Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    ...jak w temacie, kto tam grał, wie o co chodzi, kto nie... mnie osobiście denerwuje nowa zmiana, szczególnie te czerwone stoły, a tak mi się ten room podobał, może coś zmienią, ale może to tylko takie początkowe nieprzyzwyczajenie, ja wolałem np. grać na 3 stołach osobno odpalanych, a nie jak teraz jako zakładki

    ...generalnie chciałem napisać że jak ktoś lubi sobie pograć na 2, 3 stołach a nie ma dobrego monitora i nie lubił overlapingu to na Bodog sobie pogra, 1 stół widzimy normalnie, 2 inne jako wersje mini (i da się na nich grać bez przełączania na pierwszy plan)

    imo to najbardziej diametralny update w historii pokerroomu jaki widziałem, pogram trochę i zobaczę, a wy co sądzicie?

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2005
    Posty
    112
    Z tymi okienkami to tak jak na pokerromie.
    Dla mnie troche za male te okienka stolikow,bo jeszcze na ekran musi wejsc przeciez obramowanie softwaru poker roomu itp.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    Mam takie same odczucia jak Ty, zamiast usprawnić co nieco to ogólni się pogorszyło. Szczególni drazni mnie grak mozliwosci odpalania stołu jako osobne okno i ten wsciekle czerwony kolor. Poza tym literki na chacie mają taka wielkośc że trzeba lupy aby móc coś przeczytać. agrhh szkoda bo lubie tam grać

    BTW
    Jaki masz nick bo byłem święcie przekonany że gra tam w miare regularnie tylko 2-3 graczy z tego forum :shock:

    Pozdro

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    dokładnie to co piszecie, tamte kolory były świetne, stonowane, na dłuższą metę nie męczyły, literki w boxach to tragedia, ok - nie trzeba czytać, ale... i brak możliwości odpalania osobnych stołów, da się grać (obramowanie można wysunąć poza ekran tzn. prawą część gdzie jest właśnie ten player's chat) - jednak to nie to - ogólnie najbardziej mi przeszkadza ten kolor i te stoły - choć Bodog nie jest głupi i zarazem ceni rady od graczy, jak zostanie zasypany majlami (sam 1 napiszę) to może uwzględni uwagi i będzie w opcjach możliwość gry na osobnych stołach, zmiany koloru 'sukna' stółu i powiększenia literek w boxach, naprawdę fajnie mi się tam grało - szybka akcja, miękka opozycja, zwiększający się ruch i ilość graczy, fajne turnieje, poczekamy zobaczymy, wporwadzenie powyższych zmian nie powinno im sprawić kłopotów, ale czy wprowadzą?

    ps. trafiona w T jest (za Ultimatebet) zmiana pozycji na której siądziemy na zawsze tą samą - na dole - obojętnie gdzie nie usiądziemy stół się 'roluje'

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez Melipone
    ps. trafiona w T jest (za Ultimatebet) zmiana pozycji na której siądziemy na zawsze tą samą - na dole - obojętnie gdzie nie usiądziemy stół się 'roluje'
    Na Evereście jest tak od zawsze ;p

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    Miałem wsyłac maila z żalami do Bodoga :wink: , ale sądząc po tym co ludzie pisza na czatach (przynejmniej z tego co mozna rozczytać :lol: ) napewno skarg/uwag/sugesti nie zabraknie.

    Jedyna rzecz która po upgarde przypadła mi do gustu to te przyciski ze zdefiniowanymi wartościami betów (bet pot, all-in etc jak w UB). No ale żeby nie było tak pieknie to mogłyby być wieksze, bo ciezko w nie trafić

    Btw
    zdradzisz mi swój nick Melipone? :> :wink:


    zapomniałem zapytać:
    (obramowanie można wysunąć poza ekran tzn. prawą część gdzie jest właśnie ten player's chat)
    jakos u siebie nie potrafie tego zrobic a kliknołem już chyba w każdy pixel stołu :wink:, mozesz wyslac mi maila ze screenem jak to wygląda? Aha czy tobie tez nie wyswietla się ikonka przy graczy na którego mamy notatkę? :?

