Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: PokerSavvy

  1. #11
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez danielos_87 Zobacz posta
    Pierwszy raz trafiłem na stronę PokerSavvy i poważnie się zastanawiam nad Ich ofertą. Nie jestem do końca przekonany czy nie lepiej i tak wychodzę teraz na swoim rb50% na Bossie lub MicroGaming i prosiłbym o jakieś sugestie... Z dostępnych pokoi mogę wybrać: 888Poke , Carbon Poker, PokerKings, Ladbrokes Poker, Doyles Room, Littlewoods Poker, Centrebet Poker, Devilfish Poker, Lock Poker, Cake Poker, PlayersOnly, Red Star, WSOP Poker.
    Na pewno nie wychodzisz lepiej na swoim flat rb bo oferty kickbackow to w zasadzie tylko +80% (a ta dolna granica naprawde rzadko sie zdarza).

    Ja jednak polecam przypatrzenie sie wszystkim "operatorom" bo najczesciej oferty sie roznia i czesto warto grac raz z savvy, raz z regalosem, itd.

    Cytat Zamieszczone przez danielos_87 Zobacz posta
    Dla przykładu na PokerKings(boss) trzeba ugrać 600fpp, żeby dostać 700 punktów savvy, co ja grajac 4stoły NL25 SH w 5 dni bym to zrobił i do tego się chyba wlicza bonus od depozytu... No i teraz to się bardziej opłaca czy mój stały rb50%? Warto uderzyć w te bonusy na savvy?
    Nie pamietam jak jest z poker kings ale prawdopodobnie dostajesz kickbacka RAZEM Z RB. Zaczynasz robic kickbacka i automatycznie dostajesz rakeback.

    Dla przykladu 600pkt to pewnie jest ze 150e rake'u? (nie pamietam)
    Dostajesz 30% rb z tego = 45euro
    Dostajesz do tego 1st deposit bonus 30euro (?)
    czyli to juz daje Ci okolo 50% a dokladasz jeszcze kickbacka =80-90$ czyli wychodzi Ci razem prawie 100%.

    Jak macie jakies pytania to odzywajcie sie na priva. powiem co wiem

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    4
    Witam, dopiero zaczynam przygode z pokerem i interesuje mnie ww strona + regalos... ktos chce mi w tym pomoc ? w nagrode wpisuje polecenie od danej osoby :] jc pw