Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 87
  1. #21
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    29
    Cytat Zamieszczone przez ojciec Zobacz posta
    A propo spóźnialskich wyraziliście zgodę.
    A propo opłaty w Vip room wynajmujecie stolik to co robicie na tej salce to wasza sprawa.Idac do kasyna zostawiasz rake, Xl nie jest kasynem my organizujemy tylko turnieje wiec jezeli chcecie sie pobawic w cos innego musicie wynajac stolik.
    Co do spóźnialskich to taki żarcik tylko ;p wiem, że wyraziliśmy zgodę. Nauczka na przyszłość

    Wracając do tematu cashówki- czy po odpadnięciu z turnieju możemy grać na dużej sali w przypadku wolnych stołów? Nie sądzę żeby komuś z pozostałych graczy to przeszkadzało...

    Co do punktacji to dalej uważam, że powinna być jedna punktacja lub dwie ligi. Ale przyjmuję do wiadomości, że jest tak jak jest.

  2. #22
    Witam.

    Pierwszy raz mialem okazje grac w Bydgoszczy i bylo na prawde ok!
    Niezla organizacja, gracz mniej wiecej na tym samym poziomie.... no moze z wyjatkiem Pana Arka ktory mial niewiarygodna czutke i potrafil sprawdzac z J8, na bordzie runner runner para przewyzszal nas umiejetnosciami na dlugo to zapamietam jednoczesnie gratuluje wygranej

    Dobrą sprawą jest odzielenie sali pokerowej od reszty klubu, dzieki temu mozna czuc sie komfortowo i skupic na pokerze, duzy plus. Jednak minus za starszny halas, no i gigantyczny minus za pobieranie dychy za stolik cashowy! maskra. tak byc niepowinno.

    Jesli chodzi o wpisowe, turniej sie rozpoczal wiec wpisowego nie powinnismy zmieniac. Mozna robic co drugi tydzien turniej z re-buy. np. 1 re-buy 1add-on zawsze podniesie to stawke.


    Pozdrawiam i do zobaczenia.

    Girwoodian

  3. #23
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    103
    Witam jezeli padnie taka propozycja z waszej strony i wszyscy sie na to zgodza mozemy w przyszly czwartek zrobic 70+70 re buy lub ad on z czego drugie 70 pojdzie czysto do puli turnieju .pierwsze 70 sie nie zmieni czyli 10 organizacja 10 masters 5 bar .robimy pierwszys raz lige wiec kazda Wasza sugestia jest dla mnie cenna.Lub opcja 70+ (50 re buy tylko do puli.)

    Co do glośnosci powalczymy ,co do klimy bylo zwrocic uwage podniesli bysmy temp. jezeli byloby mozliwe co do podnoszenia kart przez kolege nikt nie zaprotestowal na 2 raz od tego jest turnament director trzeba podniesc reke zwrocic uwage ,pierwsze bedzie ostrzezenie 2 raz kara.

    Chcialbym abyscie rzucali propozycje jakie turnieje Was interesuja z jakim wpisowym czy texas czy omaha postaram sie cos zorganizowac.

    I kwestia pobierania wpisowego za cash games postaram sie porozmawiac jezeli chodzi o dni turniejowe.

    Pozdrawiam ojciec

  4. #24
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    103
    I jeszcze jedna kwestia potrzebujemy prawdopodobnie 8 osób na 17 pazdziernika jako krupierów na event z żuzlowcami z Gp i dziennikarzami .wymagane poprawne tasowanie znajomość zasad i podziału puli.Chetnych proszę o kontakt.Event odbędzie sie w godzinach 22.00 do 3.00.
    pozdro ojciec

  5. #25
    Cytat Zamieszczone przez ojciec Zobacz posta
    I jeszcze jedna kwestia potrzebujemy prawdopodobnie 8 osób na 17 pazdziernika jako krupierów na event z żuzlowcami z Gp i dziennikarzami .wymagane poprawne tasowanie znajomość zasad i podziału puli.Chetnych proszę o kontakt.Event odbędzie sie w godzinach 22.00 do 3.00.
    pozdro ojciec
    a grać w tym evencie bedzie można? bo jak nie to moge crumpom gollobom i pedersenom pokrupierzyć wsumie:]

  6. #26
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Toruń
    Posty
    27
    Pokrupierzyc bym mogl, bo i lubie i jakos mi to wychodzi Kto byl w toruniu na jakims turnieju, to wie o czym mowie, bo w miare czesto mi sie tam zdarza podilowac na stoliku finalowym (Chociaz niektorzy narzekaja na moje magiczne rozdania kart )
    Tyle, ze ja z toronto i ktos by mi musial wytlumaczyc jak tam trafic
    Ostatnio edytowane przez Tanik ; 03-10-2009 o 17:47

  7. #27
    dokladnie, bedzie mozna pograc w tym evencie? Jesli nie, chetnie porozdaje.

    Girdwoodian

  8. #28
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    18
    Wszyscy coś już napisali to i ja napiszę.

