Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 65
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Oferta dla osób początkujących, raczkujących w pokerze, których pewnie trochę jest ale nie udzielają się na forum, lub robią to bardzo rzadko. Zresztą nie wiele mają do powiedzenia - wiedza nie pozwala im komentować rozdań a czasem przyznać się że sie nie daje rady np na NL2 to wstyd bo zaraz posypią się głupie komenty od niektórych osób.

    Tak więc jeśli:
    - jesteś zupełnie początkującym,
    - grasz na mikro ale niezbyt sobie radzisz,
    - jedyna gra na kase w twoim przypadku to freerole,
    to mogę Ci pomóc, podszkolić - szczegóły na priv. Zwłaszcza że gram na mikro sporo więc dobrze znam te stawki (nie jestem osobą która grała tam 2-3 lata temu a teraz powtarza stereotypy)

    Wiem że w artykułach na necie nie znajdzie się wszystkiego co by się chciało - jest dużo ogólnych informacji. Filmy szkoleniowe są dla osób z mikro zbyt drogie, poza tym prezentują grę z wyższych stawek. Ceny indywidualnego treningu są dla takich graczy zazwyczaj kosmiczne. A z dośw. wiem że granica pomiędzy wygrywającym a przegrywającym graczem czasem jest cienka i czasem wystarczy pewne drobiazgi zmienić w swojej grze aby z przegrywającego stać się wygrywający.

    Wbrew temu co ktoś może powiedzieć - graczy nieradzących sobie na mikro jest sporo - też taki byłem Mam też takich znajomych. Na każdych stawkach - nawet na NL2, na iluś wygrywających przypada znacznie większa grupa stojących w miejsu lub tracących. Więc myślę, że jest sporo osób które mogą się zainteresować moją ofertą - zwłaszcza że ceny są adekwatne do mikro a nie do np NL100+

    Edit - moja oferta dotyczy cashu - nie turniejów
    Ostatnio edytowane przez AdamBB ; 05-10-2009 o 18:22

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891

    O mosz Adam coachem
    Ciekawe co na to mash

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784

    Wykresy poproszę

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    O mosz Adam coachem
    Ciekawe co na to mash
    Spodziewałem sie podobnej reakcji Choć raczej od innych osób.

    Wiadomo - gram mikro - mogę szkolić na mikro - nie zamierzam tu szkolić kogoś kto gra np NL50 :P

    Co do wykresów - proszę bardzo.
    - Boss Media NL10 SH
    - Everest NL10 głównie FR
    - PokerStars NL10 FR
    - UltimateBet NL10 SH
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    Adam sorry ale Ty grasz micro wiec czego Ty chcesz uczyc tych ludzi?Ja rozumiem jak bys wyszedl z mikro na low albo medium i mial bys wtedy wiedze ktora mogl bys przekazac. A Ty pewnie masz rusha, wskoczyles na nl50 i juz myslisz ze jestes mistrz.... i szukasz latwej kasy ze szkolenia naiwniakow... (groszowej kasy na dodatek). Tylko nie mow ze grasz na mikro bo lubisz....

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Cytat Zamieszczone przez pokerisfun Zobacz posta
    Adam sorry ale Ty grasz micro wiec czego Ty chcesz uczyc tych ludzi?Ja rozumiem jak bys wyszedl z mikro na low albo medium i mial bys wtedy wiedze ktora mogl bys przekazac. A Ty pewnie masz rusha, wskoczyles na nl50 i juz myslisz ze jestes mistrz.... i szukasz latwej kasy ze szkolenia naiwniakow... (groszowej kasy na dodatek). Tylko nie mow ze grasz na mikro bo lubisz....
    Sory ale jednak rzeczywistość weryfikuje tą pozornie żelazną zasade, że uczyć gry na micro powinien ktoś z wyzszych stawek.
    Wiele razy już czytałem czego to gracze z micro nie robią bo nie potrafią... itd. Kwestia jest inna i dużo brutalniejsza. Ci co przegrywają na micro to idioci. To nie sa kolesie grający żle , to sa idioci, albo kolesie którym w zasadzie na wygranej nie zależy. Ja nic nie licze, mam luzny hand selection i jestem na +. Problem mam z glową nie ze strategią, ale może to tylko tak sie wydaje. Obejżałem jakiś filmik z nl 50 i nic niezwykłego tam sie nie działo, a jednak gra wychodziła mi cienko.

    Adam jaki masz nick na bossmedi?

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez Wojtek_112 Zobacz posta
    Adam jaki masz nick na bossmedi?
    Jest na wykresie przecież

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Cytat Zamieszczone przez Kane1910 Zobacz posta
    Jest na wykresie przecież
    no tak glupie pytanie

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    O ja pierdole POST OF THE YEAR

    Ile bierzesz za coaching nl 2? Dwa lizaki chupa chups za godzine szkolenia? Czy moze jeden bilet ulgowy na autobus?

  10. #10
    Trochę pier...nia za przeproszeniem.
    Wielu jest mądrych i grających na tym NL20-100 i udzielających się w tym temacie. Tyle że kto z was drodzy Panowie potrafilby pomóc początkującemu? Nie takiemu co gra na NL10 tylko początkującemu który ma te 40-50$ i chce rozpocząć karierę na NL2. Wszystkie filmy, strony itd traktują "niskie stawki" jako NL10. Nikt nie mówi o tych mikro. Przeczytalem już wiele, ale nigdzie nie znalazlem dobrego poradnika jak grac na NL2? Jakie ręce startowe jak grać czego się trzymać itd. Na NL2 raisuje się z szystkim dziś na przyklad mój buy in z moim QQ zostal podzielony między 7/2o i 7/Jo jak to wyjaśnić? Jak się przed tym bronić? Nigdzie w sieci nie znalazlem na to odpowiedzi a wiele szukalem. Może ktoś pokrótce opiesz nowym graczom jak mają grać na NL2 taki maly poradnik nawet w kilkunastu zdaniach i nie typu graj "TIGHT" bo to pojęcie względne chodzi o szczególy sposób gry itd. Zamiast krytykowac zróbcie coś dobrego, albo dajcie chlopakowi spokój..
    Tyle z mojej strony