Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 68

Wątek: NL5 + leak

  1. #41
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Nie staraj się na siłę. Jeśli ten sposób gry ci odpowiada i wygrywasz nim, to nie ma problemu. A jeśli bardzo chcesz, to najlepszą pozycją na zwiększenie VPIP jest oczywiście button. Obserwuj jak się zachowują blindy po stealach - czy dużo pasują pre flop i/lub po cbetach, a jeśli tak, poszerzaj na nich swój zakres otwarć z buttona.
    Z BTN mam najwiekszy bo 19vp i pfr 11.28. Co do zwiekszenia to staram sie pod wzgledem przyszlosci czyli wyzszych stawek, bo przy tych statach raczej malo kto da mi zarobic.

  2. #42
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    fold3b 64 ??

    Może ja jestem murkiem, ale na mój gust o wiele za mało.

  3. #43
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Fantasta Zobacz posta
    Z BTN mam najwiekszy bo 19vp i pfr 11.28. Co do zwiekszenia to staram sie pod wzgledem przyszlosci czyli wyzszych stawek, bo przy tych statach raczej malo kto da mi zarobic.
    Grając tylko przyzwoite ręce można spokojnie wyciągnąć prawie 30%:
    22+, A2s+, K9s+, Q9s+, J9s+, T8s+, 97s+, 86s+, 75s+, 64s+, 54s, ATo+, KTo+, QTo+, JTo, T9o
    Oczywiście zależy jeszcze od sytuacji - jeśli przed tobą jest dużo limpów, lepiej spasować słabe AXo (QTo, KTo, KJo raczej też), bo one kiepsko grają w multiway potach. Natomiast po samych foldach na buttonie można otwierać w zasadzie z każdym asem, a już na pewno A8o+ i każde AXs (chyba że masz tendencje do wrzucania zbyt dużej ilości kasy do puli ze słabą top pair)
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    fold3b 64 ??

    Może ja jestem murkiem, ale na mój gust o wiele za mało.
    +1

  4. #44
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Grając tylko przyzwoite ręce można spokojnie wyciągnąć prawie 30%:
    22+, A2s+, K9s+, Q9s+, J9s+, T8s+, 97s+, 86s+, 75s+, 64s+, 54s, ATo+, KTo+, QTo+, JTo, T9o
    Oczywiście zależy jeszcze od sytuacji - jeśli przed tobą jest dużo limpów, lepiej spasować słabe AXo (QTo, KTo, KJo raczej też), bo one kiepsko grają w multiway potach. Natomiast po samych foldach na buttonie można otwierać w zasadzie z każdym asem, a już na pewno A8o+ i każde AXs (chyba że masz tendencje do wrzucania zbyt dużej ilości kasy do puli ze słabą top pair)

    +1
    No wlasnie, zazwyczaj tak robie jak napisales, sek w tym ze b. rzadko nie ma akcji wczesniej stad sporo zrzucam. Jezeli jest folded to me to raczej w 90% przypadkach podbijam praktycznie z any2, czasami odpuszcze jezeli przez ostatnie 3-4 rozdania raisowalem.
    Co do fold 3bet macie racje, sam nie wiem z czego to wynika. Byc moze taki maly jest przez 3bety shortow bo oni SSS wogole sie nie trzymaja.
    Nie wiem jaki powinien byc "standard" ale jak juz widze flopa win mam 40.22.
    Ostatnio edytowane przez Fantasta ; 06-11-2009 o 09:41

  5. #45
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Co za poczatek dnia...Na vila mam raptem 26 rak 19.23/3.85

    HERO UTG: Raises
    UTG+1: Folds
    EP: Folds
    MP: Folds
    MP+1: Folds
    CO: Folds
    BTN: Folds
    SB: Folds
    BB: Calls $0.50

    HERO has [Ah, As]

    --- Dealing flop [Kc, 5s, 8s]

    BB: Checks
    HERO: Bets $0.60
    BB: Calls $0.60

    --- Dealing turn [6d]

    BB: Checks
    HERO: Bets $1.75
    BB: Calls $1.75

    --- Dealing river [9s]

    BB: bets $4.40
    Hero ?

