Strona 9 z 19 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 190
  1. #81
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    17
    Hej, ten dzisiejszy turniej na Evereście jest już założony? bo nie mogę znaleźć. Podajcie mi jego ID Z góry dzięki .

  2. #82
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    197
    uuuu... Mój faworyt odpadł tak wcześnie... szkoda ;]

  3. #83
    Ja dziś odpadam pomimo ze mam możliwość całe 100 $ poszlo się walić na ml 25

  4. #84
    Właśnie zapomniałem wczoraj powiedzieć, że chcę zgłosić sprzeciw wobec punktowania dodatkowo grających na Everest. Wiem, że moje zdanie nie jest zbyt ważne, a już na pewno nie jest (w obecnym kontekście) specjalnie popularne - niemniej nie podoba mi się novum (po 3 turniejach) w regulaminie premiujące graczy everestpoker. A już w ogóle nieakceptowalna dla mnie jest propozycja Exe, faworyzująca graczy tylko zarejestrowanych do turniejów na evereście. To tyle.

  5. #85
    Od tego zelezy nasze +500 do mastersa... a skoro chetnych malo trzba jakos ich przyciagac, zagranie czysto marketingowe choc za udzial, tylko za udzial... tez nie lezy mi na sercu

  6. #86
    Właśnie o tym mówię - mam w dupie +500E do mastersa, kosztem
    wyników turniejów live.
    Uważam, że turki online, w których zagra przy dobrych wiatrach 20% graczy live, nie powinny wypaczać tego o co wywalczamy co niedzielę w UltraViolecie.
    Wg mnie pula od everesta to miałby być tylko przyjemny dodatek do ŚLP, a nie esencja tejże.

    Trochę może zamotałem, ale wytłumaczę, gdyby ktoś nie zrozumiał o co mi chodzi

  7. #87
    Dzisiejszy turniej on line nie odbędzie się z powód nie zależnych od nas.
    Decyzja o turniejach on line była trochę na gorąco. Jednak popieram tą decyzję aczkolwiek uważam, że system premiowania (pkt) i częstotliwość turniejów jest do uzgodnienia. W gwoli ścisłości nie € tylko $.
    Ostatnio edytowane przez eutektyk ; 09-11-2009 o 18:57

  8. #88
    No w sumie po trochu jest to racja... Franky, wiem jednak, a wrecz pewien jestem ze w masterscie zagrasz... wiec i dla Ciebie powinno byc to binusem...

    PS. Sorka ze bez Polskich znakow, ale bawie sie tym windows 7, ale badziew

  9. #89
    Cytat Zamieszczone przez Mlyniuuu Zobacz posta
    Franky, wiem jednak, a wrecz pewien jestem ze w masterscie zagrasz
    Dzięki za taki wyraz uznania, niespecjalnie jednak poparty faktami z ostatnich miesięcy, które jasno świadczą o tym, że w mastersie dla mnie miejsca nie będzie

    Nie o mnie jednak idzie... Jeśli mamy coś zrobić dla Everesta, aby nas zauważył, to ustawmy się na 2 może 3 turnieje, pokażmy na nich ilu nas jest i przyjmijmy za to stosowny bonus... (500E)

    Nie wypaczajmy klasyfikacji generalnej 12 turniejów live (o to chodzi w ŚLP) poprzez granie 24 turniejów online (mimo tego, że drugi z nich się właśnie nie odbył)

    Moja propozycja jest następująca: Michał i Łukasz - ustawcie z Erykiem turniej o "Puchar Mistrza Województwa Świętokrzyskiego" na przykład w połowie następnego miesiąca, ale z potwierdzeniem jak najbliższym, abyśmy się mogli przygotować i jedźmy z nimi. Odpowiednie wpisowe + (dla niektórych) prestiż - powinny zapewnić zadowalającą frekwencję. Pokażemy, że jesteśmy i że gramy... Może nawet zrobimy second chance w styczniu czy lutym - a nie taka farsa jak jest w tej chwili...

