Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: WSOP - nowosc

  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Kolejny WSOP bedzie mial nowy event 50k$ HORSE
    Dla tych ktorzy nie wiedza, HORSE to turniej w ktorym gra sie po kolei we wszystkie odmiany z nazyw tj. no-limit Hold’em, Omaha, razz, stud, and stud eight-or-better.

    http://www.cardplayer.com/poker_news...l.php?p_id=764


    Co wy na to? Ciekawe ten turniej przejmie prestiz aktualnego main eventu 10k NL Holdem.

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Calkiem mozliwe - nic nie cieszy bardziej niz wygrana w paru eventach :>

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Prestiżu z pewnoscia nie przejmie. Jak dla mnie bedzie to kolejny event i nic wiecej. Wpisowe reczywiscie pokazne, ale przez to zobaczymy raczej same bardziej znane nazwiska i kilku ludzi z "wyzszych sfer" :lol: Dla niektorych to pewnie zaleta, ale dla mnie jednak kwintesencja pozostanie jednak main event.

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    a ja tam wole WPT

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    ...ogladac w telewizji chciales powiedziec? :P

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Ale głupota... :?

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz/Poznań
    Posty
    388
    Zgadzam sie, ze glupota. Czemu to ma sluzyc niby? Bedzie w nim grala smietanka tylko. Do telewizji srednio to sie nadaje, bo o ile wielu ludzi lapie zasady prostego Hold'ema, to juz z innymi moze byc gorzej.

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Cytat Zamieszczone przez Soprano
    Ale głupota... :?
    Dlaczego od razu głupota? Poker to nie tylko Hold'em. W innych dyscyplinach też są praktykowane takie zawody:
    - dzięsięciobój,
    - pływane zmiennymi stylami,
    - triatlon itd

    Mnie to kojarzy się zawsze z największymi twardzielami, nie wystarczy wąska specjalizacja, trzeba być wszechstronnym a w HORSE przestawienie się co rozdanie na inną odmianę też do najłatwiejszych nie będzie należeć.

    Zresztą przecież sami często rozgrywamy stoliki jako dealer's choice, a w turnieju dojdzie jeszcze umiejętność zarządzania swoim stackiem.

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    No może głupotą to bym tego nie nazwał, ale szans na przejęcie prestiżu main event nie ma żadnych.

    Podeprę się przykładem Kirka, jest triatlon ale popularność tej dyscypliny sportu wobec popularnośći pływania, kolarstwa czy lekkoatletyki jest znikoma. To samo pięciobój nowoczesny, czy lekkoatletyczny dziesięciobój. Ze stylem zmiennym jest troszkę inaczej, ale to tylko wyjątek potwierdzający regułę.

    Poza tym wydaję mi się że to będzie event wyjątkowo nietelewizyjny. Zaletą będzie wysokie wpisowe, ale raczej spodziewam się wąskiej grupy uczestników, bynajmniej nie elitarnej.

    Sting

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    231
    Ja uwazam ze pomysl jest fajny,skoro sa tak dziwny eventy jak blind's man bluff to czemu nie HORSE.
    Zasady eliminuja gosci ktorzy nauczyli sie grac tylko w holdema,a nikt nie pisal ze to ma przejac prestiz main event.
    Osobiscie to chetniej bym obejrzal taki event z 200zapisanymi osobami samej swiatowej czolowki niz main event z 12tys ludzi gdzie conajmniej co 5 trafil przez przypadek.
    Dla mnie kwintesencja pokera i elastycznosci-super sprawa.