Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Jeśli nie jest głupi, to nie będzie zrzucał. C/r pół stacka jako blef? I dont't think so.

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez Tamar Zobacz posta
    Jeśli nie jest głupi, to nie będzie zrzucał. C/r pół stacka jako blef? I dont't think so.
    hmm, te rr nie jest taki duzy tak naprawde...a koles ma 350$ w stacku, moze jest troche glupi i nie zauwaza, ze jego villain ma tylko 100?

    tak naprawde tym c/r zaweza swoj range w zasadzie tylko do JJ/99...nie wiem czy jestem mu sklonny w to uwierzyc...

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    166
    W tym rozdaniu zrobiłem push a gość pokazał J9o... Co do moich statów to jest to standard typu 20/18/4 lub 18/16/4 na pewno koleś nie mógł mnie brać za Laga chociaż może akurat game flow na stole był taki, że przez moment garłem loose z powodu dobrych kart, nie pamiętam tego. W każdym razie mocno się zdziwiłem jak pokazał taką rękę, ciekawe czy w dlugim okresie czasu opłaci mu się taki callowanie preflop w szczególności, że pewnie jak by trafił parę waletów lub dziewiątek to pewnie by ich tak łatwo nie wyrzucił...

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    To nie quiz pt. "Jak byś zagrał", tylko analiza rozdania. Właśnie te "referaty" są tu jak najbardziej na miejscu. Z samego "ja bym zagrał all in" nikt się nic nie nauczy.