka w omahe?
    +111oneone
    możemy się ugadać że w soboty gramy w AIC cashówkę omahową, albo DC

    2 stoły można otworzyć
    0,5/0,5 (bo dużo chętnych było na mniejsze blindy)
    i 1/1 or 1/2

    i znaleźli by się chętni na PLO
    turnieje w omahe ze 2 na cala lige wystarcza
    też tak sądzę

  10. #20
    Wątpię, żeby lidze służyły turnieje co tydzień. Nie każdy chce poświęcać każdą sobotę na pokera... Dla mnie dużo lepszym pomysłem jest granie co dwa tygodnie, a jak ktoś chce to pewnie w pozostałe soboty też cos sobie znajdzie - nie musi to być zaraz turniej ligowy. Godzina - im wcześniej tym lepiej 15-16 brzmi dobrze, tylko propnuję ustalić z góry jak będzie z sit outami, bo w pierwszym sezonie freestyle kompletny był - raz czekaliśmy na graczy, raz nie...