Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 98
  1. #61
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Taa bo mikro to tylko NL2. Dlaczego niektórzy nie umieją czytać ze zrozumieniem. Ty lepiej rado pokaż jak działa ten twój super system na NL25 w jakimś w miarę znanym roomie i graj stosując się DOKŁADNIE do niego - wtedy się pośmiejemy

  2. #62
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Ale przecież Rado tym systemem radzi grać właśnie na mikro, a nie na NL25 (o ile to nie mikro).

    Dlaczego nie odpowiedziałeś mi Adam na pytanie - dlaczego nadal grasz mikro, skoro wiesz jak na nich regularnie zarabiać?

  3. #63
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Cytat Zamieszczone przez Rado Zobacz posta
    PokerStars Game #33772359778: Hold'em No Limit ($0.01/$0.02 USD) - 2009/10/08 1:32:30 ET
    Table 'Sinope' 6-max Seat #1 is the button
    Seat 1: Coffe2Me ($3.46 in chips)
    Seat 2: PAPARRIN15 ($0.81 in chips)
    Seat 3: Radoom ($5.44 in chips)
    Seat 4: firedk ($6.02 in chips)
    Seat 5: andrereiado ($7.22 in chips)
    Seat 6: ma22gnt ($4.97 in chips)
    PAPARRIN15: posts small blind $0.01
    Radoom: posts big blind $0.02
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to Radoom [Th 8c]
    firedk: calls $0.02
    andrereiado: folds
    ma22gnt: raises $0.08 to $0.10
    Coffe2Me: folds
    PAPARRIN15: folds
    Radoom: calls $0.08
    firedk: folds
    *** FLOP *** [9h 4d 2s]
    Radoom: checks
    ma22gnt: bets $0.10
    Radoom: calls $0.10
    *** TURN *** [9h 4d 2s] [4h]
    Radoom: checks
    ma22gnt: checks
    *** RIVER *** [9h 4d 2s 4h] [4s]
    Radoom: bets $0.60
    ma22gnt: folds
    Uncalled bet ($0.60) returned to Radoom
    Radoom collected $0.43 from pot
    Radoom: shows [Th 8c] (three of a kind, Fours)
    *** SUMMARY ***
    Total pot $0.43 | Rake $0
    Board [9h 4d 2s 4h 4s]
    Seat 1: Coffe2Me (button) folded before Flop (didn't bet)
    Seat 2: PAPARRIN15 (small blind) folded before Flop
    Seat 3: Radoom (big blind) collected ($0.43)
    Seat 4: firedk folded before Flop
    Seat 5: andrereiado folded before Flop (didn't bet)
    Seat 6: ma22gnt folded on the River

    I o co chodzi z tym rozdaniem? Czego to ma dowodzic?

  4. #64
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Ale przecież Rado tym systemem radzi grać właśnie na mikro, a nie na NL25 (o ile to nie mikro).

    Dlaczego nie odpowiedziałeś mi Adam na pytanie - dlaczego nadal grasz mikro, skoro wiesz jak na nich regularnie zarabiać?
    Mikro to NL2 - NL25! Ja cały czas obstaję przy tym że ten system sprawdzi się jedynie na NL2 - NL5 czyli połowie mikro (no może na jakimś Ongame wyżej). I w praktyce Rado może pokaże jak grać na mikro i będzie tam wygrywał ale jego gra będzie miała tyle wspólnego z tłukiem co przeciętny pokerzysta ma... no nie wiem... np. z poezją.

    Co do twojego pytania - sam sobie odpowiedziałeś Wiem jak wygrywać to gram Ale dobra, rozszerzę - wyżej nie gram z kilku powodów:
    - brak umiejętności - domyślam się że chodzi tu o szczegóły bo czytałem książki, oglądałem filmy z unipoker itd. Myślę że albo zbyt często się pcham w niektórych sytuacjach ze średnią ręką, albo robię jakieś częste drobne błędy i kasa wycieka - a jak pisałem w swoim temacie, takie drobiazgi w skali miesiąca powodują duże straty
    - moja psychika - na mikro wiem, że jestem wygrywający, nawet jak przegram to w miarę szybko odrabiam. Wyżej nie mam tej pewności i odrabianie nie jest takie łatwe. Przez to łatwo tiltuję, a nerwowy też jestem. Nawet czasem w szachy potrafię sie tak wkurwić że klnę mimo iż na kase nie gram
    - pech
    - dla mnie przede wszystkim liczy się zarabianie. Ja nie mam jakichś oporów w stylu "Nie wygrywam, ale niżej nie zejde bo już długo gram a grać na XXX to wstyd". Nie idzie to schodzę niżej. Sporo osób z forum ze mnie leje ze gram tak nisko ale gdyby popatrzyć na ich wykresy z ostatnich powiedzmy 3 miesięcy to się okaże że niektórzy grający wyżej ode mnie zarobili mniej / stoją w miejscu / są na stratach.

    No i co do wygrywania na NL2 - jasne że dla wielu to banał tak jak np mnożenie łącznie z liczbami ujemnymi. Ale np dla kolesi z podstawówki to już nie jest banał (dla mnie też kiedyś nie był).
    Więc Rado nie oceniaj wszystkich swoją miarą. Może ktoś np się dziwi jak można nie umieć prowadzić tira z przyczepą, ładnie śpiewać, rysować zajebistych obrazków, czy gadać perfekt po francusku bo dla niego to jest banał (serio, jak dla nas wygrywać na NL2). A dla większości pokerzystów te rzeczy proste nie są i większość ich nie potrafi.

