Strona 24 z 25 PierwszyPierwszy ... 1422232425 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 249
  1. #231
    Wiekszosc chlopakow przyjezdza samochodami bo pod fabryka jest fajny parking. Jezeli ktos boi sie wracac sam to nie bedzie problemu zeby go gdzies podrzucic. pozdro

  2. #232
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    122
    No to widocznie inny maggot byl
    najwyraźniej tak .
    Jezeli ktos boi sie wracac sam to nie bedzie problemu zeby go gdzies podrzucic
    Chętnie zobaczę takiego co się nie boi . A jeśli faktycznie nie nie byłoby problemu to tylko się cieszyć, że stanowicie zgraną grupę. Ja chyba pierwszy raz się pojawie na pierwszym turnieju w lidze.

  3. #233
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    lubleen
    Posty
    240
    przyjdz - zobaczysz

  4. #234
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    31
    to jak zaczynamy jutro gierki troche wczesniej czy przychodzimy dopiero na mastersa?ja moge grac od 14 ale jak ktos chce 17 albo cos takiego to chetnie

  5. #235
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    lubleen
    Posty
    240
    ja bede od 18, bo wczesniej nie dam rady.. prosba dla tych co przyjda wczesniej: nie bierzcie czarnych walizek, bo nimi gramy Mastersa zeby potem nie bylo komplikacji z zamiana zetonow, wiec uprzedzam.. do jutra!

  6. #236
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Stolica wschodniej Polski
    Posty
    127
    no i jak bo nei wiem na ktora godzine sie nastawiac? beda jakies osoby wczesniej ?

  7. #237
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    lubleen
    Posty
    240
    Cytat Zamieszczone przez siuptult Zobacz posta
    wpadne z ciekawosci...
    wow.. dawno to bylo, ale sobie przypomnialem o poczatkach gry w fabryce.. zaczynalismy od 20 PLN.. teraz to mikrostawki pierwsze spotkanie - bylo nas trzech jak w piosence.. kaktus, siup i ja.. ladnie ruszylo z kopyta przez 4 miechy :]

  8. #238
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zamość
    Posty
    272
    witam
    czy w lublinie gra ktos cos na weekendzie??
    piatek wieczor\noc albo w sobote??

  9. #239
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Stolica wschodniej Polski
    Posty
    127
    ostatnio prawie codziennie jest cos grane, mozna w ciemno przychodzic :] w ten weekend tez cos sie pewnie wykluje

  10. #240
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zamość
    Posty
    272
    o to fajnie!!
    a gdzie gracie dokladnie
    i jak by cos sie szykowalo w piatek albo sobote
    to daj znac o ktorej , jak sie uda bym wpadl,