Strona 2 z 21 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 203
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    176
    ktos wie jak sie zakonczy turniej w zeszłym tygodniu (7 dni temu) i moze podac pierwszą piątke?

  2. #12
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    155
    Cytat Zamieszczone przez Lesio Zobacz posta
    ktos wie jak sie zakonczy turniej w zeszłym tygodniu (7 dni temu) i moze podac pierwszą piątke?
    Chcac byc dokladnym turniej skonczyl sie w srode tj 6 dni temu
    1. Wileka Glowa
    2. Alvaro
    tyle pamietam .

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Przepraszam ale ostatnich kilka dni to natlok pracy i klopoty z komputerem (z niewiadomych powodow nie dziala mi program TD). Wyniki obuturniejow postaram sie podac jutro - obu czyli tego z zeszlego tygodnia oraz dzisiejszego...

  4. #14
    siemka.jedzie ktos moze dzis na ta lige i by dalo sie rade z nim zabrac?nigdy tam nie gralem a i tych stron nie znam

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    176
    troche trudne pytanie - skad ktos ma Cie zabrac bo pewnie na lige jedzie ze 40 osob...

  6. #16
    hehe nom fakt nie napisalem. a tak to jest jak czlowiek w pracy siedzi:P nom ja moge podjechac na zabkowska ratusz badz do centrum niei wiem gdzie najlepiej

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    Dawaj matt jutro do hyattu

  8. #18
    nigdy wiecej nie przyjde na 110 do hyatt to co wczoraj sie dzialo to porazka calego pokera hehe

  9. #19
    Matt dopiero wszedlem na forum, tak bym cie odebral z metra Imielin. Jak nie trafisz, to za tydzien nie ma problemu.

  10. #20
    ok dzieki chcialem po prostu wpasc zobaczyc jak tam sie to wszystko odbywa