Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    4
    Witam,
    Planujemy zorganizowanie ligi, Turnieje odbywać się będą najprawdopodobniej w soboty i niedziele. Planujemy mniej więcej 8-10 turniejów kwalifikacyjnych(to jest do ustalenia). Wpisowe do turniejów jest do ustalenia ale mysle ze wynosłoby jakies 20PLN w przypadku turniejów freezout. Na koncu odbyłby się oczywiście Masters, z pulą uzbieraną we wcześniejszych turniejach.TO są wstępne ustalenia. Wszystko bedziemy analizować i ustalać. Lokal w jakim bedziemy grać to Kaktus który znajduje sie na ulicy Chopina. Zapraszam wszystkich chętnych do dodawania swoich sugestii i opinii. Poszukujemy też kogoś kto mogłby pomóc przy organizacji cyklu takich turniejów.

    Poszukujemy również sponsorów, którzy mogliby udostępnić żetony, karty maty itp. produkty przydatne do gry, oraz milę również będą widziane nagrody dodane od sponsora.

    Turnieje przewidziane nawet do 100 osób!

    Zapraszam do udzielania swoich opinii.

    Pozdrawiam

  2. #2
    100 osob?! Gratuluje pozytywnego nastawienia.
    Na poczatek podaj miejscowosc, w ktorej chcecie organizowac lige. Plany macie naprawde ambitne. Powodzenia zycze.

  3. #3
    Prosisz o opinie, tak wiec:

    W Szczecinie mamy juz jedna lige ktora gra w poniedzialki (ktora nalezy polecic ze wzgledu ze graja tam naprawde dobzi gracze od ktorych jest sie czego uczyc), ponadto jest liga Ocka.
    Procz tego regularnie w piatki odbywaja sie turnieje w DaVinci oraz niemal codziennie turnieje w kasynie.
    Co do terminow - sobota/niedziela, to tez kiepsko bo ludzie zazwyczaj te dni rezerwuja na mecze/imprezy/pobyt z rodzina.
    Co do wpisowego 20zl to czesc ludzi wyda pewnie dwa razy wiecej na dojazd na taki turniej. Do tego dochodzi fakt ze nie macie sprzetu i sponsora ktorego szukacie, a raczej w dzisiejszych czasach bez odpowiedniego zachecenia graczy (wlasnie dodatkowymi nagrodami) nikogo sie nie przyciagnie.

    Niemniej jednak fajnie, ze chce wam sie cos ogranizowac. Powodzenia.

    -------
    glor

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    4
    Mowie o Szczecinie oczywiście, a liczba 100 osób, jest granica jaką może pomieścić lokal, a co do wpisowego myślę, ze znajdzie się spora liczba graczy która za taka kwotę chętnie zagra.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    niestety nie wiem gdzie chcieli byscie szukac takich ludzi. Na pomorzanach sa turnieje 20zl rebuy i przychodzi na nie srednio 20osob a ostatnio ledwo 10. Z poniedzialkowej ligi cizko bedzie zeby przysli gracze na turniej z wpisowym 20zl. Zaproscie ludzi na istniejaca juz lige zawsze bedzie lepszy turniej.

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    Tez mi sie wydaje, ze w tym miescie nie ma zapotrzebowania na kolejne miejsce rozgrywania turniejow.

  7. #7
    Tez mi sie wydaje, ze w tym miescie nie ma zapotrzebowania na kolejne miejsce rozgrywania turniejow.
    Chyba ze ktos chce zalozyc cos na wzor raising sun

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3
    Cytat Zamieszczone przez Devs Zobacz posta
    niestety nie wiem gdzie chcieli byscie szukac takich ludzi. Na pomorzanach sa turnieje 20zl rebuy i przychodzi na nie srednio 20osob a ostatnio ledwo 10. Z poniedzialkowej ligi cizko bedzie zeby przysli gracze na turniej z wpisowym 20zl. Zaproscie ludzi na istniejaca juz lige zawsze bedzie lepszy turniej.
    To nie chodziłoby o ligę jako taką ale zorganizowanie jednego turnieju który odbywałby się w postaci 4-5 turniejów kwalifikacyjnych do głównego turnieju Masters. I można by uzbierać ładną pulę nagród. Ja udostępniłbym lokal w soboty i niedziele (lub jeszcze jakiś dzień). Do turniejów max. 80-100 można by przystępować bez ograniczeń a w Mastersie duża pula nagród. Jest to do zrobienia. Łukasz potrzeba parę osób aby wymyślić formę tego turnieju który wg mnie mógłby trwać ok. 1,5 miesiąca i wciągnąć do zabawy wszystkich którzy grają w Szczecinie w różnych caschówkach ligach itp. Zapraszam do kontaktu i współpracy.

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    72
    jeżeli kwalifikacje, to przy sali na 80 chłopa, 4 turnieje kwalifikacyjne z 20 miejscami do mastersa,
    pierwszy turniej przyjdzie 30, kwalifikacja 20
    na drugi pozostaje 10 chętnych, kwalifikacja 100%
    a ilu chętnych na 3 i 4 turniej?

    nawet przy 10 miejscach do mastersa daje 40 miejsc.

    niestety w Szczecinie dobrym wynikiem jest zgromadzenie 30 ludzi na jednym turnieju.

    lepszy pomysł to raz w miesiącu normalny turniej, tylko ciężko będzie na początek z frekwencją, no i główny problem trafienie z wpisowym, dla jednych zawsze za mały a dla grających dla zabawy za duży.

    ale popieram inicjatywę, może coś z tego wyjdzie

  10. #10
    zrobmy satke za 500 zl na ept hehe