Strona 12 z 25 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 249
  1. #111
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Stolica wschodniej Polski
    Posty
    127
    hehe no kiepsko mi to wyszlo z tymi asami :wink: ale ogolnie fajna gierka byla, lokal jest elegancki,jeszcze paru ludkow zwerbowac trzeba i mozemy ruszac z liga

  2. #112
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    29
    Cytat Zamieszczone przez Arkadio
    btw. piotrek macie jakas strone tego itnet bo strasznie mnie zadziwiles tym dostawcą, jak by byla mozliwosc na ml. polski 32 zalączenia neta to bym sie decydowal, myslę ze pare osob tez bym namówil odemnie z bloku
    Odnosnie tej Mlodej Polski to dziala tam firma, ktora de facto jest z nami zaprzyjazniona. Nie chce tutaj jakiejs kryptoreklamy robic, wiec podam Ci dane lacznie z ich oferta w czwartek.

    Pozdrawiam,

  3. #113
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    16
    Cytat Zamieszczone przez Arkadio
    No bylo dosyc sympatycznie, troche pogralismy i cos tam obmówilismy mysle ze liga moze ruszac.
    Moze troche wiecej szczegolow? Jak czesto, jaki buy-in, itp?

  4. #114
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    47
    Cytat Zamieszczone przez m576
    Moze troche wiecej szczegolow? Jak czesto, jaki buy-in, itp?
    znaczy odnosnie ligi czy tego spotkania ? jesli tego drogiego to gralismy tzw. stoliki buy in 20 zł z re bujami, a co do ligi jesli dobrze pamietam to 30zł z jednym rebujem, w poniedzialki w Fabryce taki jest plan a jak wyjdzie to zobaczymy.
    btw. jesli cos sie bedzie dzialo w birbancie to ja odpadam bo to troche za dalego dla mnie 2 koniec lublina ;]

  5. #115
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    113
    w birbancie napewno sie nie bedzie dzialo az do 1 pazdziernika, wlasnie czy tam mogli by grac napewno nie plenoletni [16lat] bo jak to to sa chetne 2osoby

  6. #116
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    113
    a i moge dorzucic troche zetonow

  7. #117
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    31
    to w ten poniedzialek jest gierka w fabryce?ostatnio mialem malo czasu ale juz jest z tym troche lepiej i chetnie bym pogral live,dajcie znac kiedy najblizsza gierka

  8. #118
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    29
    Cytat Zamieszczone przez Stryder
    to w ten poniedzialek jest gierka w fabryce?ostatnio mialem malo czasu ale juz jest z tym troche lepiej i chetnie bym pogral live,dajcie znac kiedy najblizsza gierka
    No ba. W poniedzialek stolik, wg ustalonej juz zasady 20 zl buy in.
    W czwartek turniej, szczegoly pewnie srocky napisze.

    Przy okazji milo mi oglosic, ze Robert reprezentujacy Celeba obiecal wyslac 10 czapeczek do rozdania posrod graczy, wiec jak ktos ma ochote na taka to niech przychodzi - specjalnie nie powiem kiedy wezme je ze soba

    Pozdrawiam,

    Piotrek

  9. #119
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    16
    W poniedzialek o 19? Postaram sie wpasc

  10. #120
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    29
    Bede przed 19.

    Pozdrawiam,