Strona 2 z 23 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 223
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    I struktura pozwalająca na coś innego niż all-in/fold od levelu 150/300 począwszy.

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    3
    Nie zdarza mi się grać w turniejach live, ale chciałbym spróbować swoich sił, a sądzę, że zacieracie sobie ręce na zawodników takich jak ja to nikt na tym nie straci.

    Mam jednak pytanie, jeżeli chcę zagrać, ale akurat tą sobotę mam zajętą nie będzie problemu, aby zagrać, że tak to nazwę, w kolejnym turnieju?

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    176
    hehz napewno nie bedzie aczkolwiek to jeszcze organizatorzy musza potwierdzic;P jak nie masz czasu w sobote a chcesz zagrac taki turniej live to w tawernie gramy co niedziele inna lige dosyc podobna i nie zebym robil tu reklame konkurencji

  4. #14
    tylko ze turniej za 30 jest bardziej przystepny, nie wszyscy maja bankroll pozwalajacy grac za 100. A tak mozna zawsze sprobowac przyjsc i zagrac tylko za wpisowe bez rebuy`a i addona.

    A co do dnia i godziny to ok. Pierwszy turniej pokazał, ze wszystko to się fajnie odbywa, spoko ludzie, więc można raz wstać przed południem i iść pograć. Najważniejsze, że się nie nakłada na inne ligi.

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez altmark Zobacz posta
    Już dzisiaj rozpoczynają się zapisy na ligę – zachęcamy do wcześniejszego zgłaszania swego uczestnictwa, z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (planowana liczba miejsc 70).
    Gdzie konkretnie można się rejestrować? Na stronie nic nie znalazłem.

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    118
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    nie chce narzekac, bo inicjatywa godna pochwaly, ale czy nie moznaby kiedykolwiek live zagrac freezeouta?! tylko rebuye i rebuye

    jestem za, jakby jeszcze był deepstack to w ogóle wypas

  7. #17
    Mi sie bardzo podobalo na inaguracji ligi, organizacja itd, niestety jednak nie bede mogl sie pojawiac na tej lidze z uwagi na termin a szkoda.

  8. #18
    co do mierzenia sie kto jest najlepszy we wrocku to nie ma sensu bo i tak wiadomo kto nim jest ale o 2 miejsce serdecznie zapraszam
    ech..co ten alkohol robi z cvzlowieka:P

  9. #19
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    176
    0i tak wiemy asialaaf ze jestes naj... bardziej........
    zapomnialem dodac
    Ostatnio edytowane przez Mielczar ; 03-10-2009 o 03:45

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    118
    ja się zapisuję w każdym razie, do organizatora - zerknij w prywatne wiadomości. pozdrówki