Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 65
  1. #21
    Tukiem czyt Tlukiem



    Czas grania 1:50h
    Stolów 9 NL2
    Wynik -17$

    Jednak zachęcilo mnie to do eksperymentu.
    Ostatnio edytowane przez Ciociacoca ; 06-10-2009 o 00:49

  2. #22
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    151
    lol, placzesz juz ?

  3. #23
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    CiociaCoca podaj nick i jaki room ? pogram sobie nl2 z Toba to Ci zabiore troche kasy jak widze masz takie problemy czyt.(słaby jestes) :P

  4. #24
    jak kilka lat temu gralem na nl2 to tez za dobrze nie umialem grac, ale z tego nl2 wyszedlem w 2 tygodnie na sng za 11$ pare lat temu jakims dziwnym trafem znalezlem sciezke z everesta i zaimportowalem rece do pt2, okazalo sie ze mialem vpip 35% na FR!!! czemu zarobilem pareset $ takim stylem? zwyczajnie w swiecie ogladalem duzo flopow i walilem jak mialem nutsy, kolesie oddaja BI z szóstą parą, wiec trzeba czekac az board sie dobrze ulozy i cbet pot, 2bd barrel pot, push river. gg

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Napisałem na Pokerace.pl - mamy w dupie konwenanse! artykuł dotyczący szkolenia przez internet, polecam, tytuł: "Trenerzy i Hochsztaplerzy".

  6. #26
    Cytat Zamieszczone przez Sherrrdog Zobacz posta
    lol, placzesz juz ?
    Nie no co Wy to pierwsza sesja. Zachęcilo mnie to do gry systemem "podobnym" do na tluka. Opiszę go na forum i będę dopracowywal obserwując grę, wklejal wyniki i statystyki. Dajcie czas

  7. #27
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    No cóż, jak przewidywałem standardowo zrobiła się nagonka

    Jak to wygląda z mojej perspektywy?
    Ja znam "swoje miejsce w szeregu", nie uważam się za żadnego mistrza, nie zamierzam konkurować z polską czołówką, po prostu jestem jakby taki koleś z "gimnazjum", który może pomóc (nie tylko coachingiem w stylu obserwacja gry gracza i dawanie porad ale także na wiele różnych sposobów). Pomóc ludziom z "podstawówki" których nie stać lub zwyczajnie sie im nie opłaca uczyć od "studentów, doktorów czy profesorów". Bo po co płacić im tak duże kwoty skoro to samo można mieć dużo taniej. Od nich to się będą uczyć jak będą np "na studiach". Po co polować z bazuki na muchę?

    Jeden gracz stwierdził, że żeby uczyć mikro to musze grać dużo wyżej - to jest bzdura, zresztą gdybym grał wyżej to również byłbym być może dla graczy z mikro drogi :P A co do "groszowych" zysków - wbrew pozorom nie każdy mieszka w Wawie i zarabia 4-10k PLN miesięcznie.

    Jeden często pijany pan zaczął już przestrzegać przede mną na swojej stronie - stronie, gdzie przy okazji chyba każdego rankingu starano się mnie gdzieś wrzucić i coś o mnie napisać - często bzdury. Tenże pan wypisał kto nadaje się do szkolenia w tym kraju (pomijam fakt że jego poziom inteligencji nie pozwolił mu zauważyć że ci gracze są zbyt drodzy żeby szkolić na mikro). Co do jednej osoby robiącej szkolenia na żywo - gracze wypowiadali się i wcale takich świetnych opinii ta osoba nie dostała.

    No i skoro już jesteśmy przy przestrzeganiu to chciałbym dodać, że ten super system na tłuka do mikro raczej się nie sprawdzi na NL10-25. Ja tu się nie będę kłócił - krótka piłka - niech mi ktoś pokaże choćby 50k (HH) z NL10-25 jak grał TYM SYSTEMEM DOKŁADNIE i miał dobre wyniki i grał w ciągu ostatnich 2 lat. Dlaczego? Bo stereotypy to jedno a praktyka to drugie. Np:
    - gracz z unipoker zaczyna grac na niskich, najpierw powtarza stereotypy o graniu tight, braku blefów, abc itd. A potem gra sobie 30/28, napierdala ostro, blefuje (sb, squeeze itd)
    - ABC - to opisane choćby przez Górala na PokerTexas znacznie różni się od tego co grają gracze bo tam w ABC nie było second barrelów, squeezów, blefów po tym przeciwnik pokazał słabość, napieprzania ze średnimi rękami drawami, 3betów / 4betów ze średnimi rękami itd. itd. itd. Ale większość tych graczy mówi że gra ABC, niektórzy - że ABC ewoulowało.
    - i podobnie jest z tym tłukiem - ten co go napisał, na pewno sobie radzi na mikro ale nie gra tam w sposób, jaki opisał.
    Powtarzam chodzi mi o NL10-25. Na NL2-5 to się od może sprawdzić.

    Wogóle jak czytam wypowiedzi z tego forum to wychodzi że całe mikro jest banalne, każdy szybko to obczaja i wygrywa - zatem kto przegrywa / stoi w miejscu? No chyba tylko gracze z zagranicy bo Polacy to mistrzowie - szkoda że w większych turniejach online czy live tego nie widać.

  8. #28
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    chyba wlasnie przez te second barrele i squeezy ciagle grasz nl10

    a mikro nie ma co uczyc, bo jezeli ktos sam nie potrafi wyjsc z NL2 to jego umysl nie jest przystosowany do pokera

  9. #29
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    No dobra, ale nie napisales jednej najwazniejszej rzeczy. Jaki masz cennik?????

  10. #30
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Chwilę mnie na forum nie było a tu taka niespodzianka.

    Cóż mogę powiedzieć, wszystko już zostało powiedziane. Jeśli ktoś sam nie umie wyjść z mikro to niech zmieni hobby. Nie widzę szansy na lepsze szkolenie niż milion artykułów w necie pod tytułem "ABC". Polecam np. Górala. Czego więcej chcesz ich Adam nauczyć?

    A do tych wszystkich co się żalą - a ile rąk tu na forum zamieściliście do analizy? QQ przegrało z 72? Ale jak? Bo rzucanie takim ogólnikiem bez szczegółów to bzdura. Jeśli preflop, to no comment, a jeśli na flopie 777, to też no comment. Wrzuć rękę do analizy, a nie tylko gorzkie żale...

    Ręce do analizy wklejają cały czas Ci sami gracze i to raczej nie z mikro. Więc nie rozumiem problemu - najwyraźniej ci z mikro nie mają żadnych wątpliwości co do poprawności swojej gry.