Strona 14 z 23 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 223
  1. #131
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    wroclaw
    Posty
    20
    jak czai nie pasuje to dla mnie poniedziałek ok

  2. #132
    maruda jestes guma - jesli ja przyjde z moimi fachowymi radaqmi to gregor jest z przodu już na poczatku

  3. #133
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    176
    Najlepszego panowien

  4. #134
    Betsson WLPS Main Event + Noworoczny Warm-Up

    Głodni pokerowych emocji?

    Wszystkich Pokerzystów gorąco zapraszamy na Noworoczny Event Pokerowy. Już 9 stycznia o godz. 11 we wrocławskiej restauracji Los Cubanitos odbędą się:

    * Betsson WLPS Main Event (dla 10 najlepszych graczy sezonu zasadniczego Betsson WLPS). W puli turnieju 2405 + 500$. Dodatkowe nagrody: karnet bilardowy Fuga Mundi oraz koszulka polo ligi WLPS.

    * Noworoczny Warm-Up – solidna rozgrzewka przed startem nowej edycji WLPS . Uczestnikom turnieju zapewniamy ciekawą strukturę – 4000 żetonów na start, 6000 żetonów Addon (wpisowe 40zł, 1xrebuy 30zł, 1xAddon 30zł, pulę turnieju stanowi 35zł z wpisowego, 30złz rebuyów i 30zł z addonów). Poziomy blindów analogiczne do tych z ligi. Przy okazji rozgrywki będzie możliwość obejrzenia na żywo oraz dopingowania finałowej dziesiątki Main Eventu. Dodatkowo organizatorzy zbiorą sugestie uczestników odnośnie nowej edycji WLPS, przygotowana zostanie także ankieta, która mamy nadzieje pozwoli stworzyć ligę dostosowaną do oczekiwań graczy.

    Rejestracja do turnieju rozpoczyna się 5 stycznia.

    Więcej szczegółów już jutro.

    Pozdrawiam
    Jacek z WLPS

  5. #135
    no to szkoda, że nie zagram (wyjazd na narty w terminie 8-16.01)
    wyjazd miałem nagrany dużo wcześniej, a finał masters miał być w grudniu, tak więc może da się coś wymyślić, aby wszystkim pasowało

  6. #136
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    118
    ojacie, ale deepstack, no to słit

    ps. zerknąłem na pierwszą stronę:


    6. level: 75 – 150
    7. level: 100 - 200 ante 25
    8. level: 150 - 300 ante 25


    to level 100 - 200 bez ante wycięty?
    miła struktura
    Ostatnio edytowane przez Kasandrito ; 04-01-2010 o 22:13

  7. #137
    Dajcie znać czy przeniesiemy turniej ze względu na Janka, jeśli nie, zdzwonimy sie i mozesz mowic co robisz

  8. #138
    Zdzwonimy się Z Włoch nawet wygrana nie pokryje rachunku za telefon
    Powinniśmy się zgadać co to terminu, tak aby wszystkim pasowało, bo nie ukrywam, że pula fajna się uzbierała.

  9. #139
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    166
    Jak pisałem, mnie w takim wypadku też nie będzie, więc odpadają już 2 osoby, szkoda bo "Termin ustalimy, mam nadzieje że wypracujemy rozwiązanie które będzie odpowiadać całej 10." a że 9.01 nie pasuję dwóm osobom było wiadomo jakiś czas temu. Też mam nadzieję że jakoś uda się dopracować termin. Dzięki temu przy okazji więcej osób zagra w drugim turnieju organizowanym 9, bo jakby nie było będzie 8 osób więcej które będą mogły zagrać
    Ostatnio edytowane przez urlich ; 05-01-2010 o 08:55

  10. #140
    W Tawernie Mastersa zagraliśmy dosyć długo po lidze, tak aby wszystkim pasowało, więc tutaj chyba też instnieje możliwość dogadania się - w sumie chyba wszyscy zasłużyli, aby w tym Mastersie zagrać i powalczyć o kaske