Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    11
    Witam!

    Czy przelewając pieniądze do pokerroom'u uzywajac MB zaznaczacie, ze przelewacie je "for gaming purposes"?. Ja tego nie zaznaczyłem, bo wiem, ze wiaze sie to z dodatkowa weryfikacja adresu, na co nie mam czasu. Teraz tylko sie zastanawiam, czy po czasie nie zablokują mi konta.

    Wiecie może, czy to gaming purposes jest w ogole wazne i czy MB to sprawdza?

    Pozdrawiam,
    donOrr.

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    262
    ze tak spytam... jak mozesz przelewac pieniadze do pokerroomu zaznaczajac nongaming purposes?!. Z tego co wiem, gdy zaznaczysz ta opcje mozliwosc wysylanie pieniedzy do wszelakich pokerroomow kasyn jest blokowana....

    przynajmniej ja tak mialem jakis czas temu...

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    11
    Jakoś poszło, nie wiem w sumie jak... Na razie nikt się nie odzywa. Wysłałem kontrolnie pare $ spowrotem na MB i sprobuje je przelac na konto bankowe, zobacze jak zareagują

    Boje sie poki co, uzywac MB do przelewow wiekszych kwot, ale mam nadzieje, ze bedzie luz, bo mam dość przepraw z pokerroomami itp.
    Rekord to poki co batalia z Pacific Poker - prawie 2 miesiące, a pieniędzy cały czas nie odzyskałem (na odp customer support czeka sie około tygodnia- bajka).

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Skoro się boisz to może następnym razem zaznacz prawidłowe pole?

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez Heypoker Polska Zobacz posta
    Skoro się boisz to może następnym razem zaznacz prawidłowe pole?


    MB nie ma sie co bac - sa wg mnie slabo zabezpieczeni, ale wszystko (oprocz odpowiedzi z supportu) jest zawsze na czas.