Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: zielona:)

  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    slask
    Posty
    6
    czasem gram sobie w absolute poker , chociaz znam sie na na tej grze tak samo jak na fizyce kwantowej czyli w ogole,mimo to idzie mi calkiem niezle i zamierzam zagrac na kase , czy ktos moze mnie poinstruowac ,krok po kroku, jak najszybciej i najbezpieczniej przelac kase ? czytalam o nettelerze, czy nie ma innego sposobu? ten wydaje mi sie wyjatkowo pokretny. bede wdzieczna za jakies namiarypozdrawiam

  2. #2
    a ja mam za sobą kilka gier na żywo, kikladziesiąt godzin po sieci "na zapałki" i szykuję się do grania na mikrostawki w limicie. zanim to zrobię, czekają na mnie 3 książki. tobie też radzę trochę się podbudować teoretycznie zanim zaczniesz grać na kasę.

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez DIES_IRAE
    czasem gram sobie w absolute poker , chociaz znam sie na na tej grze tak samo jak na fizyce kwantowej czyli w ogole,mimo to idzie mi calkiem niezle i zamierzam zagrac na kase , czy ktos moze mnie poinstruowac ,krok po kroku, jak najszybciej i najbezpieczniej przelac kase ? czytalam o nettelerze, czy nie ma innego sposobu? ten wydaje mi sie wyjatkowo pokretny. bede wdzieczna za jakies namiarypozdrawiam
    z tego co wiem Expekt, Sportingbet, bet365 ma wpłaty i wypłaty bezpośrednio na konta bankowe, o to ci chodziło?
    ps. gdzie ci nieźle idzie? limit? nielimit? w co grasz?

  4. #4
    Sporo poker roomow wspolpracuje tez z moneybookers. Jest to system podobny do nettelera ale (przynajmniej wedlug mnie) o wiele bardziej przyjazny.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    slask
    Posty
    6
    dzieki za odpowiedz
    tak chodzilo mi o bezposrednie wplaty,
    bras , tez uwazam ,ze moneybookers jest przystepnym sposobem platnosci, musze tylko znlalesc poker room , ktory wspoilpracuje z MB .

    Ps. absolute poker / limit 100/200 / holdem.

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Cytat Zamieszczone przez DIES_IRAE
    dzieki za odpowiedz

    Ps. absolute poker / limit 100/200 / holdem.
    Ale chyba play money :lol:

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez DIES_IRAE
    [...] musze tylko znlalesc poker room , ktory wspoilpracuje z MB .[...]
    Tak szybko z pamieci:
    Everest, Bet365, Sportingbet, BetAndWin, Titan, Party Poker

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    slask
    Posty
    6
    bras, bardzo dziekuje zaraz zobacze jak tam sprawa wyglada. milego wieczoru i samych zwycieskich rozdan Ci zycze

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    heh widze że nieżli nam pokerzyści wyrosną którzy przed mikrolimitami zamierzają już przeczytac kilka książek

  10. #10
    . Albo nie wyrosną jak zaczną grać na tych mikrolimitach mają w głowach te książki... już lepiej jednak, jak ktoś wspomniał, we freerollach pograć. Sprawa realniejsza niż play money a przede wszystkim ludzie grają z głową (czasami nawet o wiele poważniej, niż na mikro).