Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 65
  1. #51
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    a co to znaczy?
    No chociażby float na flopie i stawianie jak przyjdzie scare card z nadzieją że przeciwnik spasuje cokolwiek tam ma

    Fajnie jak wyjdzie, ale na micro - EV "Big Motherfuckin` Minus" imo

  2. #52
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    (Rado wam zapewni alkohol)
    jesli to prawda to dolaczam chlopaki do Was!

  3. #53
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Jaka cena szkolenia?

  4. #54
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    doprawdy nie rozumiem niektórych postów pozbawiających czci i wiary założyciela wątku.Jest to typowa oferta handlowa,z której można skorzystać lub nie,kwestia gustu,przekonanń religijnych,stanu portfela,usw,usw.W jednym z postów trafiłem jednak na rodzynek-mało...marcepan,mało.... na tekst na który czeka początkujący reporter by otrzymać Pulitzera.Otóż jego autor twierdzi,że szkolenie adeptów pokera na limitach mikro czy też nano mija się z celem.A zatem domniemam,że szkolenie takowe należy prowadzić na stawkach np.NL100000.Ciekawe,czy autor tego textu widział kiedykolwiek taką sumę.I to jest jeden z niewielu powodów,dla którego od czasu do czasu piszę na tym forum.....Ogólne Pozdro

  5. #55
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez RavenBB Zobacz posta
    No chociażby float na flopie i stawianie jak przyjdzie scare card z nadzieją że przeciwnik spasuje cokolwiek tam ma

    Fajnie jak wyjdzie, ale na micro - EV "Big Motherfuckin` Minus" imo
    ale co to znaczy "wygrac rozdanie bo 'the play'"

    wiem co to jest float

    EV "Big Motherfuckin' Minus" jest robienie floata "z nadzieja, ze przeciwnik spasuje COKOLWIEK tam ma". zgadzam sie
    Ostatnio edytowane przez Kejsper ; 08-10-2009 o 14:24

  6. #56
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez kubulek Zobacz posta
    doprawdy nie rozumiem niektórych postów pozbawiających czci i wiary założyciela wątku.Jest to typowa oferta handlowa,z której można skorzystać lub nie,kwestia gustu,przekonanń religijnych,stanu portfela,usw,usw.
    chodzi bardziej o to, ze Adam ma na tym forum wielu 'wrogow' i wiele osob sie z niego "naigrywa" jakby ktos inny taki temat zalozyl to nie byloby wielkiej sensacji, bylaby tylko mala
    Ostatnio edytowane przez Kejsper ; 08-10-2009 o 14:22

  7. #57
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez RavenBB Zobacz posta
    Muszę przyznać że rzeczy o których pisaliście, 2barrel, 3 barrel, float itd faktycznie moim zdaniem nie mają dużego sensu na NL10
    Jacy my? Jedynym znanym mi zwolennikiem technicznego stosowania na nl10 trzecich barelów, floatów i skłizów jest autor tego wątku.

    Parę postów wyżej Krolewicz zauważył, że może to być jedna z przyczyn dla których AdamBB nie może przekroczyć magicznej bariery nl10.

  8. #58
    Cytat Zamieszczone przez pepone Zobacz posta
    Jacy my? Jedynym znanym mi zwolennikiem technicznego stosowania na nl10 trzecich barelów, floatów i skłizów jest autor tego wątku.

    Parę postów wyżej Krolewicz zauważył, że może to być jedna z przyczyn dla których AdamBB nie może przekroczyć magicznej bariery nl10.
    No właśnie o to mi chodziło że się zgadzam z wami że to jest bez sensu bo mało kto na NL10 wogóle zauważy co się dzieje. Średnio zartykułowałem to w zdanie

  9. #59
    Na micro bardziej bardziej niz coaching przydał by sie psycholog bo suckouty bywają nie do zniesienia szczególnie na początku przygody z pokerem...ale prawda jest taka kto sam sie nie wygrzebie nie ma czego szukać w pokerze

  10. #60
    Cytat Zamieszczone przez hiszpano Zobacz posta
    Na micro bardziej bardziej niz coaching przydał by sie psycholog bo suckouty bywają nie do zniesienia szczególnie na początku przygody z pokerem...ale prawda jest taka kto sam sie nie wygrzebie nie ma czego szukać w pokerze
    Amen.