Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48
  1. #41
    Po 1) zgadzam się w 100% z Palo a propos tego, że komentować powinien ktoś od gospodarzy. nie dość, że ciągle słyszymy tylko informacje na temat graczy z Wawy lub tych, których komentatorzy zdążyli poznać podczas poprzednich USOPów, to jeszcze dochodzi do sytuacji, kiedy Kartka stwierdza: coś słabiutko wypadli gospodarze, nie widzę ich tu zbyt wielu. a na samym stole tv siedzi dwóch przedstawicieli Krakowa...

    Po 2) obok komnetatora z miasta gospodarzy widziałbym kogoś, kto się na pokerze po prostu zna! w tej chwili wartość merytoryczna komentarza jest tragiczna. pamiętam jak jeszcze na USOPie warszawskim, w trakcie trwania FT na chwilę przekazano mikrofon któremuś ze znanych, cieszących się dobrą opinią graczy (no za cholerę nie przypomnę sobie teraz kto to był!). Facet mówił ledwie kilka minut, a różnicę odczuwało się natychmiast.

    Po 3) na blogu zero informacji o side eventach. skład FT by można podać, albo chociaż zwycięzców.

    Po 4) nie można by zrobć listy graczy wg miejsc, które zajmowali? ogladałem stół tv, na którym grał znajomy. odszedłem od kompa na godzinę, wracam, na stole tv go nie ma, kiedy pokazują salę też go nie widzę. kiedy ochodziłem od kompa zbiżał się bubble, gdy wróciłem było już po. do teraz nie wiem czy gość wszedł do kasy czy nie. można by taką listę updateować co kilka godzin, albo chociaż podać na koniec.

    Poza tym uważam jednak, że realizacja jest prowadzona świetnie, zwłaszcza jak na turniej z tak relatywnie niskim wpisowym. tym bardziej jednak szkoda tak łatwych do uniknięcia minusów.

  2. #42
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    3
    Szczerze mówiąc troszkę się czepiacie. Też patrzyłem na to z boku i organizacja pozytywnie zaskoczyła. Fakt, że nie było ścisku jak to czasem bywa, całkiem przyjemna sala, w której nikt się nie dusił działały na plus. Co transmisji - to nie jest WSOP ani EPT więc do kwestii realizacji technicznej nie powinien się nikt czepiać. Co do komentarza - co kto lubi.

  3. #43
    na FT prosilismy Erklosa o zrobienie cos z zetonami bo nie dosc ze bylo strasznie niewygodnie czyt.zbyt duze ilosci chipsow to na oddatek mega duzo czasu schodzilo z liczeniem ich przy allinach itd tak naprawdde uciekala przez to z 1/4 rozdan.
    a co do komentrzy JD i Kartki:
    kazdy stara sie i robi co moze, przeciez jak chcecie sie czegos dowiedziec to mozecie pisac na shoutboxie lub w komentarzach na blogu oni to czytaj i na pewno na wszelkie pytania odpowiedza.
    jedyne co mi nie pasowalo jak ogladalem w piatek przed wyjazdem do krk to zbedne komentarze Kartki co bedzie jadla czy cos tam takiego bylo?:P moze w pewnym momencie sobie wyobrazila z przmeczenia ze JD to PAscal:P)

  4. #44
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    przede wszystkim zabrakło w relacji wywiadów ze zdobywcami 1 i 2 miejsca ... uważam to za poważne niedociągnięcie

  5. #45
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez matt86ck Zobacz posta
    na FT prosilismy Erklosa o zrobienie cos z zetonami bo nie dosc ze bylo strasznie niewygodnie czyt.zbyt duze ilosci chipsow to na oddatek mega duzo czasu schodzilo z liczeniem ich przy allinach itd tak naprawdde uciekala przez to z 1/4 rozdan.
    Nie znam co prawda szczegółów z Krakowa, ale jak w Łodzi Erklos wprowadził wycofane czarne żetony o nominale 25 jako 25.000 to był problem w drugą stronę, że "się myli".

    Osobiście jestem za wymianą na 25.000.

    Pepone

  6. #46
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    kominy żetonów wygladają kozacko