Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Moja siostra ma już konto na Moneybookers. Czy mogę założyć drugie na siebie? Adres zameldowania - pod jednym dachem.

    Czy jeżeli już będę miał 2 konta to będę mógł robić przelewy między nimi? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź. Przepraszam jeżeli przeoczyłem już istniejący wątek.

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Hej
    Moich dwoch braci ma konta na MB, przelewamy itd. nie bylo zadnych klopotow

    pozdrawiam

  3. #3
    Dzięki bro.

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    160
    Cytat Zamieszczone przez Five_Card_Draw Zobacz posta
    Czy jeżeli już będę miał 2 konta to będę mógł robić przelewy między nimi?
    Tak, ale będziesz musiał wyjaśnić relację pomiędzy Tobą, a użytkownikiem x (czyli Twoja siostrą)- później przesłać ponownie dokumenty, nawet jeżeli masz już zweryfikowane konto, chwilowo zostanie zablokowane, ale potem spokój. Takiego "psikusa" mogą zrobić po miesiącu lub nawet po dwóch latach, u mnie przyczepili się do takie sytuacji po półtora roku

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    u mnie 5 lat, i nic nie bylo

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    ,....
    Posty
    218
    Cytat Zamieszczone przez TrojkaT Zobacz posta
    u mnie 5 lat, i nic nie bylo
    wysylasz skany dowodu i nigdy nie ma problemu

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    A więc jak to dokładnie jest, rozumiem, że jeśli ja mam stałe IP to mogę mieć konto na każdego domownika tak ? Mame, tatę, brat też ma, inne dane osobowe, lecz to samo IP i ten sam adres. Tzn. mam już 3 konta na mame, tate i brat też ma swoje i nigdy nie było problemów, także chyba mogę spokojnie otwierać kolejne na siebie, bo dzisiaj odebrałem dowodzik

    Aha i jeszcze jedno pytanie, właśnie chcę założyć ostatnie już konto na siebie i czy jest opcja zamknięcia konta np. na mame albo tatę ? Bo teraz będę korzystał z max. 2 kont także jedno mógł zamknąć..??
    Ostatnio edytowane przez Akindu ; 21-10-2009 o 09:20

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Jeszcze jedno, jaką najlepiej wybrać walutę w MB ? obecne konta miałem w pln'ach.

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Z tymi mamami, babciami bym nie kombinował - przyjdzie większy przelew i mogą się zainteresować... ale jak nie bedziesz juz ich uzywal powinno byc ok - nie trzeba zamykac.
    co do waluty to bierz walute $ lub eur w zaleznosci w jakich roomach grasz zeby nie bylo przewalutowan.

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Z tymi mamami, babciami bym nie kombinował - przyjdzie większy przelew i mogą się zainteresować... ale jak nie bedziesz juz ich uzywal powinno byc ok - nie trzeba zamykac.
    Ale tych kont używam już dłuższy czas, przelewy etc. raz tylko musiałem napisać tak jak persh mówił relację między tymi kontami, do czego mi są potrzebne i to wszystko, także myślę, że będzie ok. A teraz gdy założę na siebie to już nie będą mi raczej potrzebne, bo wszystkie konta w roomach też zakładam na siebie