    Na flopie bylo stosunkowo bezpiecznie wiec tylko 1/2 pota. Na turnie pojawiaja sie mocne drawy kolor jak i strit wiec juz mocniejszy bet. Na river kompletuja sie flush draw i strit draw. Trzeba jeszcze dodac, ze moj image moze byc w tym momencie ciut looser bo chyba 3-4 recc raisowalem, akurat dobre karty podeszly.
    Pocztakowo obstawialem go na AK, AQ moze pocker pair. Ale tak jak to rozegral to draw, bo imo z czym on tam betuje na koncu? Albo skompletowany draw....wszystko inne obraca chyba w jakis semi blef przy tym boardzie. Natomiast wielkosc jego betu na river mi nie pasowala.
    Ostatnio edytowane przez Fantasta ; 06-11-2009 o 12:02

  6. #46
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Super easy fold. Co bijesz?

  7. #47
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Super easy fold. Co bijesz?
    Co bije? AK, AQ, QQ, JJ co jak najbardziej jest w jego zasiegu. Bardzo dlugo sie zastanawial preflop czy mi nie dac reraisa. Fakt zagral to swietnie na river, bo nawet jezeli on tam nie ma strita czy flusha to ja tego nie wiem i niby nie moge tego callnac.
    Do tego zeby zrobil typowy value bet na river, ale tutaj jest zagranie za ok. 70% puli na zasadzie nie dam ci oddsow do call bo pewnie mnie bijesz. + skoro walilem pflop, flop, turn czemu nie dac mi wrzucic tam jakis thin value bet i zrobic reriase i zabrac caly stack.

  8. #48
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Fantasta Zobacz posta
    AK, AQ, QQ, JJ co jak najbardziej jest w jego zasiegu.
    Que? Na K-high boardzie z 3 kartami w kolorze i jedną brakującą do strita jest w jego zasięgu AQ?? JJ?? Gość 19/4?? Heeelloooołłł...

    EDIT: A jak poznałeś, że preflop bardzo długo zastanawiał się czy nie dać reraisa, a nie czy nie sfoldować? I po drugie - wiesz na ilu stołach gra na raz? Nie polecałbym wyciągania wniosków na podstawie czasu reakcji dopóki się tego nie sprawdzi.

  9. #49
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Fantasta Zobacz posta
    Co bije? AK, AQ, QQ, JJ co jak najbardziej jest w jego zasiegu. Bardzo dlugo sie zastanawial preflop czy mi nie dac reraisa. Fakt zagral to swietnie na river, bo nawet jezeli on tam nie ma strita czy flusha to ja tego nie wiem i niby nie moge tego callnac.
    Do tego zeby zrobil typowy value bet na river, ale tutaj jest zagranie za ok. 70% puli na zasadzie nie dam ci oddsow do call bo pewnie mnie bijesz. + skoro walilem pflop, flop, turn czemu nie dac mi wrzucic tam jakis thin value bet i zrobic reriase i zabrac caly stack.
    Nie wiem jak jest w tym wypadku, być może i masz rację, ale śmierdzi mi tutaj FPS-em

  10. #50
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Que? Na K-high boardzie z 3 kartami w kolorze i jedną brakującą do strita jest w jego zasięgu AQ?? JJ?? Gość 19/4?? Heeelloooołłł...

    EDIT: A jak poznałeś, że preflop bardzo długo zastanawiał się czy nie dać reraisa, a nie czy nie sfoldować? I po drugie - wiesz na ilu stołach gra na raz? Nie polecałbym wyciągania wniosków na podstawie czasu reakcji dopóki się tego nie sprawdzi.
    Gral na 2 lub 3. Ofc moze akurat sie zagapil, rozlala sie woda itp. Poprostu rzucilo mi sie to w oczy. Co do reszty, to owszem, ale kurde to jest NL10 cuda tu sie dzieja W 90% przypadkach odpuszcze sobie tutaj call na river, ale tutaj poprostu jakos to wszystko mi nie gralo.
    Czemu kurcze zrobil lead na river i taki mocny lead, stad nabralem podejrzen.

    Trias - nie wiem co to FPS, to znam tylko od strony CSa i WoWa ale na 99% masz cos innego na mysli.