Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Jakie ROI?

  1. #1
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    20
    Cześć
    Ile %ROI jest uznawane za przeciętne, a ile za dobre i super extra?
    Gram na 20$HU sit&go, mam ROI 20% po kilku tys gier i nie wiem na jakim poziomie jestem obecnych stawek. Czy atakować już 50$ HU sit&go?

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Cytat Zamieszczone przez halabala Zobacz posta
    Cześć
    Ile %ROI jest uznawane za przeciętne, a ile za dobre i super extra?
    Gram na 20$HU sit&go, mam ROI 20% po kilku tys gier i nie wiem na jakim poziomie jestem obecnych stawek. Czy atakować już 50$ HU sit&go?
    To czy masz "atakowac" wyzsze stawki okresla twoj bankroll i twoje umiejetnosci a nie to jaki masz ROI ...
    Jesli czujesz sie na silach, i masz odpowiedniego rola zrob probke kilkunastu / kilkuset gier i sam okreslisz jak sie tam czujesz i czy jestes gotowy
    Roi 20 % po kilku tysiacach gier to wynik fantastyczny

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez teki ; 21-09-2009 o 14:45

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    125
    20%?? Chciałbym to zobaczyc jak kolega robi 20% na przestrzeni kilku k sitów? Moim zdaniem niewykonalne.

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    20
    Nie chce podawać swojego nicka i nie muszę nic udowadniać. Ja się tylko pytam. Nigdy się tym nie interesowałem i dzisiaj zajrzałem na sharcskope i patrze, że przez 9k gier miałem 10% Roi, ale to sie liczy od samego początku mojej gry gdzie nie umialem jeszcze grac. ROI 20% mam na innym roomie gdzie rozegrałem 1k gier i dlatego podałem kilka tys gier a nie 10k, bo wiadomo słabe początki maja wpływ na ogólny %.

    EDIT: Gram turbo i na tych stawkach jest dużo słabych graczy, naprawde słabych dzieki którym taki % jest mozliwy do osiagnięcia, wiem bo taki mam

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Cytat Zamieszczone przez MacbossRa Zobacz posta
    20%?? Chciałbym to zobaczyc jak kolega robi 20% na przestrzeni kilku k sitów? Moim zdaniem niewykonalne.
    To jest wykonalne - szczegolnie jesi grasz 4 many i je grasz dobrze ....ale tez nie wierze w taki wynik " random " gracza ...

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    20
    Ogólnie chodzi mi o to czy jest duza różnica w tym poziomie stawek? 50$ rozegralem mało, około 50 i ciężko cos wywnioskować bo jestem na zero na tych stawkach. Jak to jest u was? Od zawsze grałem na 20$ nigdy mniej, nie zmieniałem stawek.

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Taki wynik jest mozliwy pod warunkiem:
    1) autor watku gra 4-many i/lub
    2) autor stosuje dobry table selection i (warunek konieczny)
    3) autor jest swietny w HU

    Niestety, gdyby 3-ci warunek byl spelniony to autor raczej nie pytalby czy 20% ROI to dobry wynik na tych stawkach tylko rozpieprzal juz 50-tki

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    20
    Tak jak mówię, nigdy nie interesowałem się ROI, liczyłem tylko kase Nigdy tez nie uzywalem pokertrackerów sitgo managerów i takich innych narzędzi stąd jestem totalnie zielony w tych niuansach. To az takie dobre ROI mam, że mi nie wierzycie? No to ja sie cieszę, podro
    EDIT: Co do punktów to pierwsze dwa się zgadzają czyli gram 4 many i robie table selection, ale nie przy uzyciu sharckscope tylko nie siadam do gry nigdy z regsami a oni nie siadają do mnie
    EDIT2: co do rozpieprzania 50, to własnie widze że jest spora różnica w poziomie i myslalem moze ze jeszcze za wczesnie na te stawki dla mnie, stąd pytam o ROI itd. W sumie Te4ki mi tu ładnie odpowiedział, moze to i kwestia czucia sie na tych stawkach
    Ostatnio edytowane przez halabala ; 21-09-2009 o 18:13

  9. #9
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Cytat Zamieszczone przez halabala Zobacz posta
    Cześć
    Ile %ROI jest uznawane za przeciętne, a ile za dobre i super extra?
    Gram na 20$HU sit&go, mam ROI 20% po kilku tys gier i nie wiem na jakim poziomie jestem obecnych stawek. Czy atakować już 50$ HU sit&go?


    My hero

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Trochę poszparałem w necie i wychodzi, że ROI 10 % jest dobrym wynikiem. Powyżej, czyli n.p. 20% to już musi być table selection itp.

    Autor założył ciekawy temat. Abstrahuje od tego jak liczy ilość gier ale fAjnie byłoby gdyby ktoś wstawił różne dane typu: wielkości downswigu na danych stawkach, najlepsza statystyczna próbka obrazująca faktyczne ROI itp.