    Przyklad jak można mieć problemy z NL2 - gracz sobie poczytał że QQ+ AK to monstery i sie mu wydaje że jest to niewiadomo co i ma problem zrzucić nawet nietrafione AK a co dopiero parę i na tych kartach jeśli przepierdala to często stacki. A w większości przypadków jeśli się wygrywa (nawet na NL2) to pule rzędu do 20bb. Dodatkowo błąd który czesto też robiłem - jak ktoś wyjebał overbeta allina to często myślałem że to blef i sprawdzałem ze srednią ręką Jak sie to może skończyć... wiadomo. Do tego komuś się może wydawać że np K9 i tp K to zajebista ręka czy A7 i tp A.
    Podsumowując - 3 dość często popełniane błędy przez nowicjuszy - jak bardzo mogą zmienić wyniki.

    I na koniec jeszcze 1 uwaga - na stronie internetowej tutaj ocenzurowanej jest sporo filmów z mikro. Ludzie je oglądają, komentują, uczą się, z wypowiedzi widać ze jest wieeelu początkujących i nikt się nie śmieje, nie mówi "po co filmy na mikro" (tam są do NL10-25). Zatem gratuluję że na tym forum są prawie sami zajebiści gracze a jak ktoś jest początkujący to szybko mikro przechodzi. A może inaczej - może początkujący widząc co się tu dzieje, idą gdzie indziej.

  5. #65
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    199
    Czy teraz wszędzie będziecie pisać, o tym jaki to leszcz ten AdamBB, a AdamBB będzie udowadniał, że tak nie jest ???
    Macie już jeden "zajebisty" wątek i Wam nie wystarczy ??

    Przyłączam się do pytania Wojtek_112 - Rado o co chodzi z tym rozdaniem ??

    Pozdrawiam wszystkich

  6. #66
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    - brak umiejętności - domyślam się że chodzi tu o szczegóły bo czytałem książki, oglądałem filmy z unipoker itd. Myślę że albo zbyt często się pcham w niektórych sytuacjach ze średnią ręką, albo robię jakieś częste drobne błędy
    Pchanie się ze średnią ręką to jest SZCEGÓŁ? No to już mi więcej wyjasniać nie musisz.

    Powiadam raz jeszcze - szukam chętnych na granie super hiper strategią i płacenie mi dolara za każdą przegraną rękę w której odeszli od tej strategii.

    I ja Wam nawet zdradzę co to za strategia już teraz. A B C. Jeśli ktoś będzie na minusie grając ABC po powiedzmy 10k rękach To niech się wtedy odezwie.

    Brak umiejętności żeby grać wyżej? Gram w tej chwili NL100 na iPoker i jest tam tylu kretynów, że czasem powieki same opadają ale żal od stolika odchodzić.

  7. #67
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez fafalo007 Zobacz posta
    Czy teraz wszędzie będziecie pisać, o tym jaki to leszcz ten AdamBB, a AdamBB będzie udowadniał, że tak nie jest ???
    Skoro Adam jest wygrywający, to nikt go leszczem nie nazwie. Ale oferując swoje usługi trenerskie innym podniósł bardzo wymagania wobec swojej osoby. Nie bardzo rozumiem dlaczego ktoś miałby zatrudnić jako trenera gracza grającego te same stawki...

  8. #68
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    199
    Woland ale to mnie kompletnie nie interesuje jak czytamy post w wątku o tytule System Gry dla początkujących !!!
    Szanujmy swój czas przecież jak będę szukał opinii o trenerze na pewno też nie będę tego szukał w tym wątku.

    Pozdrawiam

    PS. Chyba jestem przewrażliwiony na tym punkcie i strasznie mnie to drażni.
    Ostatnio edytowane przez fafalo007 ; 08-10-2009 o 09:15

  9. #69
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta

    I na koniec jeszcze 1 uwaga - na stronie internetowej tutaj ocenzurowanej jest sporo filmów z mikro. Ludzie je oglądają, komentują, uczą się, z wypowiedzi widać ze jest wieeelu początkujących i nikt się nie śmieje, nie mówi "po co filmy na mikro" (tam są do NL10-25).
    Co to za strona?

  10. #70
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    PS w skrócie, czyli tak co można uzyskać dzięki niej 50$ darmowe.

    Woland
    Napisałem o pchaniu się ze średnią ręką w pewych sytuacjach a nie ogólnie. Poza tym po co ktoś ma Ci dawać dolara jak odejdzie od strategii - wiadomo że nikt się nie przyzna. Nie rozumiem tego pomysłu. I najlepiej odpowiedz mi albo w moim wątku albo na priv a w tym skończmy już tą dyskusję. fafalo007 ma rację i jak ktoś chce mnie jeszcze atakować to też niech sie odzywa w moim wątku a nie w innych. A zresztą... wy macie swoje zdanie, ja swoje, ja wiele argumentów i uzasadnień podałem do których się nikt nie odniósł nawet i nie chce mi się dalej walczyć z wiatrakami i powtarzać tego samego, skoro to i tak nie dociera.