Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39

Wątek: Lotto side bet

  1. #21
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    Cytat Zamieszczone przez colathg Zobacz posta
    9 października tradycyjny Duży Lotek zmieni się w Lotto. Nowa gra zaoferuje wyższe wygrane, a kumulacje będą występowały częściej i będą wyższe. W Lotto aż 44 procent puli na wygrane będzie przeznaczone na wygrane pierwszego stopnia (w Dużym Lotku było to 36 procent). Zwiększy się również pula na "piątki", "czwórki" i "trójki". Cena jednego zakładu Lotto wzrośnie do 3 złotych
    Dlaczego?

  2. #22
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Bo kupon będzie droższy, aczkolwiek nie wiem dlaczego kumulacje będą częśćiej:P

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    chyba nie ciezko to policzyc. kupon bedzie 50% drozszy i na glowna wygrana przypadac bedzie o wiele wiecej kasy. w polaczeniu z tym, ze teraz 6-tka bedzie platna min. 2.000.000 to spektakularne kumulacje po 10-20 bani beda o wiele czesciej, nie mowiac o tym ze pewnie bardzo szybko doczekamy sie 50.000.000 pln.

    teraz pewnie zanim sie nazbieralo pare milionow to w ogole nie pisali nic o zadnej kumulacji, a od 9 pazdziernika 2-3 razy nikt nic nie trafi i juz bedzie ladne siano.

    oczywiscie nie zmienia to faktu, ze w lotto grac jest mega EV-.

  4. #24
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Większe kumulacje - bo kupon droższy.
    Częstsze - bo też będzie kupon droższy :] Zmniejszy się nieco liczba graczy, a konkretniej kuponów. Przykładowo pan Daniel Nagranu gra sobie w każdym losowaniu za 24zł. Dawniej miał za to 12 kuponów, a teraz ma tylko 8.

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    215
    Cytat Zamieszczone przez perfectto Zobacz posta
    Czyli nikt z trójki osób nie trafił nawet jedynki. Za chwilę odeślę Indiemu jego buksa.
    ktos tam chyba jednak obstawial 6.

  6. #26
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Cholera... pomyliłem się ;] Zaraz pójdzie dolar do anoxica ode mnie, a Indy też mu prześlij

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    indy też trafił 6kę

  8. #28
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    No ba... nie każdy miał ten zaszczyt urodzić się w czerwcu
    czekam na moje 50 centów

  9. #29
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    A moze by robic wlasne lotto co tydzien na forum?
    ilosc kuponow dowolna? Zeby bylo cos ciekawiej, to min 3 zaklady (za 3$) postawic.

    Kto trafi najwiecej liczb wygrywa / split, jak nikt nie zaliczy trafienia, przechodzi na nastepne losowanie?

    robimy wlasnego totka?

  10. #30
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    no ale za większą stawkę niż 1$