Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    336
    Witam!

    Czy rejestracja na turniej główny już jest zamknięta? Na sofcie jest dopiero 120 osób zarejestrowanych i już mnie nie chce dopisać.

    Jak inaczej można się zarejestrować?

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Sproboj sie zapisac do USOP-PAKIET za 350E - stówkę powinni Ci wrócić na konto na koszty podróży.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    28
    Dołączam się do pytania. (poprzez pakiet nie można )

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    być może jest taka sytuacja że wiele było satelitek live i jest wiele osob które miały rezerwacje a w sofcie ich nickow nie widac...dominika dopiero zatwierdza liste i dzieli dni...

  5. #5
    Dzwonilem na infolinie. Informacje na chwile obecna jest taka, ze lista graczy jest zamknieta.
    Na jakiej zasadzie sie odbywaly takie satelitki live? Ludzie dostawali po prostu papierowe bileciki? (Skoro nie kase, na wkupienie w sofcie). Bo z tego co widzialem w opisach turkow, nie musieli wygranych wykorzystywac akurat w Krakowie.

    Pozdr,
    Ko2

  6. #6
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    354
    Ale osoby ,które organizowały satelitki czyli czy to była satelitka organizowana w jakiejś lidze,czy w kasynie przekazywały info do Dominiki.Wiec ona wie ile osób zapisało się właśnie na Kraków mimo ze nie ma ich na liście w sofcie unibetu.Na liście są jak zaranie osoby ,które się bezpośrednio wkupiły przez softa.Przynajmniej tak mi się wydaje,a z tego co wiem to jest chyba ponad 200 osób zapisanych.

  7. #7
    podobno jest 220 osob i byc moze zostanie jeszcze kilka dopisanych organizatorzy analizuja temat.
    tylko pewnie musza wszytskie tickety do nich doplynac-satelity i stepy maja pewnie juz ogarniete zostaje kwestia wejsciowek z kazdego forum , a tam tego tez sie napewno troche nazbieralo nawet widzialem jak wczoraj jeszcze grali z pewnego forum