Strona 4 z 19 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 190
  1. #31
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    197
    a może 30zł -10zł za głowę z połączonym rebuyem?

    Masz rację będzie mało w puli, ale to terminator tu są zupełnie inne zasady, trzeba eliminować

  2. #32
    A wiec, ( oczywiacie przepraszam za brak znakow - pisze z telefonu) co do terminator rozumiem ze scalp to knockout (KO)? Na wiekszosci turniejach z KO za tzw. Skalpel jest 10% od wpisowego. Mysle ze 10 zl za KO to wspaniala propozycja, gra skoncentruje sie na dobrym poziomie, czyli o gre na punkty nie o KO. A wygrany zadowli sie wieksza nagroda. Kiedys czytalem w CardPlayer cos o KO, ze w 75% zwycieza takowy turniej ten kto i Tak ma najwiecej KO na koncie. Wiec w 75 % wygrany I tak wezmie sume podobna do turnieju bez KO



    Mysle tez ze jedna propozycja wystarczy, to delikatna zmiana, nie ma co wymyslac nowych... Skoncetrujmu sie na propozycji Piotra. Jestem ZA

    Pozdraiwam
    Ostatnio edytowane przez Mlyniuuu ; 26-10-2009 o 16:43

  3. #33
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    133
    Popieram

  4. #34
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    109
    Panowie, potrzebuję Wasze nicki na Everescie. Większość pewnie ma więc proszę o przesłanie najlepiej na PW.
    Tych, którzy jeszcze nie mają zachęcam do jak najszybszego założenia i przesłania do mnie.
    Będę ustalał szczegóły dotyczące turniejów dla uczestników ligi na Everescie. Jeśli macie jakieś sugestie dotyczące terminów i wpisowego to proszę pisać. Od tych turniejów będzie zależał sponsoring ligi.
    Oczywiście każdy gracz musi założyć konto na Everescie jeśli go jeszcze nie ma.

    Pozdrawiam
    Malina

  5. #35
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    197
    Dobra róbcie co chcecie z tym terminatorem ja i tak jestem ZA ważne żeby turniej był udany o tak
    Hmm może przynieść na następną ligę karty, które dostałem na MPEP od everest ? fajne są, można by nimi grać na FT
    Ostatnio edytowane przez eXe ; 26-10-2009 o 18:59

  6. #36
    Jak już rozmawialiśmy w niedziele to myśle, że lepiej jak skalp będzie wynosił 10zł. Tym bardziej, że walczymy też o punkty.

    Ryba

  7. #37
    ExE My gralismy juz nowymi kartami, a i nawet nowe zetony byly z everest

  8. #38
    skalp - 10 pln jest ok.

  9. #39
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    109
    Skoro nie ma przeciwników pomysłu Pitera, to zmieniamy. Skalp 10pln.

    Malina

  10. #40
    Ja nie mam konta na evereście, więc może ktoś ma jakąś sensowną ofertę na everest, z której mógłbym skorzystać zakładając tam konto i robiąc pierwszy depozyt? Dzięki za ewentualną pomoc.