Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39

Wątek: Lotto side bet

  1. #11
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    perfectto - wrzuć przed samym losowaniem kto zapłacił, żeby potem nie było że "postawiłem numery to chyba jasne że się zadeklarowałem że tego głupiego dolara przeleję..." tudziesz "postawiłem numery ale potem ktoś napisał że jak nie zapłacę z góry to się nie liczy" i będą napinki o dolara

  2. #12
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Ok,
    póki co Anoxic, Indy i ja.

    Przed 22 potwierdzę listę ostatecznie.

  3. #13
    Niebywałym zbiegiem okoliczności największa pula do wygrania w dużym lotku przypada na ostatnie w historii losowanie.Oczywiście to tylko zbieg okoliczności.




  4. #14
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    No, zapiszcie się jeszcze kilka osób.

  5. #15
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Dolar to nie majątek, a zwiększy potencjalną pulę ;]

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    podajcie numerki jakie wylosowano bo gram i nie chce mi sie szukac

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Tarnów / Kraków
    Posty
    175
    6, 14, 28, 44, 45, 48. Nie trafilem niestety nawet jedynki :P

  8. #18
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Czyli nikt z trójki osób nie trafił nawet jedynki. Za chwilę odeślę Indiemu jego buksa.

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Cytat Zamieszczone przez Kane1910 Zobacz posta
    Niebywałym zbiegiem okoliczności największa pula do wygrania w dużym lotku przypada na ostatnie w historii losowanie.Oczywiście to tylko zbieg okoliczności.



    9 października tradycyjny Duży Lotek zmieni się w Lotto. Nowa gra zaoferuje wyższe wygrane, a kumulacje będą występowały częściej i będą wyższe. W Lotto aż 44 procent puli na wygrane będzie przeznaczone na wygrane pierwszego stopnia (w Dużym Lotku było to 36 procent). Zwiększy się również pula na "piątki", "czwórki" i "trójki". Cena jednego zakładu Lotto wzrośnie do 3 złotych


    chyba Twoja teoria spiskowa wziela w leb :|

  10. #20
    Chodziło mi właśnie o to że to koniec nazwy Dużego Lotka (ten nowy szajs nie będzie się oczywiście de facto prawie niczym różnił oprócz nazwy). Niewielka pomyłka co do ostatniego losowania