Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 65
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Ja gram troche wyżej i moge ci powiedziec ze nie mozna dac rad na nl 2.
    Nl 2 kojaży mi sie ze sceną z filmu, gdzie grupa ludzi z zawiązanymi oczami biegnie przez las z nadzieją że nie przypieprzą w drzewo. Nl 2 to taki bieg. Kolesie grają wszystko i maja nadzieje że trafią . W zasadzie to samo jest na nl 10. Z pewnosicą takie info jak ręce startowe i inne odnośnie taktyki są konieczne, ale moim zdaniem więcej zależy od zrozumienia samej gry. Zasady sa znane i proste, ale na zorientowanie sie trzeba troche rak rozegrać. Głowa i podejście to podstawa sukcesu. Mi udało sie rozegrać 5$ i w zasadzie dopiero teraz zdaje sobie sprawe jakiego miałem fuksa. Najważniejsza jest cierpliwość.

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    System gry "na tłuka"


    jak grałem challenge z 50$ od iluś tam :P to na nl2 to tak sobie grałem za 2-3 dni miałem 150$ na grę nl5 :P

    Nie wiem gdzie graliscie to Nl2 ale dla mnie to taki łatwy poziom że szkoda gadać no ale może rzeczywiście weźcie u niego to szkolenie jak mówicie że sie nie da grać bo grają z wszystkim....

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    No i co z tego ze Twoje QQ przegralo z 72o? raz na X razy statystycznie Ci sie to zdarzy...nie wiesz ile to X?a widzisz jednak za slabo szperasz po tym necie, bo ja cala wiedze pokerowa zdobylem grzebiac w necie (plus doswiadczenie wyniesione z rozegrania kilksute tysiecy rozdan) i jakos to wiem. Poradnikow jak grac jest cala masa... sa to analizy rozdan, filmiki, artykuly itp. Na nl2 nie gral bym w ogole bo gra tam przypomina gre na play money. Jedyne co mozna wyniesc z gry na nl2 to chyba tylko zle nawyki...

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Też z poczatku nie mogłem uwierzyć w ten wątek. Ale co tam, powodzenia Adam.

    Cytat Zamieszczone przez Ciociacoca Zobacz posta
    Na NL2 raisuje się z szystkim dziś na przyklad mój buy in z moim QQ zostal podzielony między 7/2o i 7/Jo jak to wyjaśnić? Jak się przed tym bronić?
    Tak szczerze, to nie bardzo rozumiem, czym tak naprawdę różni się poker na nl2, nl20 i nl200. Zawsze ogólne zasady są takie same i dostosowujesz ich do przeciwników, których na nl2 po prostu nie ma.

    Ja Ci powiem jak się obronić w tym konketnym przypadku. Skoro Cię rajsują z z 7/2 i J/2 to z każdą premium hands wal Aliina, a reszte folduj. Możesz wchodzisz mniejszym stackiem, aby tym bardziej sprawdzali. Jak rozegrasz tak 100 premium hands, utrzymasz system, a to co piszesz jest prawdą, to nie ma bata, abyś był na minus.


    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    System gry "na tłuka"


    jak grałem challenge z 50$ od iluś tam :P to na nl2 to tak sobie grałem za 2-3 dni miałem 150$ na grę nl5 :P

    Nie wiem gdzie graliscie to Nl2 ale dla mnie to taki łatwy poziom że szkoda gadać no ale może rzeczywiście weźcie u niego to szkolenie jak mówicie że sie nie da grać bo grają z wszystkim....
    O i nieśmiertelny system gry "na tłuka" się pojawił Masz bezbłędny poradnik.
    Ostatnio edytowane przez pepone ; 05-10-2009 o 22:08

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez pepone Zobacz posta
    Też z poczatku nie mogłem uwierzyć w ten wątek. Ale co tam, powodzenia Adam.
    wow, bardzo wywazone zdanie spodziewalem sie hardkoru...

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Z doświadczenia moge powiedzieć że system gry na tłuka jest pomocny, ale można go streścić w jednym zdaniu i nie ma sensu nazywac go systemem choc w mojej grze było przełomem odkrycie że można podbijac bez krempacji . Im mniej kombinujesz tym lepiej, ale takie mechaniczne stosowanie wszelakich wskazowek może być zgubne. Nie ma czegoś takiego jak "zucamy stacka nie zastanawiając sie". To jest złe podejście. róznie flop wygląda i z różnymi kolesiami bedziemy grać i nawet jeśli i tak bedziemy ten stack wrzucac to trzeba troche pomyśleć. Ja zacząłem grac squeze, ale dopiero potem przypadkiem sie dowiedziałem że w zasadzie chodzi o tego kolesia co sprawdził raise. Robiłem rzeczy nie wiedząc czemu i co z tego wynika.
    Ostatnio edytowane przez Wojtek_112 ; 05-10-2009 o 22:23

  7. #17
    Mówcie mówcie to tak w streszczając jak grać?

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    System gry "na tłuka"

    Jeszcze bardziej streścić?

  9. #19
    Jest 12:10 odpalilem 6 stolow napiszę jak idzie.

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Alinujesz się z Premium, czy grasz tłukiem?