Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Jakie ROI?

  1. #21
    Jesli chodzi o poziomy gier (odnosnie roomu Pokerstars) to sprawa wyglada nastepujaco:
    stawki: 10$ to niziutki poziom,20$ tez niski poziom, roznica w sile gry slabo wyczuwalna w porownianiu do 10$tek, gracze bardziej agresywni.50$ poziom duzo lepszy niz na 20$tkach (coraz trudniej wygrywac value betami i sprawdzaniami przeciwnikami z okropnymi -EV oddsami),100$ poziom prawie jak na 50$ tkach tylko ze juz nie ma tyle agresji w grze

    na potwierdzenie moje wyniki:
    10$ okolo 1000 gier ROI 12%
    20$ okolo 3000 gier ROI 7%
    50$ okolo 11000 gier ROI 6%
    100$ okolo 250 gier ROI 8%

    zaznaczam, ze caly czas jest mowa o turniejach normalnym tempem. Jesli chodzi o turbo to mam 10x mniejsze doswiadczenie wiec nie moge sie wypowiedziec, choc statystycznie turbo graja ogolnie slabsi gracze na danych poziomie $.

  2. #22
    napisales: Gram na 20$HU sit&go, mam ROI 20% po kilku tys gier
    a potem : ROI 20% mam na innym roomie gdzie rozegrałem 1k gier i dlatego podałem kilka tys gier a nie 10k

    z poziomu twojej wypowiedzi i hamskiego klamstwa smiem sadzic ze szybciej masz -20% !!!

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez lei22 Zobacz posta
    statystycznie turbo graja ogolnie slabsi gracze na danych poziomie $.
    Tak myślisz? IMO turbo gra wiele regsów którzy graja wyłącznie dla pieniędzy, a ich na pewno nie można nazwać słabymi graczami.

  4. #24
    tak mysle, Na PS wiecej dobrych graczy 1x1 gra normalnym tempem