Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 87
  1. #11
    prosze zapisac na turniej

    nick: Girwoodian

  2. #12
    prosze zapisać OMG_WTF_ITS_ZIIGMUND

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    103
    Zapisani

  4. #14

  5. #15
    Prosze o zapisanie do turnieju:
    Siewas
    Tomasz87

    Pozdro

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bydgoszcz
    Posty
    35
    Proszę o zapisanie:

    Asia

    i prawdopodobnie

    3NT

  7. #17
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    29
    Tak wrażenia na szybko:

    Ankiety nie było (a może za późno przyszedłem??)...miałą być- rozumiem, że we wtorek będzie.
    Co do organizacji nie można się przyczepić, wszystko ok, ALE ze strony XL trochę se w kulki lecą:
    -żeby zagrać w casha w małym pokoju trzeba było zapłaćić XL 10zł/od głowy...bez komentarza/ btw- czy możemy grać w casha na sali turniejowej na wolnym stole żeby uniknąć tej opłaty?
    -po 21 zamówienie czegokolwiek graniczy z cudem, myślę że kelnerka powinna co jakiś czas zaglądać na naszą salę (zwłaszcza, że nie mamy guzików jak przy torach bowlingowych, a dodzwonić się do baru graniczy z cudem)
    -głośno, że ja pier****, ale może nie zawsze jest tam taka impreza w czwartki, zobaczymy jak będzie we wtorek.

    Pomysł na przyszłość- nie dopuszczamy do gry niezapisanych spóźnialskich- ze względu na terminatora, który przyszedł spóźniony i chyba 7 osób wyeliminował... ;P

    Co z tą punktacją czwartkowo-wtorkową? Będzie niesprawiedliwie jak w regulaminie czy przewidywane są zmiany?

    Mam nadzieję, że w niedługim czasie na stronie Xl pojawią się wyniki i klasyfikacja.

    Pozdrawiam

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    103
    Rozmawiałem z ludzmi być może się spóźniłeś na dzień dzisiejszy zostawiamy tak jak jest.
    Sprawe kelnerek rozwiążemy bo też byłem troszke zły.Z głośnościa walczymy fakt że była impreza dla kowalskich dlatego było aż tak glośno.
    A propo spóźnialskich wyraziliście zgodę.
    A propo opłaty w Vip room wynajmujecie stolik to co robicie na tej salce to wasza sprawa.Idac do kasyna zostawiasz rake, Xl nie jest kasynem my organizujemy tylko turnieje wiec jezeli chcecie sie pobawic w cos innego musicie wynajac stolik.
    Mnie również to dotyczy

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    103
    PUNKTACJA PO I TURNIEJU

    1.Arek 104 pkt
    2.Jarek I 84 pkt
    3.siewas 70 pkt
    4.shinobi 60 pkt
    5.olo 52 pkt
    6.Tomek87 46 pkt
    7.Girwoodian 42 pkt
    8.Małyświniak38 pkt
    9. Asia 34 pkt
    10.Bartas37 30 pkt
    11.Krzysztof 28 pkt
    12.Goorski 26 pkt
    13.Jolciamala24 pkt
    14.Wojtikawka22 pkt
    15.Tybur 20 pkt
    16.P 18 pkt
    17.OMG_WTF...16 pkt
    18.3NT 14 pkt
    19.DJ Matrix 12 pkt
    20.888gig888 10 pkt

  10. #20
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    9
    Witam na forum.
    Turniej zorganizowany był naprawdę profesjonalnie. Zgadzam sie z przedmówcami- jeśli chodzi o natężenie decybeli to naprawdę przekroczono jakieś limity.Myślę że nawet jak nas zapakują od góry tektura nic to nie zmieni.
    Poza tym trochę przegięcie z klimatyzacją....w pewnym momencie nie tylko ja narzekałam na temperaturę, ale również zaprawieni w walkach panowie)))Może jakieś ogrzewanie, co, w końcu zima idzie)))
    Co do dodatkowej opłaty w VIP room-ie. Dla mnie to jest absurd nad absurdami. Myślę, że sporo ludzi przez to może się zniechęcić do gry w turniejach, odpadasz i za siedzenie w pokoju obok masz płacić....Mój argument jest następujący:sala pokerowa jest miejscem przeznaczonym dla graczy, nieprawdaż?Raczej nie na miejscu byłoby, gdyby ludzie sobie ot tak wchodzili na salę???To po pierwsze rozprasza graczy, a po drugie działa deprymująco.Wniosek nasuwa się jeden, raczej nikt z pozostałych klientów XL nie będzie w czasie naszych turniejów korzystał z VIPa, a fakt podwójnej opłaty za przebywanie w danym pomieszczeniu jest dla mnie żałosny. Jeśli właściciel jest aż tak skrupulatny i nie do dogadania, uważam że każdy kto przyszedł na naszą salę też powinien płacic za obserwowanie gry to byłoby fair), a pieniążki szły by na ligę.
    Poza tym co do spóźnialskich....pewnie zawsze można się zgodzić. NAtomiast, kilka zastrzeżeń: gracze którzy trzymają karty w ręku nie przed sobą powinni byc automatycznie foldowani plus dodatkowe żetony do puli. Mieliśmy takiego gracza przy stoliku i męczącym było co drugie rozdanie powtarzać mu trzymaj karty przed soba....poza tym myślę że organizator powinien jasno przedstawic nowym graczom zasady np. jak rozdać flopa, bo z tym też były problemy.
    I na koniec- 70zł wydaje mi się że to mało. za pierwsze miejsce w turnieju były jakieś groszki...proponuje by zwiększyć wpisowe do 120 zł, co automatycznie zwiększy pulę i sprawi, że wiecej ludzi z chęcia zawalczy.

    Podsumowując- turniej na 4 z plusem, oby tak dalej))