Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40
  1. #21
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Powiedzcie mi dlaczego kingofkards tego nie pushował na turnie jako 3bet?
    Nie jestem pewien, ale IMO wiedział, że ma praktycznie zerowe FE, a z kolei przeciwko układowi typu jedna para miał zdaje się 15 outów i $100k behind. Ale w sam raz miał pecha bo był zdominowany. W każdym bądź razie IMO dobrze zagrał turn, ale bluff na river przy tych stackach i takiej wielkości puli był błędem.

    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Na turnie miał FE u Antoniusa (złudne bo złudne, ale mógł myśleć że ma),
    No właśnie IMO musiał wiedzieć że nie ma żadnego FE. Bo z FD przy pot odds 4:1 to Antonius ma tam easy calla, IMO znacznie łatwiejszego niż np. z jakimś 99.

    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    na riverze nie gdyż Patrik miał dobre pot odds do sprawdzenia tego nawet z K high (aggro gracze często będą tutaj pushować missed drawy).
    Ja to myślę, że tu pot odds nie mają dużego znaczenia. Po prostu na podstawie reada i akcji na turnie PA musiał postawić przeciwnika na konkretną rękę, tzn. nietrafiony OESD (czy nawet gutshot tak jak tutaj) z ewentualnym backdoor FD. A więc decyzja niejako binarna - albo ma dobrze albo nie ma.

    jdx

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Powiedzcie mi dlaczego kingofkards tego nie pushował na turnie jako 3bet?
    Na turnie miał FE u Antoniusa
    Moim zdaniem trochę się zagotował w tym rozdaniu. A przy c/r na turnie PA nie miał FE (nie wkładałby tyle na turnie jako blef).

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    A co, ty byś udawał głupiego i flatował turna? Bardzo naiwne IMO. Za mało w stackach wam zostanie na takie "tricky" zabawy.

    Mimo wszystko call Antoniusa kozacki, szkoda tylko, ze całego rozdania nie widać.

    jdx
    na pewno staralbym sie mixowac i czasem push a czasem flat call, bo watpie ze grajac straight forward poker mozna sie utrzymac na tych stawkach dluzej niz pare tygodni

  4. #24
    Czy w onlinepoker można polegać na readach? Jakich? Ja rozumiem, że live PA calluje z T4 i onepair w HSP ale online? Just donky lucky call.

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez RSWRC Zobacz posta
    Czy w onlinepoker można polegać na readach?
    Nie mozna.

  6. #26
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Polegac nie mozna, ale mozna sie nimi posilkowac.

    Pozdrawiam

  7. #27
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    137
    ja juz pomijam fakt, ze jakby ktos z maluczkich nas, np ja zapodal takie rozdanie, z takim hero callem, to zostalby wybrechtany.

    mnie zastanawia czemu nie widze cienkich calli PA np...? fakt faktem, nie szukam...ale jednak...nie widać ich.. nie ma ich? czy ich po prostu nie nagrywaja?

  8. #28
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez RSWRC Zobacz posta
    Czy w onlinepoker można polegać na readach?
    Betting patterns? Timing tells?

  9. #29
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Betting patterns? Timing tells?
    Tak, znam, ale moim zdaniem za mało na taki call. Prędzej uwierzę, że Patrik znowu się uspał, potem obudził i misclick

  10. #30
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez tipdrillll Zobacz posta
    ja juz pomijam fakt, ze jakby ktos z maluczkich nas, np ja zapodal takie rozdanie, z takim hero callem, to zostalby wybrechtany.

    mnie zastanawia czemu nie widze cienkich calli PA np...? fakt faktem, nie szukam...ale jednak...nie widać ich.. nie ma ich? czy ich po prostu nie nagrywaja?
    Jakbyś był przystojnym finem z milionami na koncie to też byś nie robił złych calli.