Zobacz wyniki ankiety: Kto jest za adonem??

Głosujących
28. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    14 50.00%
  • NIE

    14 50.00%
Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 129
  1. #21
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    337
    Odpadłeś chwilę (jedną partię wcześniej) przede mną.
    Ja też odpadłem gdy zaczynał się finałowy...
    Byłem już nawet na liście do finałowego...

    Cain.

  2. #22
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    2
    Cytat Zamieszczone przez Cain Zobacz posta
    Odpadłeś chwilę (jedną partię wcześniej) przede mną.
    Ja też odpadłem gdy zaczynał się finałowy...
    rozumiem ze zaczynacie o 20
    a o której zwykle rozpoczynają sie FT i head up
    bo chyba nie gracie pół nocy

  3. #23
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    337

  4. #24
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    354
    Cytat Zamieszczone przez tomp Zobacz posta
    Skonio, mam wrażenie, że odpadlem na 10 miejscu, a nie 11, ponieważ zaraz jak skonczyłem, przesiedliście się na final table
    FT byl 10 osobowy i cain był na 10 miejscu ,a ty odpadłeś odrazy przed nim.Odpadłeś na 11 miejscu.

  5. #25
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    354
    Zaczyna my nie o 20 lecz o 19.00 od przyszłego wtorku.Gramy przewaznie do ok 1-2,ft zaczyna się średnio kolo 23-24.

    Wiec uwaga dla tych co się spóźniają od wtorku turnieje zaczynamy o godzinie 19.00,a nie jak dotąd było o 18.30.

  6. #26
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    35
    Dzięki za info, pozdrawiam

  7. #27
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    10
    Cytat Zamieszczone przez skonio81 Zobacz posta
    Wiec uwaga dla tych co się spóźniają od wtorku turnieje zaczynamy o godzinie 19.00,a nie jak dotąd było o 18.30.
    Ciekawe ale 18:30 to raczej na pewno nie byla...

    Skoniu mam prosbe - tak by zdeterminowac pozostalych graczy - mozesz byc bardziej konsekwentny i jesli ktos sie nie zapisze swojego udzialu przed turniejem i sie dodatkowo spozni , po prostu takich ludzi nie dopisywac ? No i przy okazji zaczynac turniej o 19:00 jak jest napisane a nie 19:30. Tymbardziej jest to nie fair dla innych graczy jesli ktos przychodzi w 20-30 minucie trwania turnieju , wykupuje sie i zaczyna z poczatkowym stackiem. Jesli ktos przychodzi pozniej to tylko jesli wczesniej zaplacic za siebie i blindy go palą w czasie jego nieobecnosci. Wiem ze to nie jest jakas duza roznica ale trzeba ludzi troche utemperowac - tak by chociaz raz jeden turniej zaczal sie o umowionej godzinie a nie z 20 minutowym poslizgiem ...

    Pozdro szatan

  8. #28
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    337
    Zgadzam się z tokiem rozumowania Cyjus'a choć ma to swoje minusy.

    Ale jakby nie było - jedyną sytuacją gdzie jest to jeszcze fair, jest wspomniana przez Cyjus'a opcja z pobieraniem blindów od graczy, którzy opłacili już swój udział i się spóźniają.
    Skoro liga prowadzi statystyki i klasyfikację graczy do Masters, to zasady powinny być nieco bardziej rygorystyczne.
    Myślę, że jednorazowe zaostrzenie przepisów da się graczom na tyle we znaki, że drugi raz się nie spóźnią...
    Jasnym jest oczywiście, że każdy ma swoje prv life i czasem nie da się zdążyć (do tego "rewelacyjny" ostatnimi czasy dojazd do Sfery), ale skoro wiadomo, że będzie problem z dotarciem na czas, to można wykorzystać cud techniki jakim jest bankowość elektroniczna , zapłacić za udział wcześniej i będzie ok. Postawi się stacka i blindy będą schodzić...

    Oczywiście minusy takich zaostrzonych przepisów, to mniejsze pule turniejów i masters'a, bo odpadną potencjalni "dawcy"

    W temacie opóźnień, nie mam jednak wiele do zarzucenia - organizacja takich imprez, przy tak niezorganizowanych graczach, to zapewne niełatwe zadanie, więc 20 minut opóźnienia nie jest problemem, który znacząco wpływałby na moje skromne zdanie o turniejach...

    Pozdro.

    Cain.



    Nieco może chaotycznie się wyraziłem - osobiście nie przeszkadza mi samo opóźnienie turnieju, choć wolałbym aby opóźnień nie było. Jedyne co nie powinno mieć miejsca, to wpisywanie się do turnieju, gdy turniej już się rozpoczął a gracz dostaje pełny stack początkowy...
    Ostatnio edytowane przez Cain ; 16-10-2009 o 11:41

  9. #29
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    354
    Od tego turnieju zaczynamy punktualnie o 19.00 i ani minuty później.A co do osób ,które się spóźniają,to zapisy są w necie i telefonicznie.Zapisy będą tez możliwe tak jak wszędzie do końca fazy rebay(jeżeli będą oczywiście wolne miejsca przy stolach ,które już graja).

  10. #30
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    337
    Gdy ruszą zapisy na ligę, to zapisz:
    Cain.

    Dzięki.

    Cain