Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 48
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Nie wiem co wy chcecie od JD??
    Ironia idzie w parze z inteligencją jeśli ktos nie posiada tej drugiej to nie dziwię się ,że mu się komentarze JD nie podobają

  2. #12
    Turniej w którym sama transmisja tv (jej poziom techniczny) kosztuje czterokrotnie więcej niż rake turniejowe od 250 graczy na USOP a ludzie i tak narzekają. Obiektywnie to ta seria wygląda i jest dopracowana jakby ludzie grali w turnieju z wpisowym przynajmniej 10x wyższym. Porównywanie do ept w wielu wypadkach wychodzi na korzyść USOP'a (np transmisja TV z każdego dnia live) ale ogolnie jest nieporozumieniem biorąc pod uwage wpisowe do turnieju. Sam w USOPie nie gram bo szkoda mi czasu ale obiektywnie trzeba przyznać że ten turniej jest przygotowany bardzo dobrze jak na wartość wpisowego, wręcz perfekcyjnie.

    pozdrawiam

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    dokładnie...

    rake od wszystkich graczy to pewnie mniej niż 10k euro

    same kamery+ ich obsługa itd z tego co pamiętam 120k pln za każdy weekend (i to i tak 2 czy 3 razy taniej niż cena rynkowa bo ta ekipa robi to prywatnie)

    + siano za wynajęcie sal, krupierów itd itp

    czyli do każdego pojedyńczego USOPa Unibet dokłada z 30-40k+ euro...

    i ja też nie rozumiem po co porównujecie UO, czy EPT czyli turniejów za 2k euro czy 7k euro do Usopa za 200 euro...
    w przypadku tych turniejów z samego rake organizator UO ma z 35k euro i z EPT ok 200-300k euro... a wiele rzeczy jest zorganizowane dużo gorzej niż na naszym malutkim lokalnym USOPie

    pzdr

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    ok, przyjmuje konstruktywna krytyke mojej opinii, macie racje, zostaje tylko prymitywny komentarz...

    co do samej organizacji, z perspektywy gracza, slyszalem tylko dobre opinie.

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    moze komentarz ne jest taki jak np relacje z wsopow

    ale bez przesady jakos daja rade spojrzcie jak beznadziejnie oglada sie wogole bez komentarza

    Moze komentatorzy mogli by troche ograniczyc swoje dygresje badz nie zawsze udane zarty ale ogolnie nie jest to jakos super razaco złe

    Komentarz moglby zawierac wiecej danych kto ile podbija itd czyli moze wlasnie bardziej skupiac sie na stole telewizyjnym

    i np dla mnie super sprawa bylo by gdyby na stole telewizyjnym były mikrofony tak zeby mozna było słyszec co sie rzpy stole dzieje czy ktorys z graczy cos mowie itd

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    346
    Ja nie mam żadnych uwag do prowadzenia relacji Jak na pierwszy raz (mówię tutaj o cyklu), robota bardzo dobra.

    Ale jeden minus od strony technicznej... - nie wiem czy tylko tak jest u mnie, ale każdą relację USOP słyszę na jednym głośniku Denerwujące

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    146
    generalnie to relacji teraz w ogole nie ma
    @wanpi - tak, najwiecej maja do powiedzenia ci co nie graja bo to oni ogladaja relacje. takie to proste...

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    taki komentarz jest od poczatku wiec nie wiem o co kaman

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    kurde to chyba jd tak zaniza poziom, bo dzisiaj pawcio dawal rade, IMO

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Radom/Kraków
    Posty
    114
    osobiscie tez wole sluchac pawcia