Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Zwrot na karte

  1. #1
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    Wczoraj wieczorem mi sie troche nudzilo i wplacilem na sportingbet karta 5$. Zaczelem grac w pokera pomnozylem kase do 17$ pozniej postawilem zaklad na NBA a ze lubie stawiac odwaznie i mialem troche szczescia to dzisiaj mam 126$. Chce wyplacac na karte wchodze na livechata i dowiaduje sie wszystkiego. W trakcie rozmowy zaczelem wyplacac kase na karte i kiedy juz to zrobilem spytalem ile moge czekac na srodki. Otrzymalem nastepujaca odpowiedz:

    SB_PL: srodki opuszcza nasze konto w tym samym dniu w ktorym zleci Pan wyplate


    SB_PL: w zaleznosci jak przelewy takie ksieguje Pana bank


    SB_PL: moze to zajac do 30 dni


    SB_PL: prosze wiec o skontaktowanie sie z Pana bankiem celem wyjasnienia jak dlugo
    bedzie Pan musial czekac na zaksiegowanie

    Powiedzcie mi czy rzeczywiscie bede musial czekac 30 dni ?? bo troche sie zaniepokoilem

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    280
    Witam , jezeli wyplacales na karte inteligo , to najprawdopodobniej bedziesz czekal 30 dni , tzn kasa dojdzie do 3 dni na konto ale pojawi Ci sie blokada kartowa .
    Ocywiscie masz szanse na odebranie tej gotwki szybciej ale musisz byc szbki , otoz jak kaska wplynie na Twoje konto mozesz do pol godizny pojsc do bankomatu i takase wyplacic , jezeli zdarzysz to pojawi Ci sie minus na koncie i rowniez blokada, tyle ze kase bedzieszmial w rece.

    pzdr.

  3. #3
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zamość
    Posty
    272
    ja rozmawialem kiedys z pania od inteligo przez telefon i powiedziala ze mozna to zrobic szybiej ale trzeba wyslac dowod transakcji czy cuśś, jak sportingbet takie cos ma i ci da, to moze oni odblokuja!
    ja dalem sobie spokuj, wiec niewiem dokladnie jak by to bylo

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    juz po klopocie zdazylem na livechacie anulowac wyplate i wyplacic kase przez neteller

  5. #5
    Mam dokladnie to samo (blokada kartowa). Wplacili mi kase i po jakims czasie zablokowali. Przelew mam z reki PartyPoker.com . W jaki sposob przyspieszyc wyplate? Nie mozna sie do nich dodzwonic, na maile nie odpisuja i troche sie martwie. Z gory dzieki za odpowiedz.

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    190
    Kasę zablokowała ci Visa nie Party Poker. Jedyne co mógłbys zrobić to uzyskać od PP potwierdzenie z ich banku, że faktycznie przesłali tę kasę i przsłać to do swojego banku. Wypłaty na kartę są blokowane jeśli przkraczają kwotę którą wpłaciłeś za pomocą tej karty. Np. Wpłacasz na PP 500$ i wypłacasz te 500 albo mniej i kasa jest od razu dostępna(pod warunkiem, że PP użyje tego samego konta na które była wpłata). Jeśli wypłacisz 550 to ta kwota juz zostanie zablokowana. Jeśli byś wypłacił w jeden dzień 500$, a dopiero na drugi dzień 50 to zablokowane by było tylko te 50. Takie są przepisy Visy i nic tutaj więcej się nie da wymyślić. Za 30 dni będziesz miał kasę i odsetki i nie przegrasz tego Więc jakichś plusów mozna się doszukać

  7. #7
    ok, rozumiem. Tak wiec przeczekam te 30dni i kasa bede cieszyl sie po zaliczeniu sesji Pozdrawiam.

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    190
    No i kolejny plus Będzie kasa na imprezkę, widzisz jak PP o ciebie zadbało? Powodzenia