Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 98
  1. #31
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    tez tak uwazam, tnz ze FR lepsze -> masz mniej trundych decyzji na flopie i grasz wezszy zakres rak i karta [szczegolnie na nl2 ]. Widzisz, teraz wiesz ze musisz podbijac 6bb tam i tego sie trzymaj, przestana Ci wchodzic [w co watpie], to znowu zmniejsz o bb itd...

    co do reki nr2 bodaj, z AQ. IMO push albo fold. A co jak za Toba by tez callneli...? A tak, mozesz trafic wprawdzie na monstera, za soba ale wyrzucasz sporo rak, z ktorymi nie wiesz gdzie jestes na flopie. .

  2. #32
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    miales napierdalac jak trafisz a slowplayujesz:]

  3. #33
    Gralem Sity 6 os i sie przyzwyczailem jakoś nie mogę się przyzwyczaic do FR lepiej mi się gra na 6os. Duża to jest różnica?

    @Gandalfini
    Masz rację.
    Mam pytanie to jak gram na 6os stole wąski zakres rąk to źle?
    Ostatnio edytowane przez Ciociacoca ; 06-10-2009 o 14:24

  4. #34
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Ciociacoca Zobacz posta
    Gralem Sity 6 os i sie przyzwyczailem jakoś nie mogę się przyzwyczaic do FR lepiej mi się gra na 6os. Duża to jest różnica?
    4 darmowe rozdania za każde BB...

  5. #35
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    no zasadnicza... nie wiem jak na nl2, ale autentycznie bezpieczniej, mnie swingowo i czytelniej jest na FR. Na takich limitach masz stricte rozpisana gre pre flop, tego sie trzymasz i pniesz sie w gore. Na SH musisz troche poklamac .

  6. #36
    Nie mam sil już pisać jest późno wlaśnie skończylem sesje 3.5h +12$

  7. #37
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Czyli dobrze zagrałeś, chociaż zwiększyłbym winrate do 13$ na 3,5h

  8. #38
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Jak pod koniec roku skończę wyrabiać milestonesy na ps spróbuję pokazać jak wygląda system na tłuka w praktyce.

  9. #39
    Cytat Zamieszczone przez BBB Zobacz posta
    Czyli dobrze zagrałeś, chociaż zwiększyłbym winrate do 13$ na 3,5h
    Wiesz byloby ile trzeba gdyby moje AA nie przegrało z setem stacka 5$ jeszcze dolar i miało iść do banku a tu poszło do kogoś Wydaje mi się że dobrze gram (jak na NL2) Gram tight wyrzucam "smieci" typu KJ wybieram tylko najlepsze ręce i SC nie ponosi mnie jak, jak moję AK/AQ nie trafi flopa wyrzucam tak więc chyba moja ewolucja pokerowa przebiega OK. Dużo mnie sity nauczyły czego teraz używam. W początkowej fazie sita tak właśnie grałem szanując każdy żeton, a NL2 to taka nie kończąca się początkowa faza sita;p Uzbieram te 300$ i na NL10

  10. #40
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Ciociacoca Zobacz posta
    Wydaje mi się że dobrze gram
    Wstawiaj rozdania do analizy (ale nie tu, tylko w Strategii), to nie będzie Ci się wydawać, tylko będziesz wiedział.


    Cytat Zamieszczone przez Ciociacoca Zobacz posta
    Dużo mnie sity nauczyły czego teraz używam. W początkowej fazie sita tak właśnie grałem szanując każdy żeton, a NL2 to taka nie kończąca się początkowa faza sita;p
    : Naprawdę nie lubię pisać postów typu LOL, ale nic innego nie przychodzi mi do głowy...

    Cytat Zamieszczone przez Ciociacoca Zobacz posta
    Uzbieram te 300$ i na NL10
    A czemu tak późno? 30BI? Czemu nie wcześniej?