Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 68 z 68

Wątek: NL5 + leak

  1. #61
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    UTG call 0.10 UTG+1 call 0.10 BTN raise 0.50
    UTG call UTG+1 reriase 1.50 BTN folds UTG call

    flop pot 3.55

    UTG checks UTG+1 bet 2.75, UTG call

    reszta jak wyżej, chociaż nie wiem czy to ma wpływ na to czy decyzja na turn jest dobra czy zła.

  2. #62
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    No tutaj to całe rozdanie w wykonaniu UTG to jakiś żart...

  3. #63
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    #@$@#$@#$ czy powinienem to zrzucic albo inaczej rozegrac? Vill praktycznie unknown tylko 6 rak vp50 pfr 33

    Hero stack 29.55
    Villan stack 25.91

    Vilan utg+1 call 0.30
    Hero BTN raise 1.35
    Utg+1 calls

    Flop

    Utg +1 bets 3:15 (pot)
    BTN po tankowaniu calls

    Turn

    Utg+1 bets 9:45 (pot 5.81)
    BTN raises to 25.05 and is all in
    Utg+1 calls and is all in

    Nie wiem czy to jakis k kretyn czy geniusz. Tak czy siak ofc na river spadla mu dama. Co mam to foldowac czy all in na flopie? Po tankowaniu na flopie zdecydowalem, ze jezeli spadnie turn safe card to reraise all in mu daje zeby zrzucil drawa.

  4. #64
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    well played, unlucky

  5. #65
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    well played, unlucky
    No a jak w takim razie uczymy się nie oddawania stacka setom? Ja nadal oddaję i nadal nie mam pojęcia jak z tym walczyć...

    BTW - Fantasta - nie podawaj kart cillaina w HH.

  6. #66
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Vill praktycznie unknown tylko 6 rak vp50 pfr 33

    na 1 rzut oka wyglada na aggronka + ofc nie limpowalby 99 i TT z utg grajac tak agresywnie od razu, chociaz pewnie te 6 rak by mi wystarczylo, zeby sie stacknac. A set ? well happens, to jest NL25, trzeba zyc z wariancja :>

  7. #67
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    No a jak w takim razie uczymy się nie oddawania stacka setom? Ja nadal oddaję i nadal nie mam pojęcia jak z tym walczyć...

    BTW - Fantasta - nie podawaj kart cillaina w HH.
    Caly czas na flopie zuzylem, wlasnie zastanawiajac sie czy on tu ma seta czy draw. Ale imo nie pasowala mi linia na seta a bardziej draw, ktory chce juz mnie z tego rozdania wywalic.
    Zeby mial tutaj flush + open to w sumie moze tak agresywnie to rozegrac, ale jak zobaczylem, ze tylko opena mial to mnie zalala k... i sobie zrobilem reszte wieczoru wolnego No prawie bo poszedlem sie odkuc na HU sng.

    tak na marginesie, to troche czasu spedzilem sledzac statystyki gracz i stolikow z NL30 NL50 przez weekend. I za cholere nie wiem jak sie przebic, gdy nawet wieczorami srrednia stolikow wypadala ok 18-19, i na kazdym stole po 2-4 osob z statami 8/5.
    Ostatnio edytowane przez Fantasta ; 30-11-2009 o 16:23

  8. #68
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez Fantasta Zobacz posta
    Nie wiem czy to jakis k kretyn czy geniusz. Tak czy siak ofc na river spadla mu dama. Co mam to foldowac czy all in na flopie? Po tankowaniu na flopie zdecydowalem, ze jezeli spadnie turn safe card to reraise all in mu daje zeby SPRAWDZIŁ drawa.
    fyp. mysle ze na nl30 powinienes juz to wiedziec ale dla jasnosci, jesli przeciwnik ma draw i dajemy mu all-in którego nie ma oddsów sprawdzić, to marzymy o tym zeby sprawdzil. jesli chcesz zeby tu pasowal draw, to polecam bierki. znacznie mniej stresujace.