  10. #90
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    197
    Cytat Zamieszczone przez frankyfurbo Zobacz posta
    Właśnie zapomniałem wczoraj powiedzieć, że chcę zgłosić sprzeciw wobec punktowania dodatkowo grających na Everest. Wiem, że moje zdanie nie jest zbyt ważne, a już na pewno nie jest (w obecnym kontekście) specjalnie popularne - niemniej nie podoba mi się novum (po 3 turniejach) w regulaminie premiujące graczy everestpoker. A już w ogóle nieakceptowalna dla mnie jest propozycja Exe, faworyzująca graczy tylko zarejestrowanych do turniejów na evereście. To tyle.
    Liga jest sponsorowana przez everest poker, więc i są turnieje on-line dotyczące ligi... logika... Jeżeli nie lubisz grać na tym roomie to "trudno" a poza tym, muszę Cię poprawić moja propozycja dotycząca graczy tylko zarejestrowanych dotyczy tego, aby frekwencja turnieji on-line się poprawiła, może Ciebie nie interesuje ten malutki bonusik ale innych może tak? Zapewne zauważyłeś, że frekwencja ligi się poprawiła, jak pojawił się "sponsor" ? Fajnie, że wyraziłeś swoją opinie, zawsze można zrobić głosowanie na następnej lidze - wydaje mi się, że tak będzie najsprawiedliwiej... Nie grając w turniejach on-line pozbędziemy się sponsora tylko czy My tego chcemy? Wątpię, żeby everest za free dawał kasę.

    Ps. Co to za problem założyć tam konto?
    Ps2. 8pkt czy 2 pkt to marna ilość. Nie dostanie się tam tyle pkt co w live

    Cytat Zamieszczone przez frankyfurbo Zobacz posta
    Właśnie o tym mówię - mam w dupie +500E do mastersa, kosztem
    wyników turniejów live.
    Uważam, że turki online, w których zagra przy dobrych wiatrach 20% graczy live, nie powinny wypaczać tego o co wywalczamy co niedzielę w UltraViolecie.
    Wg mnie pula od everesta to miałby być tylko przyjemny dodatek do ŚLP, a nie esencja tejże.

    Trochę może zamotałem, ale wytłumaczę, gdyby ktoś nie zrozumiał o co mi chodzi
    Nie zamotałeś, przynajmniej ja zrozumiałem Przyjemny dodatek za co? za to, że gramy żetonami i kartami everest?

    Cytat Zamieszczone przez eutektyk Zobacz posta
    Dzisiejszy turniej on line nie odbędzie się z powód nie zależnych od nas.
    Decyzja o turniejach on line była trochę na gorąco. Jednak gorąco popieram tą decyzję aczkolwiek uważam, że system premiowania (pkt) i częstotliwość turniejów jest do uzgodnienia. W gwoli ścisłości nie € tylko $.
    Ps all.
    Everst chce poprostu przyciągnąć jak największa ilość graczy im więcej (tym większy oni mają zarobek) tym więcej możemy zyskać (osoby najlepsze )

    Hmm fajnie będzie gdy ktoś w końcu dogada się z everest na jakich zasadach ma to wszystko działać.

    Cytat Zamieszczone przez frankyfurbo
    Moja propozycja jest następująca: Michał i Łukasz - ustawcie z Erykiem turniej o "Puchar Mistrza Województwa Świętokrzyskiego" na przykład w połowie następnego miesiąca, ale z potwierdzeniem jak najbliższym, abyśmy się mogli przygotować i jedźmy z nimi. Odpowiednie wpisowe + (dla niektórych) prestiż - powinny zapewnić zadowalającą frekwencję. Pokażemy, że jesteśmy i że gramy... Może nawet zrobimy second chance w styczniu czy lutym - a nie taka farsa jak jest w tej chwili...
    Pomysł bardzo mi się podoba, ale wątpię, aby everest zgodził się na taki jednorazowy wybryk, aczkolwiek możecie z nimi porozmawiać

    Proponował bym aby w następna niedzielę przyjść o półtorej godzinki wcześniej, aby ustalić demokratycznie co dalej z ligą i kto przyjdzie ten będzie mógł głosować i dać inne propozycje oczywiście jakieś poważne :P...
    Ostatnio edytowane przez eXe ; 09-11-2009 o 19:17