Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: PokerSavvy

  1. #1
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    6
    Mam konto z kasa na FTP i mam konto na pokerstars bez kasy tylko na wirtualne zetony gralem ;p ale nie zarejestrowane na savvy odrazu

    Dalo by sie 2 konto jakos zalozyc z ktorys tych romow na te same dane osobowe zeby i z kodem pokersavvy pewnie te FTP odpada ale pokerstars tam mam konto bez .

    Prosze o pomoc

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    FTP nie,

    PS mozesz probowac podpiac konto pod savvy.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    6
    podpiac tzn ? bo przy rejestraci tego kodu nie wpisywalem mam nowe konto zalozyc ?

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    nie chcialem zakladac nowego tematu.mam jedno pytanie.ma savvy konkurencje?

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Radom / Kraków
    Posty
    142
    Zależy pod jakim względem.
    Jeśli szukasz innych affiliate: booster.com; pokersource.com

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    mialem na mysli wlasnie takie jak pokersource.com..jest wiecej takich stron?
    dziekuje,zarazek

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    mialem na mysli wlasnie takie jak pokersource.com..jest wiecej takich stron?
    dziekuje,zarazek
    savvy, regalos, pokersource, boogster

    wiecej nie znam

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    3
    właśnie przejrzałem ofertę wszystkich portali tego typu i chyba boogster ma najlepszą ofertę, powiem więcej on miażdży oferty pozostałych, szczególnie ciekawie wyglądają oferty dla graczy grających na wyższych limitach np. za 80,000 punktów na titanie dostajesz 100,000 punktów (za każdy 1000 punktów 10$, czyli za 100 000 punktów 1000$) niezły rakeback, są też bardziej tradycyjne oferty typu za 200pkt na party dostajemy w przeliczeniu 100$, dzięki czemu nie trzeba już jak w przypadku innych portali już po 100 pkt zmieniać rooma, co wy na to?? korzysta ktoś z usług boogstera?

  9. #9
    Pierwszy raz trafiłem na stronę PokerSavvy i poważnie się zastanawiam nad Ich ofertą. Nie jestem do końca przekonany czy nie lepiej i tak wychodzę teraz na swoim rb50% na Bossie lub MicroGaming i prosiłbym o jakieś sugestie... Z dostępnych pokoi mogę wybrać: 888Poke , Carbon Poker, PokerKings, Ladbrokes Poker, Doyles Room, Littlewoods Poker, Centrebet Poker, Devilfish Poker, Lock Poker, Cake Poker, PlayersOnly, Red Star, WSOP Poker.
    Dla przykładu na PokerKings(boss) trzeba ugrać 600fpp, żeby dostać 700 punktów savvy, co ja grajac 4stoły NL25 SH w 5 dni bym to zrobił i do tego się chyba wlicza bonus od depozytu... No i teraz to się bardziej opłaca czy mój stały rb50%? Warto uderzyć w te bonusy na savvy? Można to potraktować jako szybki i dodatkowy zarobek do czasu wyrobienia "bonków"? Czytałem gdzieś, żeby tylko nie zakładać kont tam, gdzie można sobie załatwić rb samemu. Nie mam tu jeszcze konta, więc mogę kogoś polecić przy rejestracji chętnie Czekam na porady - pozdro<beer>

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez Niesiol Zobacz posta
    właśnie przejrzałem ofertę wszystkich portali tego typu i chyba boogster ma najlepszą ofertę, powiem więcej on miażdży oferty pozostałych, szczególnie ciekawie wyglądają oferty dla graczy grających na wyższych limitach [...] korzysta ktoś z usług boogstera?
    Korzystalem z Boogstera juz nie raz. Jedyny problem to, ze nie mozna transferowac pieniedzy bezposrednio na moneybookers tylko trzeba przez jakis room.

    Oferty high volume sa ciekawe choc najczesciej nie stanowia takiego klasycznego 100% rb. Zalezy kto co lubi i jak do tego podchodzi. No i najnizsze stawki na jakich mozna tam grac to nl50 (najczesciej). Boogster ma najlepsza oferte na siec Merge. Ongame z kolei jest totalnie do bani (oferta high volume na Tower dla przykladu).

    Ogolnie to polecam wyszkukiwac najlepszych ofert. Co do ipokera to nie jestem w stanie nic powiedziec o kickbackach z tej sieci bo unikam grania tam