Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 68

Wątek: NL5 + leak

  1. #11
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Jak sie komus nudzi to moze sciagnac sobie (43mb) filmik i ewentualnie jeszcze na cos mi zwrocic uwage, jezeli chodzi o gre. W ciagu kilku dni powinna byc wersja albo na youtube albo pokertubie to wrzuce dla tych co nie chca sciagac.

    Free File Hosting Made Simple - MediaFire


    http://www.pokertube.com/MyPokerface.aspx?movie=11932
    Ostatnio edytowane przez Fantasta ; 15-10-2009 o 09:04

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Ech, no i jak tu się nie powtarzać.... NL5 a kombinujesz jakbyś grał NL100. No tak, zapomniałem, grasz czasem NL100 - czekamy na info o bankrucie.

    Kiedy nie bronić blindów? Gdy nie masz karty! Kiedy foldować do 3beta? Gdy nie masz karty! Jakie obrony blindów?? Jakie blefy?? O czym my w ogóle rozmawiamy??

    Dlaczego początkujący nie potrafią pojąć, że najlepsza gra na ich stawkach to gra NAJPROSTSZA. Dlaczego tak jest trudno ogarnąć rozumem, że Ivey na tych wszystkich czaderskich filmikach których się naoglądaliście gra "jakby troszkę inne" stawki i "z jakby troszkę innymi" przeciwnikami?

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    hehe
    Woland po pierwsze - bo juz tak mam, ze lubie kombinowac (a i czesto przekombinowac) i nie lubie foldowac. Nauczke kilka razy dostalem i jak juz pisalem - jezeli przeczytales to wiesz - ta gra sie zmienila dosyc mocno i tego kombinowania bronienia z byle czym itd juz nie ma, a jak jest to naprawde sporadycznie.
    Info o bankrucie nie dostaniesz, przepraszam. Blefy tez juz sporadycznie, semi-blefu ciut czesciej. Wiec sie nie denerwuj i sledz na towerze bedziesz dumny.

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Dlaczego początkujący nie potrafią pojąć, że najlepsza gra na ich stawkach to gra NAJPROSTSZA. Dlaczego tak jest trudno ogarnąć rozumem, że Ivey na tych wszystkich czaderskich filmikach których się naoglądaliście gra "jakby troszkę inne" stawki i "z jakby troszkę innymi" przeciwnikami?
    A i tak nie kombinuje jak koń pod górę, tylko gra w dużej mierze prostego pokera

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Prosba (nie chce otwierac nowego tematu w MTT w szczegolnosci ze nie mam zapisanej te reki) aby ocenic czy zle zagralem.

    Turniej $5 faza pozna 78 graczy pozostalo od 70miejsca platne. Fold przed CU typ call (ma ok 33tys jest ok 3-4 miejsce pod wzgledem stacka) Ja na Buttonie z 88 (mam ok 27k 10 miejsce) podbijam chyba do 2k. (blindy 600,300 + ante). SB i Bb fold. CU-1 calls. Flop 4A8. Cbetuje ok 2/3 puli typ call. Turn K. znowu w okoliwe puli bet i call. River to chyba 9. ai i ai. mial AQs i wbil trafil flusha na river. A ja out.

    Teraz pytanie, to co mam foldowac more or less wszysto az zaczna placic i ludzie zaczna grac bardziej loose i przez to nie ryzykowac? Czy poprostu ai wsadzic na turnie (chociaz i tak z AA by pewnie nie odpuscil)

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cooler (zwłaszcza, jeśli backdoor flusha trafił)
    Cytat Zamieszczone przez Fantasta Zobacz posta
    Jak sie komus nudzi to moze sciagnac sobie (43mb) filmik i ewentualnie jeszcze na cos mi zwrocic uwage, jezeli chodzi o gre. W ciagu kilku dni powinna byc wersja albo na youtube albo pokertubie to wrzuce dla tych co nie chca sciagac.
    W zasadzie gostek ci wszystko naświetlił, nie bardzo jest co dodawać.
    Jedynie ta ręka z KK vs. TT - myślę, że można pokusić się o fold na river (albo nawet na turnie). Generalnie minraise na turnie pokazuje dużą siłę. Chociaż nie wiem, muppety na tych stawkach robią różne cuda, więc może stackowanie się jest ok.
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 15-10-2009 o 20:52

  7. #17
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    No wiec wskoczylem na Towera i zmienilem ta gre, wyeliminowalem "pajacowanie" niby rezultaty pozytywne ale....nie wiem czy nie przeginam w druga strone i teraz nie jestem max nit.
    Vp - 15.42 PFR 11.17 Af 2.91 3bet 5.88 fodl 3b 73 att to steal 16.51 fold bb to steal 60 a sb 87.

    Czy to juz podpada pod nita ?

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    To na pewno nie jest nit. Statsy ok, ale czy to już rozsądna próbka? Jak dla mnie za dużo 3betów, ale może niektórzy się nie zgodzą. Takich misiów z 3bet około 6 to ja pushuję nawet z dwójkami

  9. #19
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    To na pewno nie jest nit. Statsy ok, ale czy to już rozsądna próbka? Jak dla mnie za dużo 3betów, ale może niektórzy się nie zgodzą. Takich misiów z 3bet około 6 to ja pushuję nawet z dwójkami
    Wpadaj to sie natniesz na mojego monstera ;p Ogolnie przyjeta "dobra" probka to ok 20k rak o ile mnie pamiec nie myli, wiec ta jest cienka bo nie cale 2k. Ale wrzucilem na wszelki wypadek - zeby nie popadac z skrajnosci w skrajnosc. dzieki za info.

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Fantasta Zobacz posta
    Wpadaj to sie natniesz na mojego monstera ;p Ogolnie przyjeta "dobra" probka to ok 20k rak o ile mnie pamiec nie myli, wiec ta jest cienka bo nie cale 2k. Ale wrzucilem na wszelki wypadek - zeby nie popadac z skrajnosci w skrajnosc. dzieki za info.
    3bet 6% to monster? Przecież tam się mieści mnóstwo rąk, z którymi nie będziesz chciał postawić stacka preflop. Właśnie dlatego pushuję na takich z dwójkami. Pewnie, że się czasem człowiek wpakuje w asy czy inne king-kongi, ale generalnie nie narzekam na ten sposób gry.

    Niecałe 2k rąk? To niestety żadna próbka. Tyle robię oglądając jednym okiem film w czasie jego trwania