Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    Bet na turn mógł oznaczać Jx (wtedy miałby sens jego check na flopie), Qx (żeby przyblokować Twój ewentualny flushdraw), albo jego flushdraw (i wygranie puli na turn, ewentualnie outsy na river).

    Zagranie overbeta, przy Twojej pasywnej grze, wysokich blindach oraz jego profil (opisany we wstępie) moim zdaniem raczej wyklucza Qx.

    Call.
    Ostatnio edytowane przez indigo ; 06-10-2009 o 11:36

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    62
    1. Raise pre.
    2. Block bet na river (169 )
    3. W tej sytuacji river to raczej fold.

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Właśnie. Czemu nie raise pf?

  4. #14
    przeciwko gosciowi ktory gra pasywnie prawie caly, i stwierdziles, ze to tej poty nie pokazal nic dziwnego FOLD bez namyslu i probowac dalej zabierac male pule bez zbednej walki !

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Co do rozegrania to nie było ono tematem tego watku.

    Co do decyzji to po dośc długim namyśle doszedłem do wniosku że jedyne dwie sensowne ręce to 9T i Qx, gdyz sadze ze seta rozegralby inaczej juz na flopie.
    Bardzo oboawiałem sie Qx gdyż wielu graczy rozgrywa tak mocny układ podobnie, niemniej jednak biorac pod uwage jego wczesniejsze valuebety i ogolna charakterystyke uznalem ze air jest duzo bardziej prawdopodobne.

    call, villain pokazuje k4 off,

    ale dalej nie mam pewnosci co do poprwnosci tego zagrania,

  6. #16
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Może spróbuj następnym razem betować river.
    Poza tym miałeś dobre ready że valubetuje dość rozsądnie, wiec w tej konkretnej sytuacji chyba podjełeś wyśmienitą decyzje.


    A nawiązując do ręki przeciwnika.
    Co raz częściej zauważam że gracze z pozycją lubią grać z byle czym byle tylko jak poczują słabość zaatakować.
    Tyle że zazwyczaj są słabi i można to wykorzystać przeciw nim.
    Wg was taka gra ma sens?Bo szczerze mówiąc dla mnie to jeden wielki ciągły balans na krawędzi.