Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 65 z 65
  1. #61
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez kubulek Zobacz posta
    doprawdy nie rozumiem niektórych postów pozbawiających czci i wiary założyciela wątku.Jest to typowa oferta handlowa,z której można skorzystać lub nie,
    Tele Mango to tez oferta handlowa a mysle, ze swojej babci bys odradzal podobne promocje

  2. #62
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez hiszpano Zobacz posta
    Na micro bardziej bardziej niz coaching przydał by sie psycholog bo suckouty bywają nie do zniesienia szczególnie na początku przygody z pokerem...ale prawda jest taka kto sam sie nie wygrzebie nie ma czego szukać w pokerze
    tak na oko, zeby przeskoczyc z NL10 na NL25 - potrzeba 100 000 rozdan na poziomie 5bb/100. naprawde szacunek jesli komus udalo sie tyle wygrindowac bez klopotow nerwowych.

    a co do materialow do cashowek mikro to strasznie mi sie podoba CotW na 2p2. fajnie by bylo jakby na forum sie pojawialy takie dyskusje poza analizami konkretnych rak.

  3. #63
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Do grających na mikro zastanawiających się jak poprawić swoją grę - niedawno przeskoczyłem z NL50 na NL100. Dostaję w łeb i prawdopodobnie niedługo wrócę na NL50. A wiecie kiedy najbardziej dostaję w łeb? Kiedy w czasie gry rozmyślam o tych wszystkich trudnych słowach które tu padały (jakieś floaty, barrele itp.). Jak wchodze w mega-leveling. A kiedy wygrywam? Kiedy gram jak młotek - mam kartę to walę, nie mam to folduję. Czytelny jestem? Pewnie, tylko dla kogo. Mi wystarczy w zupełności, jeśli nie jestem czytelny dla dwóch, trzech gości przy stole. Ich stacki w zupełności mnie zadowolą.

    Jak mantrę powtarzam w kółko Aaaaa Beeeee Ceeeeee. A kluczem nie do przeskoczenia dla niektórych jest trzymanie się tego i pozbycie się przemyśleń, że jestem już na tak fantastycznie wysokich stawkach, że czas zacząć wróżyć z siły naciśnięcia przez przeciwnika przycisku myszy w ostatnim callu.

  4. #64
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    Tele Mango to tez oferta handlowa a mysle, ze swojej babci bys odradzal podobne promocje

    Hmmmm,jest pewien problem,jako że nie posiadam już żadnej Babci.Porozmawiajmy zatem o czymś innym,mianowicie o nachalnej ,nie do wytrzymania ingerencji mediów w to ,czy powienienem używać Durex Super ULtra o smaku truskawka z południowych wybrzeży Hiszpanii,czy też bardziej skoncentrować się na prostatemolu czy jakoś tam.A wracając do tematu zasadniczego-moja wiedza na temat pokera jest niewystarczająca,by komukolwiek i kiedykolwiek udzielać porad bądż sugestii,co powinien zrobić.Pozdro

  5. #65
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez kubulek Zobacz posta
    czy powienienem używać Durex Super ULtra o smaku truskawka z południowych wybrzeży Hiszpanii,czy też bardziej skoncentrować się na prostatemolu czy jakoś tam.
    to juz raczej w gestii Twojej partnerki lezy, chcocial oral w gumie ssie, a co do prosta cos tam to chyba za mlody jestes.