Strona 13 z 21 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 203
  1. #121
    W co gral wczoraj stol nr 3?

  2. #122
    nl 10

  3. #123
    Nie, to nie byl poker.

  4. #124
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Zawsze to mówię

  5. #125
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    105
    Cytat Zamieszczone przez budzior Zobacz posta
    Nie, to nie byl poker.
    mozesz jakies ciekawsze rozdania przytoczyc?


    tylko 5min wytrzymalem na tym stoliku.

  6. #126
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Stół nr 3?? nie grał w pokera , gralismy w kto sprzeda lepszego suckouta sobolowi ?

    ja zagrałem 2 razy all in1 na flopie i 1 na turnie, i dwa razy kangur sie zerwał bo nie sprawdził kiedy do puli włożył ok 3000 a w stacku zostało mu 1500.

    Sprawdziłem 6 razy all-in innych graczy, zawsze kogoś innego
    6 razy prowadziłem przed flopem, 5 razy prowadziłem na flopie, w 4 przypadkach rywale mieli 3 outy, 2 razy trafili tego outa na turnie ,2 razy trafiali na river, a raz rozdający wyłozył sobie kolor z fłopa , (na turn poprawił co bym poczuł sie jeszcze lepiej ). No i raz miałem 2 żywe i oczywiście przyszły tylko nie moje .

    jak by nie patrzec 6 róznych osób sprzedało mi 6 suckoutów/badbeatów
    Uprzejmie informuje że w nastepny wtorek bede je odsprzedawał (chetni pisac na PW)

  7. #127
    Cytat Zamieszczone przez abdul Zobacz posta
    mozesz jakies ciekawsze rozdania przytoczyc?


    tylko 5min wytrzymalem na tym stoliku.
    Jasne.

    Limp A4off z UTG z 10BB, push z MP JJ z 5-6BB, over push z A8off, call UTG.

    Bet UTG, 3 calle, squezze allin z J8s z 13-15BB, UTG fold, MP call z T9off.

    MP bet, BB push z K9off bez FE.

    2x cos takiego: 200/400 ante 25 MP (10-15k w stacku) 1100, BB call (3,6-3.8k w stacku). Na flopie MP bet 2k, BB shove 2,6k, MP fold)

    150/300, UTG (6k) bet 1,2k z ATo, UTG+1 (10k) raise 4k z KQ, UTG call, flop 366. UTG check, UTG+1 allin, UTG call).

    150/300, MP bet 750, SB push 5k. MP: "nie no musze dolozyc" i pokazuje Ax.

    Tyle pamietam.

    A soobolowi wspolczuje, 5-6 suckoutow w 20 minut, tego jeszcze nie grali.

  8. #128
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    No to wesoło u Was było... u mnie trochę mniej. Co prawda tuż przed finałowym stołem poprzez "niekoniecznie pokerowe rozgrywki" umilające grę udało mi się wyeliminować jednego "przeciwnika" i musiał pojechać do domu. Ów przeciwnik miał bardzo duży stack, który mnie przeżył, bo odpadłem na bublu. Przeciwnikiem była kkosmi i z tego miejsca chciałem ją przeprosić za całą sytuację . Mam nadzieję, że doszła w ten sposób do heads-upa, którego wygrała po dyskwalifikacji przeciwnika

  9. #129
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa i okolice
    Posty
    32
    świnia z Ciebie, że o tym wspominasz :P moje 50% mówi, że masz bana na "niekoniecznie pokerowe rozgrywki" umilające grę ze mną mój stack dożył 5 miejsca

  10. #130
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez kkosmi Zobacz posta
    świnia z Ciebie, że o tym wspominasz :P moje 50% mówi, że masz bana na "niekoniecznie pokerowe rozgrywki" umilające grę ze mną mój stack dożył 5 miejsca
    Ale o czym? Przecież pierwsze, co nasuwa się na myśl wszystkim to gra między rozdaniami w pchełki, podczas której brutalnie złamałaś paznokieć i musiałaś pojechać do domu... Skoro Twoje 50% tak twierdzi, to będę musiał grać w pchełki z kimś innym