    pozdro

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez Kodi
    Btw
    zdradzisz mi swój nick Melipone? :> :wink:

    zapomniałem zapytać:
    (obramowanie można wysunąć poza ekran tzn. prawą część gdzie jest właśnie ten player's chat)
    jakos u siebie nie potrafie tego zrobic a kliknołem już chyba w każdy pixel stołu :wink:, mozesz wyslac mi maila ze screenem jak to wygląda? Aha czy tobie tez nie wyswietla się ikonka przy graczy na którego mamy notatkę? :?

    pozdro
    tzn. ja zrozumiałem że chodzi ci o to żeby mieć całą ramkę pokerroomu na widoku i że ci się nie mieści, a można grać tak że wysuwasz w prawo całe okno (i ginie ci wtedy player's chat) i widzisz okna do gry

    - mój nick to metztli - tyle że ja tam gram na 25$ i 50$ stołach tylko (ze względu na to iż wpłaciłem tam tylko 200$ do wyrobienia sobie bonusa z vegaspokerpro - bonus wyrobiłem i czekam na ToP i PL&NL Ciaffone'a i Reubena - już powinny być) ale że miękka tam opozycja i potroiłem w miesiąc mój depozyt to na chwilę tam zostałem, choć normalnie gram teraz 100$ stoly na innych pokerroomach, a jaki nick masz ty? Kodi? może jakiś HU zmontujemy?

    ps. raz usiadłem na stole z graczem o nicku yacek (z Wrocławia) (jest na forum) zagadałem - a on nic?! nie odpowiadał nie wiem czemu? jednak przez 10 minut gry odniosłem całkiem pozytywne wrażenia widząc jak gra, no, ale to było krótko bo zaraz wyszedł ze stolika

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    tzn. ja zrozumiałem że chodzi ci o to żeby mieć całą ramkę pokerroomu na widoku i że ci się nie mieści, a można grać tak że wysuwasz w prawo całe okno (i ginie ci wtedy player's chat) i widzisz okna do gry
    Nie, nie myslałem że znalazłem jakiś sposób na otwieranie stółow w osobnych oknach. Okno roomu mieści mi sie na ekranie bez problemu.
    Całkiem ciekawa jest opcja 'picture in picture', chociaż minusem jest to że wszysko jest strasznie zapchane szczegółami i mało przejrzyste. Choć lepsze to od zakałdek. :wink:

    - mój nick to metztli - tyle że ja tam gram na 25$ i 50$ stołach tylko (ze względu na to iż wpłaciłem tam tylko 200$ do wyrobienia sobie bonusa z vegaspokerpro - bonus wyrobiłem i czekam na ToP i PL&NL Ciaffone'a i Reubena - już powinny być) ale że miękka tam opozycja i potroiłem w miesiąc mój depozyt to na chwilę tam zostałem, choć normalnie gram teraz 100$ stoly na innych pokerroomach, a jaki nick masz ty? Kodi? może jakiś HU zmontujemy?


    ps. raz usiadłem na stole z graczem o nicku yacek (z Wrocławia) (jest na forum) zagadałem - a on nic?! nie odpowiadał nie wiem czemu? jednak przez 10 minut gry odniosłem całkiem pozytywne wrażenia widząc jak gra, no, ale to było krótko bo zaraz wyszedł ze stolika
    Tak, używam tam nicku Kodi i gram na NL200/400. Yacka znam, sam mu kiedyś poleciłem Bodoga ze wzgledu na chory bonus (kiedys jeszcze 20% od każdego depozytu) i zapuścił tam korzenie.

    pozdro

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez Kodi

    Tak, używam tam nicku Kodi i gram na NL200/400. Yacka znam, sam mu kiedyś poleciłem Bodoga ze wzgledu na chory bonus (kiedys jeszcze 20% od każdego depozytu) i zapuścił tam korzenie.

    pozdro
    no, to za wysokie stawki jak na mój BR, mnie stać na setki na ten czas, w sumie to w poksa gram niedługo plus wypłaty, br rośnie średnio szybko, mam nadzieję że kiedyś dobiję do 200/400

    co do bodoga, właśnie ich opuściłem, choć miałem plan przeniesienia się tam na stałe, zobaczymy, może zrobią jakieś zmiany, bo nowy wizerunek niezbyt jest dla mnie trafny, choć room fajny

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez Marek Kondrat
    Bo bank nie ma być fajny, tylko pieniądze zarabiać
    A ja bym zmienił:

    Bo pokerroom nie ma być fajny, tylko fishy.
    I co ty na to, Melipone ? :P :wink: