Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 190
  1. #11
    A czy można sie jeszcze dopisac do ligi?

  2. #12
    Witam,


    Mój kolega Sting, wkleił bardzo ciekawe informacje dotyczące PFPS. Jestem członkiem PFPS i bardzo mnie zainteresowało, któż to przewodzi memu rodzimemu oddziałowi tejże organizacji. Oto co znalazłem (plik na dole posta):

    Ten pan z tyłu to prezes Świętokrzyskiego Oddziału - Arkadiusz Olszowy
    Pan na pierwszym planie to wiceprezes Świętokrzyskiego Oddziału - Łukasz Dulny - prywatnie brat żony prezesa Olszowego
    Pani na pierwszym planie to członek zarządu Świętokrzyskiego Oddziału Justyna Bielska - prywatnie żona wiceprezesa Dulnego.

    nasza-klasa.pl rulezzzz

    Śmiem twierdzić, że ci Państwo mają tyle wspólnego ze świętokrzyskiem (i być może z pokerem w ogóle) co ja z baletem.

    Wysłałem zapytanie w tej sprawie do władz oddziału PFPS i czekam na odpowiedź.

    W obliczu istniejących animozji na szczytach władzy PFPS i walki o każdy głos na zbliżającym się walnym zjeździe delegatów, taki "wirtualny" oddział z pewnością może komuś z walczących pomóc.

    Na razie nie napiszę tego wszystkiego w wątku PFPS, poczekam na odpowiedź zarządu na mojego maila

    edit1: oczywiście wg statutu PFPS Świętokrzyski Oddział może powstać gdziekolwiek w tym kraju, pytanie tylko czemu nie w Kielcach i nie z kieleckimi pokerzystami?

    edit2: zbieżność nazwisk może być przypadkowa.
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez frankyfurbo ; 15-10-2009 o 18:42

  3. #13
    Cytat Zamieszczone przez ChudyArek85 Zobacz posta
    A czy można sie jeszcze dopisac do ligi?
    Pewnie, że można zapraszmy serdecznie!

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez frankyfurbo Zobacz posta
    Witam,


    Mój kolega Sting, wkleił bardzo ciekawe informacje dotyczące PFPS. Jestem członkiem PFPS i bardzo mnie zainteresowało, któż to przewodzi memu rodzimemu oddziałowi tejże organizacji. Oto co znalazłem (plik na dole posta):

    Ten pan z tyłu to prezes Świętokrzyskiego Oddziału - Arkadiusz Olszowy
    Pan na pierwszym planie to wiceprezes Świętokrzyskiego Oddziału - Łukasz Dulny - prywatnie brat żony prezesa Olszowego
    Pani na pierwszym planie to członek zarządu Świętokrzyskiego Oddziału Justyna Bielska - prywatnie żona wiceprezesa Dulnego.

    nasza-klasa.pl rulezzzz

    Śmiem twierdzić, że ci Państwo mają tyle wspólnego ze świętokrzyskiem (i być może z pokerem w ogóle) co ja z baletem.

    Wysłałem zapytanie w tej sprawie do władz oddziału PFPS i czekam na odpowiedź.

    W obliczu istniejących animozji na szczytach władzy PFPS i walki o każdy głos na zbliżającym się walnym zjeździe delegatów, taki "wirtualny" oddział z pewnością może komuś z walczących pomóc.

    Na razie nie napiszę tego wszystkiego w wątku PFPS, poczekam na odpowiedź zarządu na mojego maila

    edit1: oczywiście wg statutu PFPS Świętokrzyski Oddział może powstać gdziekolwiek w tym kraju, pytanie tylko czemu nie w Kielcach i nie z kieleckimi pokerzystami?

    edit2: zbieżność nazwisk może być przypadkowa.
    ciekawe jaka dostaniesz odpowiedz? Ale wlasnie został zalozony watek o ŚFPS wiec moze jednak jest wsyzstko ok choc chyba lokalizacja taka srednia tych turkow :P Daj znac jak dostaniesz odpowiedz.

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    197
    Cytat Zamieszczone przez frankyfurbo Zobacz posta
    Witam,

    Ten pan z tyłu to prezes Świętokrzyskiego Oddziału - Arkadiusz Olszowy
    Pan na pierwszym planie to wiceprezes Świętokrzyskiego Oddziału - Łukasz Dulny - prywatnie brat żony prezesa Olszowego
    Pani na pierwszym planie to członek zarządu Świętokrzyskiego Oddziału Justyna Bielska - prywatnie żona wiceprezesa Dulnego.

    nasza-klasa.pl rulezzzz
    hmmm czyżby z federacji robi się to samo co w PZPN?!?! koledzy z kolegami rodzina z rodzina? wrrr... bojkot?
    Ostatnio edytowane przez eXe ; 15-10-2009 o 20:42

  6. #16
    Żeby nie robić śmietnika, odpowiedź PFPS umieściłem już tutaj:

    http://forum.pokerzysta.pl/swietokrz...tml#post302305

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    197
    czy 17-latek może wziąć udział w lidze?

  8. #18
    Zdaje mi się, że już o to pytałeś w poprzednim sezonie... Odpowiedź jest ta sama co poprzednio - może.

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    197
    Ta pytałem ale teraz zasady lekko się zmieniły :P heh no mam nadzieję, że już dotrę na tą ligę heh..

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    109
    Wyniki drugiego turnieju:

    1. Piter 23
    2. Ryba 20
    3. Exe 17
    4. Łukasz 14
    5. Karol 13
    6. Kobo 12
    7. Malina 11
    8. Marek 10
    9. Młyniu 9
    10. Daniel_81 8
    11. Hubert 7
    12. Ślepy 6
    13. Jose 5
    14. Wiśnia 4
    15. Darek 3
    16. Franky 2
    17. Elvis 1

    Klasyfikacja generalna:

    1. Piter 29
    2. Kobo 27
    3. Daniel_81 26
    4. Ryba 24
    5. Franky 23
    6. Łukasz 22
    7. Malina 21
    8. Marek 19
    9. Exe 17
    10. Karol 16
    11. Wiśnia 15
    12. Rocco 12
    13. Młyniu 9
    14. Rafał 7
    15. Hubert 7
    16. Jose 7
    17. Ślepy 6
    18. Tomek 5
    19. Darek 3
    20. Elvis 2

    Pula masters 200

    Malina
    Ostatnio edytowane przez michalmal1 ; 29-11-2009 o 22:17