Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 98
  1. #11
    No tak!!!
    Pytam o to jak grac NL2 pisza mi "na tłuka" rozpisuję w miarę tą strategie to jest źle. Nie rozumię kompletnie i nie wiem co robić.

  2. #12
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Beznadziejnie zagrałem flopa, bet 1,2$ zeby zobaczyć gdzie jesteś z flush drawem, jeśli dostajesz raise, robisz fold i oszczędzasz kasę. Teraz Ci się udało ale w long runie Cię pojadą. A tak w ogóle to AA proponuje podbijać 20bb pf na wypadek żeby nikt nie wszedł z jakimś gównem i Ci suckouta nie zrobił.

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    No i tłumacz kuźwa żeby grać ABC. Co to do ch... było z tym J4s? Jakie ABC to przewiduje?

  4. #14
    ABC to znaczy? Kuzwa ktoś potrafi to wytłumaczyć? W ABC jest zeby podbijac 3.5-4BB podbij tak na NL2 to masz 6 calli.

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    222
    Polecam Ci grać full ringi (9 lub 10-osobowe stoły). Są łatwiejsze do nauki na początek.

    Co do rozegrania tego drawa, to jest strasznie nie logiczne, ale dojdziesz do tego. :] Pamiętaj, że bet z drawem, to jest (semi-)bluff, a na mikro nie ma sensu generalnie bluffować. Więc możesz nawet tutaj checkować i oglądnąć darmową kartę, ale lepiej betnąć od 1/2 do wysokości pota, by wziąć pulę lub ją trochę zbudować w razie jeśli trafisz kolor. Oczywiście druga opcja jest dużo lepsza, ale jeśli Twoim priorytetem jest bezpieczne zbudowanie rolla, to możesz czekać na gotowe układy.
    Ostatnio edytowane przez Greg ; 06-10-2009 o 12:41

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    no to podbijaj wiecej, az w koncu rozkminisz ile musisz podbic zeby dostac 1, max 3 calle. a co to bylo z tym J4? bet za 1.88 do puli 0.04? z FD?

    poza tym na necie masz MASE artykolow, tabelek, srelek, ktore wystarczy miec przy monitorze i jazda. trafisz - value betujesz, nie trafisz zrzucasz. bez slowplaya, bez tricky moves, bez kradzierzy blindow etc. Value, value, value.

  7. #17
    Spróbujemy, ale temat zostawię i będę opisywać postępy ku przestrodze i nauce dla nowych graczy.

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    a co to bylo z tym J4? bet za 1.88 do puli 0.04? z FD?
    Dokladnie, wrzucasz calego stacka zeby wygrac big blinda???!!!

  9. #19
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    222
    Cytat Zamieszczone przez vitek Zobacz posta
    Dokladnie, wrzucasz calego stacka zeby wygrac big blinda???!!!
    Założę się, że nie raz zrobiłeś głupszy błąd. :]

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    199
    Jeśli mogę to ... dużo ważniejsza na tych stawkach(które też gram) jest cierpliwość, opanowanie, samodyscyplina i gra wręcz rzemieślnicza. Jeżeli szukasz emocji w pokerze to proponuję jakieś S'n'G gdzie w pewnej fazie turnieju i w pewnych sytuacjach trzeba podjąć jakieś ryzyko. Na stolikach tego nie ma (jak chce się wygrywać na mikro), za to jest kasa (przynajmniej tak mówią )

    Pozdrawiam i życzę sukcesów !