Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 110
  1. #91
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    179
    nope, ostatni turniej sezonu jest 31.I.2009 o godz.14.

  2. #92
    Ostatni czyli będzie można opić sezon...

  3. #93
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    5
    Witam Panowie, dwa pytania odnośnie PLP. Po pierwsze, jako, że sezon właśnie się zakończył, kiedy ponownie ruszają rozgrywki? I po drugie, co trzeba zrobić/ kogo trzeba znać, żeby się zapisać do gry w przyszłych edycjach? Dziś odwiedziłem Billart w Piasecznie, żeby tylko rzucić okiem, jak wszystko wygląda. Kiedy zadałem te pytania kierownikowi/organizatorowi/człowiekowi stojącemu przy laptopie, usłyszałem odpowiedź, że jest to impreza zamknięta i zostałem zapytany czy znam któregoś z graczy (jestem z Pomorza i w Piasecznie mieszkam na czas studiów, nikogo tu nie znam ), dając mi jasno do zrozumienia, że w Piasecznie sobie w pokera nie pogram... Z lektury poprzednich stron wątku wywnioskowałem, że impreza ma charakter otwarty i że wszystkim wręcz zależy, żeby do Ligi dołączało jak najwięcej graczy. Chciałbym, żeby w takim układzie ktoś mnie wyprowadził z błędu Pozdrawiam

  4. #94
    Kolego, impreaza miała charakter otwarty i wszystkim zależało na dużej ilości osób do czasu wejścia nowej ustawy antyhazardowej, może coś o tym słyszałeś? Obecnie nie wwszystkim właścicielom/organizatorom zależy aby dać się podejść przez pracownika skarbowego i zapłacić sporą karę, więc turnieje
    stały się "bezcashowe" i w dość zamkniętych gronach. Jak pomieszkasz trochę w Piasecznie może poznasz kogoś kto Ci pomoże zacząć grać. Póki co możesz wpadać Na Warszawską Ligę Pokera na ursynów.

  5. #95
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Piaseczno
    Posty
    198
    jak mieszkasz w pno to przyjdz pare razy do klubu poznaj kilku stalych bywalcow

  6. #96
    Dobra rada, zagraj pare raze z Sayanem w bilard na kasę....

  7. #97
    Dołączył
    Dec 2004
    Posty
    142
    Masters

    Panowie, termin który wspólnie wyznaczyliśmy troszkę koliduje z jakimś dniem zakochanych czy coś takiego , nie wiem jak wasze matrony ustosunkują się do tego . Proponuję zmienić termin , może zagracie coś w tygodniu ? Kolejna niedziela odpada bo będzie turniej fliperowy , pierwsza wolna niedziela będzie dopiero 28 lutego.
    Paweł

  8. #98
    Panowie,
    ja i Misiek możemy w czwartek lub piątek(myślę że piątek jest lepszy z perspektywy wolnej soboty) powiedzmy o 19. Ponieważ do piątku jest aż 5 dni, napewno Paweł zdąży zorganizować pucharki.
    Radom

  9. #99
    Co do Mastersa to ja mogę w najbliższą środę ok 20.30, ewentualnie czwartek o dowolnej godzinie. Gadałem z Rafatem jemu tez czwartek pasuje...Czekam na wypowiedzi reszty grających w mastersie...

  10. #100
    Dla mnie bardziej czwartek lub piątek ok. 20.00