    Pierwsze wysokośc wpisowego, krótko: masakra. To jest Polska i nigdy się nie da zrobić by wszyscy byli szczęśliwi. 70 PLN wpisowe, z tego 10PLN za sale 10 PLN na organizacje, 5 PLN na bar ileś tam PLN na mastersa hmm...dużo nie zostaje na pulę nie? W porównaniu z turniejami on line to opłaty stanowią kilkakrotnie wiekszy udział puli. No a każdy liczyć umie

    Były propozycje mniejszego wpisowego hhmm....tylko że chyba wtedy nic do puli nie idzie? Proste rozwiazanie, jak się nie ma kasy się nie gra w pokera tylko: work. Jak ktoś chce grać niżej (bo były uwagi o wpisowe 50PLN i niższe) to nie sądze by to było opłacalne dla kogokolwiek przy takich opłatach. Jeżeli o mnie chodzi wpisowe powino stosunkowo do opłat wynosić wtedy około 200PLN lub min 150PLN(bo rozumiem że opłaty są sztywne), mam swiadomość że to może być dużo dla innych ale można robić strukturę re buy by podnieść pulę itp. Bo płacić 70 PLN i do puli londuje około z połowa tego. Nawet w kasynie opłata turniejowa wynosi 10% + drinki gratis!

    Opłate za granie cash na VIP room podczas turnieju: krótko: %&*^&$ @%$% shit

    Koncepcja co miesiąc 8-miu graczy do masters - słaba - lepszym rozwiązaniem byłoby sumowanie wyników w lidze(np. odrzucanie 3 najgoszych) i na koniec w masterisie np najlepsza 10-tka graczy(i stacki zróżnicowane - proporcjonalnie do liczby zgromadzonych dotychczas punktów w lidze), w ten sposób zachęci się osoby do granie REGULARNIE w lidze. (na czym w sumie chyba zależy organizatorom) Wkońcu to ma być liga REGULARNA i wtedy to będzie przypominać ligę! Bo teraz w mastersie będzie ze 30 pare osób czyli wszyscy gracze! I wystarczy jeden miesiąc się sprzeżyc a reszte można poprostu przysłowiowo olać.

    To tyle uwag. Jeżeli chodzi o resztę: to super ludzie, dobry klimat ma to przyszłość ale trzeba by "dorzeźbić" koncepcję by granie opłacało się także graczom a nie tylko XL Bowling.

    Dołączam się także do "gorących gratulacji" dla ostatniego zwycięzcy.

    Pozdrowienia dla wszystkich
    Ostatnio edytowane przez olo.as ; 04-10-2009 o 01:29

  9. #29
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    29
    Cytat Zamieszczone przez olo.as Zobacz posta
    Wszyscy coś już napisali to i ja napiszę.

    Pierwsze wysokośc wpisowego, krótko: masakra. To jest Polska i nigdy się nie da zrobić by wszyscy byli szczęśliwi. 70 PLN wpisowe, z tego 10PLN za sale 10 PLN na organizacje, 5 PLN na bar ileś tam PLN na mastersa hmm...dużo nie zostaje na pulę nie? W porównaniu z turniejami on line to opłaty stanowią kilkakrotnie wiekszy udział puli. No a każdy liczyć umie

    Były propozycje mniejszego wpisowego hhmm....tylko że chyba wtedy nic do puli nie idzie? Proste rozwiazanie, jak się nie ma kasy się nie gra w pokera tylko: work. Jak ktoś chce grać niżej (bo były uwagi o wpisowe 50PLN i niższe) to nie sądze by to było opłacalne dla kogokolwiek przy takich opłatach.

    Koncepcja co miesiąc 8-miu graczy do masters - słaba - lepszym rozwiązaniem byłoby sumowanie wyników w lidze(np. odrzucanie 3 najgoszych) i na koniec w masterisie np najlepsza 10-tka graczy(i stacki zróżnicowane - proporcjonalnie do liczby zgromadzonych dotychczas punktów w lidze), w ten sposób zachęci się osoby do granie REGULARNIE w lidze. (na czym w sumie chyba zależy organizatorom) Wkońcu to ma być liga REGULARNA i wtedy to będzie przypominać ligę! Bo teraz w mastersie będzie ze 30 pare osób czyli wszyscy gracze! I wystarczy jeden miesiąc się sprzeżyc a reszte można poprostu przysłowiowo olać.
    Co do stawki- ja na przykład chce sobie pograć na lidze "treningowo" a nie zarobkowo- od tego są duże turnieje i jak ktoś chce to zawsze znajdzie coś za 200zł.

    W Toruniu w zeszłym roku była liga za 40zł i regularnie przychodziło po 70 osób. Opłaty były takie same. (bar+masters+organizator)

    Koncepcja przechodzi 8 najlepszych z miesiąca- mnie się podoba.

    Słowo chciałbym jeszcze powiedzieć na temat sponsora- bo niby fajnie 2000euro do puli mastersa...ALE przecie to nie jest jakiś szał- we wspomnianym już Toruniu bodajże ten sam sponsor dodawał 100 euro do każdego turnieju- czyli przy 37 turniejach (jak w naszej lidze) to by był 3700 EURO!!! Czyli Bydgoszczy poskąpił w porównaniu z malutkim Toruniem.

    Co do re buy- no ja osobiście jestem przeciwny...no niby pula większa, ale dajcie spokój...to ma liga być a nie walka o kasę.

  10. #30
    po pierwsze dodawał
    po drugie sezon trwał tylko 10 kolejek
    po trzecie pula masters była dużo niższa
    myślę, że na sponsora nie można narzekać