Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Powinien być chyba 3bet preflop ale wolalem obejrzec flopa ;p





    Chyba jednak źle rozegrałem ale powiedzcie co i jak
    to bylo chyba 4 rozdanie ;p

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Radom/Kraków
    Posty
    114
    masz tu fajna sytuacje.. gdzie mozesz wrzucic preflop 3bet 10$..czyli 1/3 swojego stacka :O w dodatku do shorta 'why' obowiazkowy 3bet!!!

    ale pewnie bys shorta i tak nie wyrzucil..sadzac po jego becie preflop z shitem typu 553Ads..

    badluck

    pzdr

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    dokladnie
    nawet kojarze tego goscia - potrafi sie reloadowac doshorta 10x na godzine i pushowac wlasnie takie rece - po prostu stack preflop i jazda
    ja bym tu jeszcze zagral tak by go ew izolowac by 3 gracz mi sie nie wp...w rozdanie - wic raise do 50% jego stacka

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Radom/Kraków
    Posty
    114
    a tak btw. co to za poker room?

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Mansion Poker kiedys w Ongame byli chyba

    Ogólnie to była taka akcja że zainstalowałem Mansion by zagrać w jakimś turnieju forumowym a tam 100$ xD haha
    Mialem juz tam konto ale bardzo dawno temu , wpisalem login i haslo a tu 100$ to nawet supportu nie pytalem skad jest ta kasa
    I pogralem sobie ;p

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    50
    Jak flat call przed flopem to flat call flop i fold turn lbo fold flop... W te albo w tamte ... Jezeli jak uznales wolales zobaczyc flop to go kompletnie nie trafiles bo chyba nie jestes samobojca zeby liczyc swoj draw do strita na flush pair boardzie. w takiej sytuacji mozesz zrobic flat call na flopie i zlapac asa badz 5 ( w tym przypadku nierealne by zlapac 5 ) i uciekac z reki na turnie a ja osobiscie bym sie zawijal z tego potu na flopie. Mozliwe ze koles trafil 5 moze miec tez 99 w rece.. moze byc KK87 z dwoma sercami co wcale nie jest zbyt daleko za twoimi Asami w tej sytuacji. Podoba mi sie flat call przed flopem ale jesli grasz tego typu reke bezpiecznie przed flopem to agresja na flopie jest zbedna.