Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 48
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    K***a, to jakas paranoja jest co oni gadaja, dzej di z kartka, do tego ciagle sapanie do mikrofonu, zero tresci, ciekawostek. Po jaki c**j sa okienka w stolach, jak kart nie pokazuja, widac, ze to meliniarski turek w polsce a nie ept ;(.

    Myslalem, ze to tylko wypadek przy pracy - komentarz JD i Wisni do WSOPa 2007, co lecial na C+, co mi dzisiaj udowodniono - mylilem sie. Zalamka ;/.

    EDIT: niech admin z laski swojej przeniesie do dzialu live. sorry.

    EDIT2: i co to jest Olin, i rit? mozna byloby do slownika zajrzec, jak ma sie komentowac taki turek ;/

    EDIT3: KJ vs TT, T na flopie, 'bad beat' wg Kartki
    EDIT4: poprawila sie, ze niby JJ zamist KJ widziala
    EDIT5: wygwiazdkowalem bluzgi
    Ostatnio edytowane przez gandalfini ; 26-09-2009 o 13:23

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    byłem tam dzisiaj i nie podoba mi się sposób w jaki przenoszeni są gracze do innych stolików ... według mnie powinno to być robione losowo, a nie przez kogoś, a tym bardziej kogoś kto zna większość graczy ... chociaż nie wiem w sumie jak to jest na innych turniejach, może podobnie - jeżeli tak to w ogóle turnieje live mi się nie podobają
    był też Doli wśród widzów, wiem bo poznałem go po głosie

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    "Dodatkową atrakcją na każdym turnieju będzie transmisja finału, który rozegrany zostanie na specjalnym stole telewizyjnym. Będziemy śledzić na żywo poszczególne rozdania, znając karty wszystkich biorących w nim udział graczy.* Tego także nie było nigdy wcześniej na polskim turnieju pokerowym!

    * Wszystkie dane pochodzące z nagrań ze stołu telewizyjnego będą chronione pod nadzorem specjalnej komisji złożonej z przedstawicieli f-my Unibet. Podczas transmisji na żywo karty graczy nie będą pokazywane, ze względu na konieczność wykluczenia współpracy grających i oglądających transmisję."

    Uwielbiam takie reklamy. Będziemy mogli na żywo oglądać rozdania znając karty graczy ale jednocześnie nie widząc ich ponieważ są chronione...

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    Po jaki chuj sa okienka w stolach, jak kart nie pokazuja, widac, ze to meliniarski turek w polsce a nie ept ;(.
    jak kiedys bedziesz widzial relacje live ept z kartami pokazanymi to daj znac. bedziemy mogli na tym sporo zarobic.

    a tak ogolnie to mam wrazenie ze najwiecej do powiedzenia maja Ci ktorzey w usopie nie biora udzialu...

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    Cytat Zamieszczone przez wanpi Zobacz posta

    a tak ogolnie to mam wrazenie ze najwiecej do powiedzenia maja Ci ktorzey w usopie nie biora udzialu...
    bo ci, którzy biorą udział koncentrują się już raczej wyłącznie na rozdaniach i swojej grze

    acha, widziałem, że niektórzy gracze mieli ciemne okulary - to dlatego, że wiedzieli, że mogę się tam pojawić i bali się oślepnięcia od mojego blasku ... bardzo rozsądnie prawdę mówiąc, zdrowie ponad wszystko ... jestem zszokowany tym, że aż tylu graczy postanowiło zaryzykować i przyjść bez ciemnych okularów

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    masz coś z dynią

  7. #7
    @gandalfini
    Oglądałeś może z raz EPT live? Pokazują tam karty? ps. Nie musisz odpowiadać

    @ktoś tam
    Jeżeli chodzi o przenoszenie osób po rozwiązaniu stolika to robi się to losowo (JD zagaja jak to on, że robi co chce - taki joke) Zawodnicy losują karty i od najmłodszej/najstarszej są przyporządkowywani wedle wcześniejszych ustaleń do poszczególnych stołów (tak było na pierwszych dwóch USOPach, więc nie wydaje mi się, żeby coś się w tej kwestii zmieniło). Jedyne co wybierają wg "widzimisię" :P to który stół jest pokazywany jako TV Table.

    btw. 250 osób - robi wrażenie

  8. #8
    Komentarz oraz relacja telewizyjna w dziale "USOP Live"jest klasycznym przykładem jak nie powinno wyglądać dziennikarstwo.
    Reporterzy nie posiadali list graczy i opisywali ich numerami pokerowych pozycji przy stole,trudnymi do wyśledzenia,gdyż obraz z kamery nie obejmował pozycji krupiera względem którego jest określana pozycja gracza.
    Lista 29 zakwalifikowanych do finału jest podana z imion i nazwisk ale bez pseudonimów(sic!) co uniemożliwia identyfikację graczy.
    Aroganckie pseudo dowcipne przekomarzania się reportera z reporterką były jedynie dopełnieniem lekceważącego i nonszalanckiego stosunku organizatorów imprezy do uczestników i obserwatorów.

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    nie wiem skad u mnie taki poziom agresji nad ranem, ale jak to czytam posta #1 to troche mi glupio + ta bzdura z kartami - oczywiscie w tym wzgledzie macie racje. Moja zmeczona glowka widziala relacje z FT, ktora potem mozna obejrzec na PokerTube, ktora to na pewno nie jest relacja live. Za to sorry, ale podtrzymuje ubolewanie nad komentarzem, i realizacja [kamery]...

    @wanpi

    placze po nocach czlowieku, ze nie moge (?) zagrac w takim mega-zajebiaszczym evencie jakim jest USOP, damn!

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    ee tam ubolewanie...
    jakby nie bylo relacji live to wogole nikt nie powiedzial by ani slowa ze nie ma, nalezy sie cieszyc z tego co jest, a nie jest najgorzej, zreszta to dopiero ich taki pierwszy cykl w Polsce wiec beda wiedziec co trzeba poprawic w przyszlym roku